Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

USA

Момичета, много се извинявам ако повтарям тема ( имам някакъв спомен, че имаше такава), но се опитвам от вчера да намеря с търсачката и нищо не става, ако някой има линк нека пусне.
Искам да попитам вие каква видеокамера имате/бихте си купили/препоръчвате?
Като марка, модел, вид? Има най-различни и аз честно казано досега не съм се замисляла, но понеже ще имаме събитие, което искаме да заснемем се чудех каква точно да изберем. newsm78 Не ми се иска да е нещо супер скъпо, т.е съотношението цена-качество да е добро. Не искам все пак и да вземем нещо евтино, което ще се счупи на второто ползване.
Вие какви трудности сте срещали при използването на вашите и какво бихте подобрили ако можехте?

Благодаря ви!  bouquet
Цитирай

в шоки-land

ние имаме Canon MV960, подарьк ми е 3а рождения ден  bowuu...купихме точно нея, 3ащото имаме и фотоапарат Канон, батериите се пол3ват и 3а двете, а и сме доволни от марката....не е профи, но вьрши работа....сруваше около 550 франка....сега ще потьрся линк...

ето - http://www.preissuchmaschine.ch/product_375883.html

Цитирай

Vienna

преди няколко 4аса си купихме, след като пове4е от 10дни, търся, сравнявам, мисля.......... купихме JVC HDD Everio  GC/MG21 тя записва не на касетки или мини дивиди, а има вграден харддиск 20 гигабайта (това са камери нова генерация)цената и е 469Е от Сатурн, другите със възможност за снимки с мн висок пиксел(ако има6 дигитална камера не ти е необходимо, най/много имат милион и седем хиляди, а диг.камери има с по 5, 6 милиона, т.е. мн по/добро ка4ество) са с цени от 520Е нагоре, само задади едни пиксели пове4ко или 550Е с 30гигабайта харддиск (но това е многооооооооо, един лаптоп има 20 ГБ )
това мога да дам като инфо, по/евтини от 400Е не си струва, те старите с мини касетките са по 300Е и са доста големи, а на6та е 300грама!
Цитирай

Ние имаме JVC, но като че ли не съм много доволна.Можш да питаш в темата за фотошопа,там нищеха камери и фотоапарати Smile
Цитирай

REGION OF PEEL, CANADA преди ВАРНА

Предната ни камера беше JVC - с мини касетки, много бяхме доволни от нея, ползвахме я без никакви проблеми 4 години след което Раян я изтърва няколко пъти и нещо й се разместиха лупите, все още работи, но не фокусира.
Следващата камера която взехме е отново JVC, но с вграден харддрайв, страхотно е удобна за свалянето на филмите в комра и след това да си ги записваш на ДВД, но все още не е с ка4еството с което на мен ми се иска да бъде филма (пикселите на тези камери имат страшно голямо зна4ение, не взенаите такава камера само заради цената и с по-малко пиксела, няма да сте доволни).
В това отношение новата камера на SONY бият рекорда.

Ако си вземете камера с касетки или двд и искате да изпратите записа до БГ ще трябва да ка4вате записа в компа за да го обръщате на "ПАЛ" за да стане това ще ви трябва кап4ър кард.

Ами ..това е, дано съм ти помогнала малко  bouquet
« Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 23:31 от Ryan's Mom »
Цитирай

USA

Ако си вземете камера с касетки или двд и искате да изпратите записа до БГ ще трябва да ка4вате записа в компа за да го обръщате на "ПАЛ" за да стане това ще ви трябва кап4ър кард.

Точно за това ми трябва! Благодаря ви момичета, ще разгледам тези, които сте пратили.
Аз искам нещо, което лесно да сваля на лаптопа после, т.е не ми трябва да е със супер голяма памет, защото все пак няма да снимам толкова много време.
Цитирай

Seattle, USA

Ето тази си купихме преди две седмици и засега сме доволни.
http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?skuId=7623084&type=p … ;id=1130986300735
То и избора на такива не е кой знае колко голям в момента. По принцип за такива неща винаги четем в нета, гледаме рейтитги, отзиви, но тоя път просто бяхме в магазина и решихме да си купим и камера, защото предишната също на JVC, но с мини касетки, след разнасянето й до БГ, почна да прави проблеми, включва се когато тя си поиска, а напоследък вече съвсем не иска, а и ние тоя месец имаме няколко събития които искаме да снимаме, а не само да тормозим приятелите да снимат Smile. Много лесно е свалянето на компа, както си сваляш снимки. Ние също изпращаме най-вече на ДВД филмите в БГ, така че сега съвсем лесно вече стана. С тия 30Gb диск може да снимаш 7 часа, с 20Gb беше около 4.5 часа което също е добре според мен, като се предполага че навсякъде където ходиш за по-дълго носиш и лаптоп.
Цитирай

на село

Имаме SONY DVD405. Записва  на mini DVD и след това директно мога да го пусна на ДВД плеър. Не съм имала проблем с тези дискове и двд-тата в България - тръгват си без проблем и без до ги презаписвам.
Тук има дадени добри сравнения за видеокамерите: http://www.camcorderinfo.com/
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.