Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
дали ако започна работа сте мога да кърмя ?и ако да как да премина бавно към това без да стресирам детето си .вече се захранваме с плодово и зеленчуково пюре на обед и следобед ,но на храненето в 10 сутринта и в 7 вечерта ?дали ако малко по малко намалям времето на кърмене и давам адаптирано мляко ате имам успех .а адаптираното мляко фрисолац или нан на нестле,тук използват повече фрисолац казват че нан предизвиква много колики?посъветвайте ме
Confused

# 1
Нищо не мога да те посъветвам,защото съм в същата 4уденка като теб.След две седмици запо4вам ежедневен курс и ще съм навън по по4ти 8 4аса и по всяка вероятност няма да мога да се изцеждам.Също съм тук в Spain и гледам,4е има млека и на Нестле...(къде то4но си ти между другото)

# 2
  • Las Vegas
 И аз съм в същата ситуация, с разликата че бебчето ми е по-голямо и по привързано към гърдата. Сега се упреквам, че не съм започнала работа по-рано ooooh!
 Моя съвет е да започнете да учите бебо на шише, така че и друг да може да ги храни, а на работа ако можете да се цедите(ако пък има и възможност да съхранявате кърмата и тя да се дава на бебето после ще е идеално). Може и таткото или друг да даава шишето. Ако не стане от първия път, не се отчавайте и продължавайте с опитите. След 2 месеца сукане, няма да се отбие и в същото време е по-лесно да се научи да пие от шише, от колкото голямото бебе.
 Успех!

# 3
ама не сме на два месеца а на цели пет

# 4
  • София... с надежда за преселение.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=2915
Момичета, вижте тази статия Grinning
Като цяло, от майките с опит тук съм чела, че бебетата на работещи майки обръщат режима - т.е. през деня докато мама я няма не търсят много да папкат, а си навксват нощем. Това не би представлявало проблем ако сте свикнали да спите близо до/с бебето Grinning

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 09:31 от Assinka

# 5
спокойно момичета за сега работата е отложена до второ нареждане но поне до края на зимата сте се кърмими и мама няма да роботи newsm47 newsm47 newsm47

# 6
  • Банско
Браво! И аз съм "бивш" работохолик, мислех че почти веднага след ражданто ще се върна на работа....
Но сега ми е толкова хубаво!!!! Никога не съм се чувствала толкова добре и не съм си прекарвала времето толкова приятно!!!! Ще отложа връщането на работа колкото може повече, и ще се радвам на хубавите мигове, желая ви същото!!! Hug

# 7
  • София, Младост 2
Радвам се, че нещата са се разрешили по удобен за теб начин Hug До края на зимата детенцето ти ще е доста пораснало и ще имаш възможност за доста повече гъвкавост в решенията Grinning

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт