От кога 5 хранения?

  • 395
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 564
  Здравейте майчета и
Честито Рождество христово!  Hug

Въпросът ми към вас е по-скоро - рано ли е на 3 месеца да се премине към режим с 5 хранения през 4 часа? За сега бебка си наддава добре, имаме по 2 хранения през 4 часа (тя сама така си ги направи), но следващите са през 3 1/2 или 3 часа - общо 6 хранения. Притеснява ме дали не е малка само за 5 хранения - само на кърма е.
Благодаря ви предварително за отговорите и

Весели празници   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 478
Аз никога не се водя кога, колко и какво трябва. Детето само си показва, не се води по схеми, всеки бебок е различен  Peace

# 2
  • Мнения: 8 242
Колкото иска толкова да папка Simple Smile Никога не съм му брояла на моя бандит колко и кога яде  Peace

# 3
  • Мнения: 2 829
Не знам дали е рано, моя син яде, когато поиска. Щом бебето ти огладнява по-рядко, значи тогава трябва да яде. На 3 месеца вече добре си знае интереса и ако е гладно, задължително ще разбереш!

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Божидара от края на първия месец е на пет хранения през четири часа Peaceтя сама така си ги направи.Само на кърма беше!

# 5
  • Мнения: 2 039
Моят син е на 5 хранения от началото на 3 месец,но той така реши.Най-добре е да се водиш от бебето-то най-добре знае как да се храни  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 236
Според написаните БГ схеми за захранване- дават от 6-я мес. да са 5 хранения. И моята педиатърка така ми каза, но аз въпреки че съм от рано захранилите- не го спазвам. Вечер и давам да си суче когато си пожелае.

# 7
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Аз никога не се водя кога, колко и какво трябва. Детето само си показва, не се води по схеми, всеки бебок е различен  Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт