Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора

Wink Може вече да я има тая тема,но ми е интересно да сте мислили как точно ще изглеждате тогаяа....Каква ще е цялостаната ви вивизия Smile
Хайде да чуем Smile))
Любопитно ми е Wink
Цитирай

София

Май имаше такава тема,аз незнам как ще изглеждам,предполагам в последния момент ще избера тойлета. Laughing
Цитирай

София

миии не знам още каква ще съм  newsm78
всичко ще реша в последният момент
Цитирай

София

аз съм решила и точно това ми е проблема.искам да сам облечена като джучка като онези от рекламата на М-тел и съм си пуснала такава тема.проблема е че не мога да си намеря такава рокличка(червена с бели пухчета)сещате се нали?
Цитирай

София

Лукреция провери по секс шоповете,неможе да не са се снабдили с такива тоалетчета по празниците.
Цитирай

Виж и  там кадето дават карнавални костюми под наем.................. .Ама защото ти е да се обличаш така newsm78
Цитирай

Пловдив

hahaha
Цитирай

Още не съм решила ,но със сигурност ще е шик и най-важното е  да се чуствам удобно в кожата си Mr. Green
Цитирай

София

Аз мисля да си накъдря косата на ролки,да се гримирам добре, да си облека дълга офицялна рокля и да си сложа скъпи бижута.И след това да се забавлявам! newsm18 newsm18 newsm18
Цитирай

Ами май искам да си изнамеря някаква рокля , но не много официална... по-скоро романтична , с пуснати коси и диадема си взех- черна блестяща  Crazy..Имам сини лещи- за случая си ги купих , но сега си мисля , че така ще се напия , че по-добре да си разфокусирвам погледа без тях ...
Цитирай

Венера

Днес си купих невероятна тигрова рокля,специялно за случая.Ботушки си имам.Ще се боядисам със шампоан,защото искам да бъда черна само за една нощ Wink
Иначе косата ми ще бъде изправена(днес се подстригах и определено е късичка)
А грима-решила съм нещо много силно,но не чак стряскащо или фрапиращо.И определено ще бъда накичена.Обожавам всякакви бижута и с тази си мания понякога прекалявам,но...
Та...това ще бъда аз на нова година  Peace
  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Аз също утре ще излизам на щопинг та се чудих за.. закръглените си форми какво да избера ... хем да е по различно хем не 4ак толкова Very Happy то има ли угодия
Та бих се раджала на предложения... а за лещите мене ми е по-неприятно да ги нося ж затжорени и опусхени места.. и незнам Smile тях не съм ги мислила ама ..  дреболии
Та предложения Smile за дребно и кръгло телце Wink
Цитирай

Пловдив

Ами май искам да си изнамеря някаква рокля , но не много официална... по-скоро романтична , с пуснати коси и диадема си взех- черна блестяща  Crazy..Имам сини лещи- за случая си ги купих , но сега си мисля , че така ще се напия , че по-добре да си разфокусирвам погледа без тях ...
smile3532 ще ме съсипите от смях
Цитирай

Ами май искам да си изнамеря някаква рокля , но не много официална... по-скоро романтична , с пуснати коси и диадема си взех- черна блестяща  Crazy..Имам сини лещи- за случая си ги купих , но сега си мисля , че така ще се напия , че по-добре да си разфокусирвам погледа без тях ...
smile3532 ще ме съсипите от смях
  Thinking  Ха сега и смешно...аз отсега мисля за изтрезняването... Crazy
Цитирай

Венера

Аз също утре ще излизам на щопинг та се чудих за.. закръглените си форми какво да избера ... хем да е по различно хем не 4ак толкова Very Happy то има ли угодия
Та бих се раджала на предложения... а за лещите мене ми е по-неприятно да ги нося ж затжорени и опусхени места.. и незнам Smile тях не съм ги мислила ама ..  дреболии
Та предложения Smile за дребно и кръгло телце Wink
Според мен е най-добре да бъде нещо карирано или нещо черно,тъмно синьо.Щом се притесняваш,че си закръглена.Ако искаш рокля избора определено е голям на черно и тъмно синкаво.За карирана рокля обаче мисля,че ще ти се наложи да пообиколиш повече.Иначе според мен това са правилните шарки и цветове. Wink  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора