Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля споделете как да се справя.слагах капки но е същата работа,ако някой знае лек да казва Praynig
Благодаря ви
Цитирай

София

Ами явно има някакъв вирус с болки в ушите. У нас всички го изкарахме. На мен ми мина от капките. Ти какви пробва?
Цитирай

СОФИЯ

Само капки Отипакс, нищо друго не ни помага на нашето семейство при болка в ушите.
Цитирай

аз слагах Берлицетин...капки за уши,снощи не можах да спя ужасно е сега ще пробвам тези Отипакс
Дано помогнат че не се траее ooooh!
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

аз слагах Берлицетин...капки за уши,...

Щом Берлицетин-а не те е успокоил, не очаквай, че Отипакс-а ще го направи. 1-вите капки са лок. АБ.
Мен ако питаш, бягай на УНГ лекар и хич не се самолекувай. Нека той да ти назначи ефективно лечение. До тогава можеш да си топлиш хавл. кърпи с ютия и да си ги слагаш на ухото и пии аналгин (на таблети или течен) за успокояване на болката.
Цитирай

Пловдив

Доколкото знам, капки за учи не се слагат самоволно, а само по лекарско предписание, защото не се знае какъв точно е проблемът. За моментно успокояване на болката се слага тампонче памук, напоено (и добре изцедено) в затоплена мазнина. Аз при простуда имам силни болки в едното уше, като си направя така два три пъти, болките отшумяват.
Но така или иначе си пробвала капки, отиди на лекар, да се види какво точно има.
Бързо оздравяване.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.