Мисля,че ще родя скоро...

  • 6 307
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 857
Здравейте термина ми е за 27 януари, но имам силното усещане, че ще е по рано като взимам предвид факта,че днес бях на преглед и бебето е цели 4100 !!! Не е ли прекалено много за 1 ден от 9мес.?? Освен това всяка вечер сънувам как раждам и не мога да спя вече... Има ли по какво да позная ,че раждането наближава?? И мислите ли,че е нормално бебето да е толкова голямо ? Май ще го родя направо първокласниче smile3521 ако продължава да расте до термина си....

# 1
  • Мнения: 6 461
Видеозона не винаги дава точна информация ,но може би на истина е голямо бебчето ти .

Когато му дойде времето бебчето  ще ти даде сигнал ,сигурна съм Mr. Green(болки ниско долу,контракции на определни интервали от време..... Wink  )

А това ,че го сънуваш е нормално,все пак чакаш с нетърпение голямото събитие,да гушнеш бебче в прегръдките си.
Успех и леко раждане. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 845
Не се притеснявай толкова от килограмите на детето-то си знае работата. Не може всички да са в идеалната среда. Вие с таткото колко сте се родили? Ако например таткото е голям, висок...нормално е и бебчо да е дълъг и по- големичък.
Преди раждането бяха казали за Али ,че тежи около 3 кг-според ехографа. 3-4 дни по-късно тя се пръкна 3580.
Емоциите около този момент са големи,нормално е да не можеш да спиш спокойно. Не се притеснявай, всичко ще бъде наред. Само гледай повече да си почиваш, защото с появата на бебето започват 2-3 часови дежурства около креватчето.
Леко раждане Grinning

# 3
  • Мнения: 503
и на мен ми казаха голямо бебе,а се роди 2.950

# 4
  • Мнения: 7 723
Аз родих 2 седмици преди термина ми, а видеозона показвеше 4,700кг  Shocked
Е, бебето беше 4,300, де Peace
Не се притеснявай, когато му дойде времето, то ще излезе. Никой не е останал вътре в майка си  Peace

# 5
  • Мнения: 3 334
За размера на бебето не вярвай...............много е относително.За сънищата ги имах още в началото на 7-ми месец,почти през нощ сънувах,че раждам.Неспокойния сън не е признак за скорошно раждане.Аз преносих,а силно се надявах да родя  преди термина.
Бебчо знае най-добре кога да излезне Wink Wink.Отпусни се и се наслаждавай на празниците,че може и да те изненада. Peace Hug
Леко раждане Hug

# 6
  • Мнения: 5 026
Ехографията винаги е +/-, не се доверявай сляпо! А за раждането-няма как да разбереш предварително кога ще започне. Имай още малко търпение! Леко да ти е!

# 7
  • Мнения: 6 164
На мен пък казаха, че ще е едно кило, а се роди 3.200 Crazy ... Щом имаш вътрешно усещане, може и да си права. Мен ме лъгаха, че ще родя преждевременно, а накрая го предизвикаха, а аз никога нямах усещането, че ще родя по-рано. Тъй, че майката си знае най-добре. Wink Но това не е закономерност. Леко раждане, когато и да е то и здраво, хубаво бебче!  bouquet

# 8
  • Мнения: 22 727
Ехографията винаги е +/-, не се доверявай сляпо! А за раждането-няма как да разбереш предварително кога ще започне. Имай още малко търпение! Леко да ти е!
PeaceСтискам палци всичко да е наред и леко да родиш.

# 9
  • Мнения: 998
Изобщо не вярвай за килограмите, на мен ми бяха казали, че е на 4 кг, а си се роди 3.600 Peace

# 10
  • Мнения: 416
Мила, не бързай!  Simple Smile Още си в 36-та седмица и не си в деветия месец, а в осмия.

Можеш да си спокойна след като влезеш в 37-а седмица, преди това се води недоносено. А дали е добре да е голямо бебето - ами по-добре, отколкото да е мъничко.

Леко раждане!

# 11
  • Мнения: 9 990
Бе то и аз имах същите усещания с първото, ама преносих даже... ooooh!Сънищата сега ги имам от зачеването още. Crazy
Леко раждане ти желая, то че ще е скоро-спор няма....има-няма 30-ина дена Hug

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
КОЛКОТО И ДА ТЕЖИ БЕБЧЕТО ТИ ЛЕКО РАЖДАНЕ ТИ ЖЕЛАЯ!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 5 362
Ехографията винаги е +/-, не се доверявай сляпо!
Peace
Ще има други признаци,на сънища не вярвай Peace

# 14
  • Мнения: 316
Аз през целия 9-ти месец мислех, че "утре" ще родя, а преносих реално около седмица  Joy
Редовно сънувах, че раждам  ooooh!
Мисля, че това е от вълнение и малко страх от непознатото  Peace
В началото на 9-ти месец ми казаха, че бебка вече е към 3.200кг, но се роди 2.800кг   Simple Smile
Може и да са познали частично. Казаха, че плацентата не й е стигала и била отслабнала, защото е доста преносена и беше със сгъстена кръв  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт