Божествено дълги коси

  • 79 272
  • 244
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 152
Ууу ВЕСИ, тия коси са много грозни - брррр. То бива дълго, бива, ама чак пък толкова #Crazy Sick #Crazy

# 61
  • Мнения: 1 354
Аз ги показвам за такива адски вманиачени за дължината. Peace

# 62
  • Мнения: 764
лелеееееее каква коса  #Crazy #Crazy #Crazy
Обаче аз тая коса я знам да знаеш.От къде си pipilota_viktualia

Аз никога не я нося пусната.Почти никога.Затова едва ли съм аз тази,която си виждала.

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 17:14 от pipilota viktualia

# 63
  • Мнения: 1 354
ммммм явно съм се объркала. Embarassed

# 64
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Я кажете сега :
Вие имате ли дълги коси?
Как ги поддържате?
Третирате ли ги?
Дайте и снимки ако можете и искате.

Thanks  Peace

Да дълга е. Скоро я подстригах обаче. Може би 5-6 пръста под раменете. Правя си маската на Деси с Тривитаминол, че иначе много цъфтеше и падаше. Надявам се вече да мога да се сдобия с мечтаната коса до кръста. Разбрах, че без грижи няма да имам дълга, и буна грива. Някой имат природно красиви, буйни и дълги коса други не, аз съм от тези, стигне ли една дължина и започва да цъфти и се налага да я подстригвам, вече се бях отчаяла, че някога ще имам красива коса, особено след 20 ми година когато значително оредя и се изправи, но надеждите ми се върнаха след маската на Деси. Сега е въпрос на време, за нещастие бавно ми расте, но аз съм търпелива от както се помня мечтая за коса до кръста, няколко години повече или по малко.

# 65
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ууу ВЕСИ, тия коси са много грозни - брррр. То бива дълго, бива, ама чак пък толкова #Crazy Sick #Crazy

 newsm10 Да много гадно, понасям до кръста след това ми става грозно дълга.

# 66
  • Мнения: 1 354
И аз си правя маската с тривитаминола,но уви моята не е показала ефект.Вече месец правя маската,освен че много по-бързо се омазнява не мога да се похваля с друго.Ама ще продължавам да я правя ако до 2 месеца не видя резултат-спирам.
ИСКАМ ДЪЛГА И БУЙНА КОСАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА  Cry #Cussing out #Crazy

# 67
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз си правя маската с тривитаминола,но уви моята не е показала ефект.Вече месец правя маската,освен че много по-бързо се омазнява не мога да се похваля с друго.Ама ще продължавам да я правя ако до 2 месеца не видя резултат-спирам.
ИСКАМ ДЪЛГА И БУЙНА КОСАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА  Cry #Cussing out #Crazy

Аз я правя вече 4 или 5 месеца, и чак наскоро забелязах, че почти не ми пада, започна все по малко да пада и всеки път има все по малко косми по гребена. Сега толкова малко ми пада, колкото никога до сега, дори и докато бях бременна. Даже очаквам някой ден да липсват косми по гребена. Иначе спря да цъфти, но все още имам тук там цъфнало което трябва да се отреже, но не ми се посяга към ножицата, че има останали от преди цъфнали кичури само отпред, а не искам да си развалям чертата.

# 68
  • Мнения: 2 956
Айде и моята коса да я изтипосам тука...преди месец постригах 10см от нея и както се вижда не съм я боядисвала доста отдавна...май има почти година..исках да си пусна естествения цвят обаче търпението ми вече почти се е изчерпало  Laughing
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1833338

# 69
  • Мнения: 1 354
Браво,браво!
Ама недей да си оставяш твоя цвят.Русото си е русо нали знаеш.Даже има един лаф:"Метла да е,руса да е"
Аз поне слабо казано обожавам руса коса.Много по женствена ми изглежда.  bouquet

# 70
  • Мнения: 811
Еххх, нагледах се на красиви коси  Grinning
И моята е дълга, ама не чак толкова. Има да расте още доста, докато ми стигне кръста. Сега е само до средата на гърба.
Исках да посъветвам евридика докато си чака естествения цвят да боядиса русото в цвят като естествения и. Ще стои много по-красиво и няма да се забелязва толкова голямата разлика в цветовете, както сега. Иначе  - страхотна коса, и аз искам такава  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 3 050
Моята е доста дълга. Simple SmileПодстригана е на етажи, но отзад е до кръста.Никога не съм имала проблеми с нея и не съм я третирала с нещо по-специално.Само шампоан, балсам и чат пат маски.Мисля, че всичко това си е до ген Peace
Много ме бяха на плашили, че ще пада след бременността.Еми не опада. Grinning
Ето една снимка, на която се вижда малко
http://img117.imageshack.us/img117/5007/65tr9.jpg
а тук е цялата Simple Smile
http://img329.imageshack.us/img329/1571/sta60008tj6.jpg
Много красива коса имаш!!! Wink

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Ето моята    
в момента .

# 73
  • Мнения: 2 039
Ей ма на десетина дни след раждането!Наскоро я подкъсих малко,че взе да пада,пустата му перушинка  Crazy А,и цветът сега ми е кестеняв  Peace

# 74
  • Мнения: 560
Ето малко растителност и от мен:






На първата снимка двата стърчащи като пръчки кичури в дясната част са жалкия ми опит вчера да си изправя косата трайно с ония американско-негърски мазила. smile3511
При първия опит нищо не се получи.Вчера стоях 1 час и 20 мин и ей кви пръчки избачках.
Ем си не искам къдриците,ем няма с какво да ги махна,мамка му!!! smile3514

Общи условия

Активация на акаунт