Моя предколеден кошмар.....

  • 7 674
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
TzEtZo, ти си първият татко, който пише тук. Hug
Прави ти чест, че не си се затворил в болката си, за да пазиш чувствата на Марги. Обичайте се, споделяйте помежду си и направете всички необходими изследвания, които трябва (в повечето случаи не трябва), за да можете скоро да бъдете най-честитите родители.   bouquet

Радвам се, че има мъж който успява в болката си до толкова да усети нуждата на жена си, че дори и тук да пише!
Съжалявам, че сте минали през ада, но се радвам, че сте заедно. Любов като вашата заслужава награда и след този кошмар - вярвам че ви чакат само хубави мигове.

Марги, дръж се. Успяла си да се пребориш до тук - не се давай и за напред. Болката ще те съпътства цул живот, но не й се поддавай и не се затваряй в нея, защото така ще страда и малкото - нали знаеш, че те са около нас - вярвам, че то ще страда още повече ако те вижда толкова съкрушена.
Целувки и прегръдки!

# 46
  • Мнения: 1 925
Марги, миличка, не намирам думи, с които да изразя мъката си и съчувствието си. Пожелавам ти бързо въстановяване и другата Коледа да си с един прекрасен подарък в коремчето.   Praynig Ако имаш нужда- насреща съм Hug
И на двамата ви пожелавам много щастие, здраве и много скоро сладко и здраво бебче да ви буди нощем.

# 47
  • Мнения: 114
Скъпа Марги, със сълзи на очи прочетах твоята статия.
Нямам думи с които да опиша всичко това,мъката ви е голяма ! ! !
Незнам какво е чувството , но не желая и да разбера CryБъдете живи и здрави и господ да е с вас надявам се да има лъч светлинка  и за вас.Не се предавайте  Two Heartsвсички ние сме с вас.

# 48
  • Мнения: 73
Марги твоя предколеден кощмар е като моя с тази разлика че моето момченце бвеше в деветия месец,тежеше 4200кг.,но същото безхаберие и безчуственост го лишиха от шанса да живее!!Няма да те успокоявам,защото зная какво ти е!Да знаеш само че напрежението и лошата енергия около теб са ти причинили преждевременното раждане-не търси вина в себе си,никоя майка не заслужава това!!!

# 49
  • Разград-София
  • Мнения: 273
catnadeen, Ianika -Благодаря за милите думи!  bouquet  bouquet Hug Понякога незнаете как ме успокояват думите и подкрепата ви.Благодаря ви!

Страчи миличка благодаря и на теб че споделяш болката ми.  bouquet Hug
Благодаря на всички!

emsski мила четах какво си писала в другата тема и да ти кажа честно плаках с глас  Cry Confused много ми е мъчно дори и в момента.толкова много мъка и болка сме преживели заради хора които уж са дали клетва и уж трябва да спасяват а не да погубват човешкия живот. И си права до някаде за това че лошата енергия ми е повлияла.

# 50
  • Мнения: 648
Много съжалявам за случилото се и аз съм го преживяла само че с второто си бебе.Искрено ти пожелавам на теб и всички копнеещи за бебче мами скоро да им се сбъдне мечтата и аз мечтая за същото-   от сърце ти го желая и силно те прегръщам.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 983
Съжалява много за загубата, а за "лекари" като този........ #2gunfire
Кураж мила, дано много скоро отново забременееш. Praynig

# 52
  • Мнения: 728
Мила,съжелявам много за загубата!
това са най-ужасните думи на лекар,които съм чувала...
Никоя майка не би убила детето си!
Ти също не си го направила!
Каквото и да кажа болката ти няма да мине!
Много сила,вяра и надежда!
дано тази година Дядо Коледа ви направи най-щастливите мама и татко с едно бебенце!

 Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

# 53
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Аз пак да си се приютя в моята си темичка .......
оффф днес не ми е добре ... cry cry 
Тъжно ми е ... мъчно ми е..... днес стават два месеца от когато загубих моя малък принц .....  smile3518 cry 
Тежко ми е защото и днес трябваше да ходя на преглед и да ми кажат защо детето ми отиде на небето .....    и най-гадното и съсипващо нещо беше ,че и аз имам вина,поне аз така го разбирам ....
Тези инфекции които съм имала са били фатални ...... и сега са .... имала съм ги преди забременея и затова не съм могла да задържа бебо..... и няма да  мога да имам друг ако не се санират и излекуват напълно....
Толкова съсипана и объркана се чувсвам ,  и пак боли боли боли .... времето минава ,а спомена не избледнява и така си продължава..... празнотата  и самотата убиват ,а чувството че нещо ти е било отнето те разкъсва ... cry

# 54
  • Мнения: 1 369
Миличка,ще излекуваш инфекциите и ще имаш други деца. Сигурна съм в това. Повярвай и ти. Най-важното е,че вече знаете причината-оттука нататъка-лечение,микробиология и след някой и друг месец ще ти дадат зелена светлина.
 Hug Hug Hug

А за малкото ангелче Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 55
  • Мнения: 3 166
Маргарет, Sad  Sad Sad Познавам тези чувства... кошмарни са. С времето се научаваме да живеем с тях. С времето в сърцата ни се раждат нови надежди. Ще дойде и този момент. И тогава една мъничка нова радост ще внесе светлина в живота ти. Hug

А как са разбрали за инфекциите? И ако не е проблем  - би ли споделила какви са? Аз започвам дасепритеснявам дали ипри мен не е имало нещо такова?

# 56
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Светеле мила  Hug Hug Hug ,ако знаеш как съм се молила за тебе!Как си?

За инфекциите ми ги установиха като изследваха плацентата след аборта!!От там от криха два вида - на матката и на плажентата -тази от плацентата също е преминала на матката , и сега преди няколко дена ходих да ми вземат секрет за микробиологични изследвания и се потвърди .... и така !отиди на лекар и искай да ти направят ,нищо не губиш -само едни 13,50 лв. ,но е по-добре да знаеш !

# 57
  • Мнения: 345
Мила Марги, за нищо на света недей да мислиш, че ти имаш някаква вина за инфекциите. Никоя майка не би навредила на дедето си  Hug. Сега е важно да се излекуваш напълно, за да можете скоро да си направите ново - живо и здраво бебче, нали?  Peace Прегръщам те и те целувам   love001

# 58
  • Мнения: 7 111
Марги, я спри със самообвиненията.  Naughty
Единствената греша, която виждам е, че не си отишла на гинеколог за профилактичен преглед преди да забременееш. То пък и кой ли млад човек предполага, че съществуват подобни проблеми.  Thinking
И даже и тогава няма никаква гаранция, защото бременните въдят от тези гадни твари.
Колко лесно е да накараш някой 19-годишен след загуба да се почувства виновен! Shocked
Ако можехме сами да си поставяме диагнози, нямаше да има нужда от професиите.
Ако можехме да разбираме от всичко което не ни е работа да знаем щяхме да си вадим или пломбираме самосиндикално зъбите. Да се оперираме сами. Да си водим съдебни дела сами. Въобще всичко, за което се изисква конкретна квалификация щеше да ни е второ аз.
В началото на бременността се прави задължително изследване да гъби, следи се течението на бременните. Не че на мен някой ми е вземал секрет, но ме питаха имам ли си сърбежи.   
Гушкам те, Марги. Вземи необходимите мерки да ги ликвидираш гадините, но не вини себе си.  Hug

# 59
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Марги, я спри със самообвиненията.  Naughty
Единствената греша, която виждам е, че не си отишла на гинеколог за профилактичен преглед преди да забременееш. То пък и кой ли млад човек предполага, че съществуват подобни проблеми.  Thinking
И даже и тогава няма никаква гаранция, защото бременните въдят от тези гадни твари.
Колко лесно е да накараш някой 19-годишен след загуба да се почувства виновен! Shocked
Ако можехме сами да си поставяме диагнози, нямаше да има нужда от професиите.
Ако можехме да разбираме от всичко което не ни е работа да знаем щяхме да си вадим или пломбираме самосиндикално зъбите. Да се оперираме сами. Да си водим съдебни дела сами. Въобще всичко, за което се изисква конкретна квалификация щеше да ни е второ аз.
В началото на бременността се прави задължително изследване да гъби, следи се течението на бременните. Не че на мен някой ми е вземал секрет, но ме питаха имам ли си сърбежи.  
Гушкам те, Марги. Вземи необходимите мерки да ги ликвидираш гадините, но не вини себе си.  Hug


Послушай РОни!
Докитата се опитват да ти насадят вина за да си измият ръцете!
БИ трябвало тъпия ти гинеколог поне това да е проверил!

Общи условия

Активация на акаунт