Столче за кола в такси

  • 3 565
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 653
тези вечер един шофьор от таксите 91280(С експрес май се казва фирмата) не пожела да извади коланите на задната седалка, за да мога да закопчая столчето на детето.И това след като при поръчката  казах, че имам изискване за извадени колани.От същата фирма преди месец друг чичка с таратайка едва не ме наби, че искам да закопчавам столчето.А просто колана беше къс и не стигаше.И той ми казва- Ами как искаш да го закопчаеш този колан, като ти го прекарваш и зад облегалката и опита да ме накара да возя детето  без закопчан колан , само да дръпнел предната седалка, така , че да заклещим столето да не мърда.
как може да има такива хора.Ами аз си го казвам предварително, ако не им изнася да не идват.
При първия случай ми се извиниха и ми пратиха хубава кола с приятен шофьор, а тази вечер ми се развикаха и ми наговориха куп глупости, че нямало кой да ме вземе и отказали поръчката.А защо не ми го казаха предварително ,  а не да се разходжам само по студа.
Имам едно голямо желание- хора, не можещи да работят с други хора да не постъпват на работа в сферата на услугите.Кога ли ще ми се сбъдне желанието.
Извинявам се ако съм ви оттегчила с тази тема , но искам да ви предупредя ако ползвате тази фирма.Защото ако се оплача в офиса им едва ли ще има ефект.

# 1
  • Мнения: 834
Е, добре де, що не смениш фирмата newsm78 Да не са пък само те с тези тарифи?
Ми там са най- раздрънканите коли, затова им викат *Предприятието*. А шофоьорите са събрани от кол и въже Laughing

# 2
  • Мнения: 1 383
В София май наистина сте много зле с такситата... Тук съм се врътвала и за запалена цигара, при положение, че шофьорът веднага започна да я гаси като ме видя с бебе. Като знам, че до две минути ще дойде друго такси...

# 3
  • Мнения: 8 505
А не трябва ли вече такситата да разполагат със собствен стол за кола?

# 4
  • Мнения: 2 653
Е, добре де, що не смениш фирмата newsm78 Да не са пък само те с тези тарифи?
Ми там са най- раздрънканите коли, затова им викат *Предприятието*. А шофоьорите са събрани от кол и въже Laughing
Не ги ползвах заради тарифите, а защото ми пращаха читави и нови коли(освен описаното по-горе).
Фирмата я смених веднага , а и сега ще си довърша шофьорските курсове, за да не ми се налага да разчитам на такси.
Пуснах този постинг само, за да предопредя и да споделя с вас това, което ми се случи.

Рефлекс, едва ли може да разполагат.

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А би трябвало да могат да разполагат със столче. Ако е задължително със закон децата да са в столче, а аз примерно нямам кола- означава ли, че преди да си викна такси трябва да си купя столче. И като сляза от таксито къде ще го мъкна тоя стол, къде ще го оставя ? Или децата да ходят пеша в студа. Айде де- пак ще има недомислици в закона ми се струва.
Но една уважаваща себе си фирма трябва да има поне няколко таксита оборудвани със столчета за поръчки с деца.

# 6
  • Мнения: 2 653
Но една уважаваща себе си фирма трябва да има поне няколко таксита оборудвани със столчета за поръчки с деца.
Да  съгласна съм.Но масово се учудват, че дори закопчавам столчето.Нямаме култура и навици за колани и столчета.Единствено ще се наложи тази практика, ако полицаите глобяват за незакопчани деца.И то ще стане от страх да не ги глобят, а не толкова заради самата безопасност.

# 7
  • Мнения: 410
Аз съм катастрофирала и знам перфектно какъв е смисъла на детското столче! В германия например на мои познати им отказват да ги качат в такси, защото нямат столче. Добре че намерили кола с вградено столче по модел.

Общи условия

Активация на акаунт