Боли ме ухото :(

  • 1 341
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 727
Моля споделете как да се справя.слагах капки но е същата работа,ако някой знае лек да казва Praynig
Благодаря ви

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Ами явно има някакъв вирус с болки в ушите. У нас всички го изкарахме. На мен ми мина от капките. Ти какви пробва?

# 2
  • Мнения: 834
Само капки Отипакс, нищо друго не ни помага на нашето семейство при болка в ушите.

# 3
  • Мнения: 727
аз слагах Берлицетин...капки за уши,снощи не можах да спя ужасно е сега ще пробвам тези Отипакс
Дано помогнат че не се траее ooooh!

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз слагах Берлицетин...капки за уши,...

Щом Берлицетин-а не те е успокоил, не очаквай, че Отипакс-а ще го направи. 1-вите капки са лок. АБ.
Мен ако питаш, бягай на УНГ лекар и хич не се самолекувай. Нека той да ти назначи ефективно лечение. До тогава можеш да си топлиш хавл. кърпи с ютия и да си ги слагаш на ухото и пии аналгин (на таблети или течен) за успокояване на болката.

# 5
  • Мнения: 9 074
Доколкото знам, капки за учи не се слагат самоволно, а само по лекарско предписание, защото не се знае какъв точно е проблемът. За моментно успокояване на болката се слага тампонче памук, напоено (и добре изцедено) в затоплена мазнина. Аз при простуда имам силни болки в едното уше, като си направя така два три пъти, болките отшумяват.
Но така или иначе си пробвала капки, отиди на лекар, да се види какво точно има.
Бързо оздравяване.

Общи условия

Активация на акаунт