предстои ни ваксина

  • 1 853
  • 44
  •   1
Отговори
лекарката каза че ваксината която ни предстой се бие в гръбчето на бебчо и може да вдигне температура а бебчо е на два месеца и много се притеснявам

# 1
  • Мнения: 5 026
Така е! И аз се притеснявах много, но слава Богу всичко мина нормално. Вдигаше Т до около 37,8, беше кисел и мрънкащ, но премина. Успех!

# 2
  • Мнения: 7 723
лекарката каза че ваксината която ни предстой се бие в гръбчето на бебчо и може да вдигне температура а бебчо е на два месеца и много се притеснявам
Напълно е възможно, но това е естествена реакция на организма и няма място за притеснение  Peace

# 3
  • Мнения: 4 988
следвай съветите на докторката и няма да има проблеми Peace
дава се панадол и се правят компреси, не се къпи в деня на ваксината.
и мен ме беше много страх Peace

# 4
  • Мнения: 2 553
Не се тревожи излишно - може да вдигне, може и да не вдигне Т.Моята дъщеря вдигаше де, но какво да се прави .. Купи си Панадол или каквото те съветва педито, направи компресче ако трябва и по-ведро!  Peace

# 5
  • Мнения: 46 430
Ваксини в гръбчето вече не се слагат!
Говори с педиатъра!
Много са болезнени, не позволявай ...


Още, когато слагахме на дъщеря ми ни обясниха, че не се ползват, жалко, че има още такива педиатри  #Cussing out

# 6
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
аз не съм имала такива проблеми, защото слагах на малката вносни ваксини, а не бг, плащах много солено за тях, но поне съм била спокойна, но съм сигурна ще всичко ще бъде ок, слушай предито и няма да има проблем

# 7
  • София
  • Мнения: 480
Ваксини в гръбчето вече не се слагат!
Говори с педиатъра!
Много са болезнени, не позволявай ...
Peace
Доколкото знам и в крака на се бият на малки бебчета. Само в ръката.

# 8
  • Мнения: 1 382
Превантивно Панадолче и компрес с мед на боцнатото Simple Smile

# 9
  • Мнения: 773
Няма страшно, както са ти казали панадол и компрес веднага щом се приберете и всичко ще е ок. Анди вдигна температура чак на третара ваксина от този тип.

Ваксини в гръбчето вече не се слагат!
Говори с педиатъра!
Много са болезнени, не позволявай ...


Още, когато слагахме на дъщеря ми ни обясниха, че не се ползват, жалко, че има още такива педиатри  #Cussing out

Въпроса е спорен, така че тя да си преценява. на упътването на ваксината изрично пише, че се бие в гръбчето.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 604
Ами ние си купихме ваксините, които се слагат в крачето, ама как се казваха...ще потърся опаковката и ще ти пиша на ЛС

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не се бият в гръбчето!  Naughty Аз бях чела тук във форума една мама задаваше въпрос и споменаваше, че на детенцето са му били в гръбчето и като се притесних ooooh! , и отивайки на ваксина попитах къде ще му я правят и те казаха в ръчичката- иначе нямаше да дам ако беше в гръбчето! Naughty

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Никакви ваксини не съм купувала,но и не са ни били в гръбчето.
А след ваксината най-важен е компреса с реванол според мен.Аз така пропуснах един и 2 часа не можахме да се успокоим та се наложи да давам Панадол.

# 13
  • Мнения: 3 069
Ако я бият в гръбчето значи е тази по здравната такса.
Навсякъде е различно, не се притеснявай.
Аз не се доверявам обаче на тези ваксини и си купуваме Инфарикс.

# 14
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ако я бият в гръбчето значи е тази по здравната такса.
Нашата също е по здравна каса!

Общи условия

Активация на акаунт