Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом

Дом

13 251 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-22 от 22 отговора

реших и аз да направя смяна , но за Горение паричките не стигат. Гледах с керамичен плот в Технополис.Индезит на 589лв и Електролукс на 619,лв характеристиките им са еднакви, с механичен таймер. Някой да е ползвал такава за мнение?
Цитирай

В подножието на Витоша

Няма място за сравнение-Електорлукс  Peace
Цитирай

София, Бели Брези

абсолютно и моето мнение е такова, на мен цялата ми кухня е Gorenje но 100% съм фен на Сименс, Бош, АЕГ, Електролукс и Дженерал електрик, но уредите с тези марки излизаха доста повечко от сегашните ни
Цитирай

в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно

Аз нямам електролукс, но понеже сега обикалям за уреди, а скоро и печка купувахме, та от всички продавач - консултанти, с които говорих в технополис и техномаркет (а те бяха мнооого), разбрах, че индезит не е добра марка и през последните години качеството им е паднало много. Конкретно пък за печки ми казаха, че по добро от АЕГ, Горение и Електролукс на нашия пазар на тези цени наистина няма Peace!
Цитирай

Балчик

НЕ НА ИНДЕЗИТА. #2gunfire :Моята е такава, искам да я изхвърля.
Цитирай
Защо бе, моята е Индезит и съм много доволна вече 4 години.
Цитирай

London, Sofia

Електролукс и все пак, както казва Шани - въпрос на късмет Wink
Цитирай

Пловдивчанка, изгубена във Варна.........

Електролукс - от 5-6 години майка ми ползва вградена на тази марка,  в момента и на мен ми предстои ремонт и ще си купя такаа.
Цитирай

Балчик

И аз бях доволна, но моята е на 8 години вече и се чупи веднъж стъклото, 2 опъти дръжката, а онзи ден като я миех и пропадна лампичката навътре, сега има грозна дупка. В сервиза няма резервни дръжки, а тя цялата освен, че е счупена е и пожълтяла, тъй като изпаренията ит фурната и най0вече температурата явно и влияят на скапаната пластмаса. Не може да се измие- изгоряло е, затова се и счупи, около болтовете съвсем нагоря и се начупи пластмасата. Пак казвам- ще я изтърпя до лятото и с най-голямо удоволствие ще я изхвърля.
Цитирай

Sofia

Електролукс Peace
Цитирай

Карлово

Електролукс Peace
Или още 40-50лв и Горенйе!
Цитирай

в страната на чудесата

И аз съм с Индезид вече 5 години и съм много доволна.  Peace
Въпрос на късмет.
Цитирай

Балчик

Късмета си важи за всички марки, но специално при тази трябва да ти е мнооого голям.  В къщата ми повече тази марка няма да влезе.
Цитирай

Здравейте!
Направо ме отчаяхте. Ние си купихме Индезит - комбинирана на газ и ток - преди две седмици, и като чета коментарите направо ми настръхва косата  smile3511. Дано да съм късметлийка. На много места прочетох че при тях често възниква проблем със стъклото на фурната. Някой знае ли повече  newsm78
Цитирай

в страната на чудесата

Късмета си важи за всички марки, но специално при тази трябва да ти е мнооого голям....

Явно имам голям късмет  Mr. Green
И пералнята и печката и хладилника са ми Индезид  Blush
Цитирай

старата столица:)

Електролукс. Peace
Цитирай

София

Индезит (8 години имаме такажа и е страхотна).Но все пак е и въпрос на късмет
  Rolling Eyes
Цитирай

Раднево

Късмета си важи за всички марки, но специално при тази трябва да ти е мнооого голям....

Явно имам голям късмет  Mr. Green
И пералнята и печката и хладилника са ми Индезид  Blush
И аз явно съм с късмет - прералнята/ 12г./ , печката / почти 2 г./ и миялната /1 г./ са ми индезит и нямам проблеми . Печката ми е комбинирана на газ и ток
Цитирай

Варна

И аз подкрепям Електролукс с две ръце  Peace
Цитирай

В полите на Витоша

Печката ми е Индезит, с керамичен плот, работи перфектно. Микровелето е Електролукс - два месеца след изтичане на гаранцията /три години/ просто спря да работи. Само лампата свети и дотам. Голяма телефониада беше, докато открия кой поема сервиз на Електролукс, те нямат официален сервиз. Сега ще я нося на ремонт, който за Електролукс се извършва само в сервиза на Мулинекс /така ли се произнася/, но май по-добре ще е да си купя нова. Сега съм харесала съдомиална на Индезит, но след тази тема ще си помисля още малко.
Цитирай

Еклесиаст

всичко е късмет с тези техники,  Peace
Цитирай

На небето

Peace Peace Peace
Цитирай

Скоро си купихме печка - Електролукс. Навсякъде в магазините ни казаха, че в последно време качеството на Индезит и Аристон е паднало.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-22 от 22 отговора