Колко дечица искате да имате?

  • 10 674
  • 341
  •   1
Отговори
# 30
  • Канада
  • Мнения: 494
Искам три и мъжо има такива мераци  Mr. GreenАма Ванко е такъв дзвер Mr. Green Laughing,а го гледам абсолютно сама,та вече съм полудяла тотално,За другите (дай Боже) искам мнооооооооого помощ.

# 31
  • Мнения: 50
Ние от самото начало си мечтаем за три!
Децата носят много радост и пълнота в живота!
  family

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Най- малко две  Grinning

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Ако,имам възможност искам три,при сегашното ни финансово положение 2 са ми по-реални!

# 34
  • до канала
  • Мнения: 518
искам 3 финанси имаме но физически и психичеси съм........... ooooh!

# 35
  • по света
  • Мнения: 1 587
Две,може и три да са няма проблем,ако са близнаци ще се зарадвам повече дори Wink

# 36
  • Мнения: 362
искам три,ама да видим до колко ще ги докараме,времето ще покаже

# 37
  • Мнения: 5 026
 Винаги съм искала две. Сега си имаме момченце, а искаме и момиченце. Живот и здраве и това ще стане!

# 38
  • Мнения: 4 978
поне още едно, но дали ....

# 39
  • Мнения: 4 155
След като се роди първото дете исках второ, а докато бях бременна с 2-то започнах да си мечтая за 3-то. Но се оказа, че и 2 едва гледаме. Не искам когато баткото тръгне на училище да се чувства зле, защото не може да има елементарни неща, каквите имат другите деца. По-добре 2, но ще се постарая да имат всичко необходимо, за да са щастливи.

# 40
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Винаги съм искала две. Сега си имаме момченце, а искаме и момиченце. Живот и здраве и това ще стане!
И ние така!

# 41
  • Мнения: 1 272
Много искам да имаме три деца, дано да имаме тази възможност... Praynig

# 42
  • Мнения: 689
Бих искала да имам 3 дечица, стига да имаме и възможност да ги гледаме. А защо не и следващата бременност - близнаци?  smile3503

# 43
  • Мнения: 5 391
Поне още едно, момиченце Blush

# 44
  • Мнения: 3 092
Гласувах с опцията за три дечица , защото винаги съм си мечтала за къща пълна с деца .
Но реално надали ще можем да си позволим и второ cry no

Общи условия

Активация на акаунт