колко кг свалихте с раждането?

  • 5 572
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 428
Качих 9 през бременоста,а в родилното свалих 8.Лошото  при мен е ,че напълнях много по време на кърменето и още се боря с килограмите

# 61
аз качих 12кг-и се прибрах само  с 2 излишни

# 62
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
При изписването от родилния дом бях с 12кг. по лека, раждах секцио

# 63
  • Мнения: 205
  Мисля, че килограмите и тяхното сваляне след раждането са строго индивидуални. . да ти кажа честно, аз свалих 14 килограма след като родих чрез секцио и престой в болницата 9 дена:)/горе-долу толкова, колкото бях качила/, но проблема с килограмите ми се появи след като родих- за около 6 месеца качих 20 килограма. . сега се боря да ги свалям:). .

# 64
  • Мнения: 151
Аз качих 7кг. през бремеността, а от родилния дом излязох с 8 по-малко Grinning, но въпреки това фигурата не ми е същата Cry

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 25
Много добре те разбирам как се чувстваш. Аз качих 16-18кг. защото в 9м. ми варираха кг. бях като тюлен. След раждането свалила бях само 6кг. Но когато малкия беше на 2м. вече бях кг. от преди да забременея.От недоспиване и кърмене. В момента съм 4кг. по-малко от преди. Диети не мога да пазя и със спората съм скарана. Гледаи си спокоиствието . Пожелавам ти леко раждане и едно здраво и спокоино бебче другото няма значение. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 313
Докато бях бременна наддадох 20 кг. В болницата оставих точно 10 кг, ще видим за колко време ще сваля останалите. Но аз преди това бях много слаба, така че няма да е проблем и така да си остана.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Бях качила 19кг. по време на бременноста, от болницата излязох  - 11кг.  но все още ми остават около 5кг. за да вляза в дрешките си.  Simple Smile

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 171
16 от 34-те килограма, които качих. И аз раждах секцио и бях много учудена, но...

# 69
  • София
  • Мнения: 7 097
10 кг.

# 70
  • Мнения: 3 478
Невероятно за мен, но факт. Свалих само 2.5 кг след раждането. Вероятно съм задържала вода. Аз бях в шок как въобще е възможно такова нещо, ама в болницата хич не го приеха като проблем и ми казаха, че е нормално Rolling Eyes.  То аз корема си го имах и на изпроводяк, че една от санитарките даже ме пита кога ще раждам (това 2 дни след като родих). Останалите 11 ги свалих за 4 месеца.

# 71
  • Мнения: 3 743
9кг от качените 30 Rolling Eyes

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Качих 18, с раждането свалих 10.

# 73
  • Мнения: 3 092
12 , но останалите 8 още си ги нося  #Cussing out

# 74
Около 12-13кг, но имам дасвалям още около 5кг които не мърдат въобще! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт