Препоръчайте гимназия за чужденец - момиче от Гърция

  • 1 304
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 013
Интересуват се от това училище, но искат да проуча и някакво
American Academy School. Е, такова животно в София в нета не можах да намеря. Някой да е чувал за подобно училище?

Очевидно не е Англо-американското или Американския колеж. Според мен нещо са се заблудили...

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 02:35 от Divana

# 16
  • Мнения: 53
Divana,

Anglo-amerikanska akademia se vodi v Sofia e. Namira se blizo do ofisa na DHL (edna priatelka mi beshe spomenala kude e). Tam puk muja na moia poznata - amerikanec, prepodavashe, i ne beshe mnogo dovolen, zashtoto malko deca imat, malko uchilishte (niakude 50 deca) i kaza che go karat da prepodava ot angliiski prez matematika do fizichesko. 2 godini raboti tam i posle napusna - t.e. ot 2003-2005.

Vupreki tova, moje da sa udachen variant za takova dete. Az lichno obache sum na mnenie che ako shte e anglo amerikansko, da e ili amerikanskia kolej ili anglo-amerikanskoto uchilishte. No puk te sa tolkova skupi, che prosto mi idva da im drupna edna rech, ama aide. Koito ima i koito iska - da dava!

# 17
  • Мнения: 2 013
Благодаря ти много. Но съм учудана, че ги няма в нета. Сега ще пробвам и с англо-американска академия.

Общи условия

Активация на акаунт