Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 дек. 2006, 09:42 ч.

СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІІ

• 10 946
  • 281
  •   1
Отговори
  • Варна
Хайде на новата темичка Hug! Дано е ползотворна!

Сметката на сдружението в Нефтинвестбанк- BG10IORT73771004576800
BIC/SWIFT/IORTBGSF

# 1
  • Варна
Честита Коледа на всички всеотдайни и загрижени майчета!
Нека семето, което е посято, изкласи в прекрасен плод... Дано е плодотворна!   bouquet

# 2
Честита Коледа на всички всеотдайни и загрижени майчета!
Нека семето, което е посято, изкласи в прекрасен плод... Дано е плодотворна!   bouquet

АМИН!

# 3
  • Варна
Хелоу  - поздравявам тука,
бях се чудил що е скука?
А пък те открили тема,
разиграват пак таз благодейна схема!
 Hug

# 4
ВЕСЕЛО посрещане на Новата Година на всички!   bouquet

# 5
Другата тема що така заключена, исках да пусна линк към тази  Rolling Eyes

# 6
  • гр.Добрич
Здравейте на всички, явно още празнувате.
Днес празнуваха рожденните дни на дечицата в Овчарово. Занесохме им тортички, а от вас подаръците. Много са се радвали дечицата. После е имало танци и поздравления от другите дечица. Малко сгафихме, защото Монда ми е написала Ивелин, а се оказа, че детето е Ивелина, но здраве да е. Laughing
Децата са добре и засега нямат нужда от нищо. Платили са им сметките и са им вдигнали издръжката. Било е топличко в помещенията.
Има и снимки, така че ако някой иска да ги вкара в албумче, може да ми пусне на лични имейл, на който да ги пратя.

# 7
Днес празнуваха рожденните дни на дечицата в Овчарово. Занесохме им тортички, а от вас подаръците. Много са се радвали дечицата. После е имало танци и поздравления от другите дечица. Децата са добре и засега нямат нужда от нищо. Платили са им сметките и са им вдигнали издръжката. Било е топличко в помещенията.
Ето една стопляща сърцето новина в навечерието на празника!
Поздравявам тези, които са участвали в мероприятието!

# 8
  • Варна
Браво Спинки! Ето ти моят katytuneva@abv.bg Hug

# 9
  • Czech Republic
Мили мами, обръщам се към вас, защото знам за големите ви сърца!  bouquet

Ето какво бе публикувано преди малко в сайта на Дарина:

Цитат
В болницата, където се лекува Дарина е свършила кръвната плазма. Спешно се нуждаем от кръводарители от Варна и околностите!
За момента Дарина се нуждае от преливане на около 250 мл кръвна плазма, а за всеки 50 мл са необходими 4-ма кръводарители. Всеки, който би желал да помогне трябва да отиде колкото се може по-скоро до Кръвния Център (намира се до новата сграда на Окръжна болница - Варна) и да дари кръв.
На бележката трябва изрично да пише, че кръвта е дарена за Дарина Росенова Пенчева от ІІІ-та Детска Клиника!
Сестрата на Дари - Лора - ще бъде в центъра по кръводаряване всеки момент - можете да давата бележките направо на нея или да ги занесете лично в клиниката за Дарина.
БЛАГОДАРИМ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Ако можете помогнете или кажете на други хора да помогнат! Praynig

# 10
виждам ,че една мама ме е изпреварила с молбата

мами от Варна , помогнете ,ако можете  Praynig

# 11
Мили мами, обръщам се към вас, защото знам за големите ви сърца!  bouquet

Ето какво бе публикувано преди малко в сайта на Дарина:

Цитат
В болницата, където се лекува Дарина е свършила кръвната плазма. Спешно се нуждаем от кръводарители от Варна и околностите!
За момента Дарина се нуждае от преливане на около 250 мл кръвна плазма, а за всеки 50 мл са необходими 4-ма кръводарители. Всеки, който би желал да помогне трябва да отиде колкото се може по-скоро до Кръвния Център (намира се до новата сграда на Окръжна болница - Варна) и да дари кръв.
На бележката трябва изрично да пише, че кръвта е дарена за Дарина Росенова Пенчева от ІІІ-та Детска Клиника!
Сестрата на Дари - Лора - ще бъде в центъра по кръводаряване всеки момент - можете да давата бележките направо на нея или да ги занесете лично в клиниката за Дарина.
БЛАГОДАРИМ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Ако можете помогнете или кажете на други хора да помогнат! Praynig

ходихме ние с мъжа ми в центъра за кръводаряване. мен ме отрязаха от вратата - нямам нужните кг. на съпруга ми взеха кръвчицата, но казаха, че за днес повече не е необходимо. това, което се извлича от кръвта, необходимо за дарина (не знам дали е кръвна плазма или нещо друго) има трайност 5 дни и за момента имат достатъчно. докторката, която ни прие помоли да предадем на други кръводарители да се обаждат след сряда (03.01). телефон за справки 052 681 829, дари е А+ група, доколкото разбрах. освен това една жена, за да дари кръв трябва да има 50кг и да са минали няколко дни от цикъла й.

# 12

дари е А+ група, доколкото разбрах. освен това една жена, за да дари кръв трябва да има 50кг и да са минали няколко дни от цикъла й. [/quote]

Как ме е яд, че не мога да дам кръв Sad, а съм същата кръвна група Confused Close

# 13
На сайта и пише, че акцията за кръв е приключила. Събрали са достатъчно  Hug

# 14
Да се запиша и аз в новата тема...
spinki, чудесна работа сте свършили!  bouquet
Само хубави новини!
Кои сметки са платени? Месечните или натрупания дълг към Енергото?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт