Здравословни пробеми при отопление с печка на дърва

  • 1 206
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 338
Вредно ли е да се гледа бебе с печка на дърва? Какви рискове крие това?

# 1
  • София
  • Мнения: 311
Аз съм отгледана на печка на дърва и мога да ти кажа, че почти не съм боледувала. Проблемът според мен е единствено в непостоянната температура - ту е студено, ту става много горещо. Балансът е важен....Не се притеснявай, много бебета се гледат така.

# 2
  • Мнения: 9 063
При отопление с дърва в стаята става наистина топло, особено ако се прекали с дървата Simple Smile
Мнението ми е същото като на Люси Peace

# 3
  • Мнения: 189
Не смятам, че е вредно. Аз гледам малката Василена вече трета зима с печка на дърва. Има си начини за поддържане на постоянна температура. Ние между другото по цял ден стоим с отворена врата, за да се топли и коридора. Нали се сещаш, че не мога да "вържа" дете на 2г2м в една стая, а нямаме парно. Така, че за нас и това е решение.

# 4
  • Мнения: 1 079
Освен ако не диша пушека .Имаше мнение ,че излизали някакви частици ,които при вдишване дразнят белите дробове - обаче става въпрос за дете с астма .Иначе старите хора твърдят ,че е полезно .

# 5
  • Мнения: 338
А как чистите такава печко-детето изнасяте ли го от стаята?

# 6
  • Мнения: 9 063
Е, то чистенето се състои в махане ан жарта и то много рядко се налага. Става бързо. Бебо може да се премести за 5 минутки в друга стая.

Общи условия

Активация на акаунт