Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета помагайте!Наближава Новата година,а заедно с нея и първият и работен ден-3.01. И тогава трябва да подавам молба за детска ясла за моето малко пораснало момиченце.
Въпросът ми е има ли образец за молба за детска ясла или текста е свободен  и трябва ли да се посочи конкретна дата,от която искам детето да започне да посещава детското заведение?
Става въпрос за 37 ОДЗ,ако въобще има значение това.
Цитирай

някъде ... тук ...

На мен ми дадоха бланка от яслата.
Разходи се до там, ако не ти е проблем Smile
Цитирай

София

а колко време трае процедурата по изследвания молби и т.н
Цитирай

София

Би трябвало да ти дадат бланка-образец от самата ясла, където попълваш данните на детето и родителите.Ох, и аз трябва да го направя това след НГ.
Цитирай

а колко време трае процедурата по изследвания молби и т.н

Няколко дни (2-3),в най-лошия случай седмица.Изследванията се правят след като ти кажат,че се е освободило място,а не при подаването на молбата.
Цитирай
Доколкото знам изследванията имат срок, май беше 1 месец. Ако до това време не тръгне детето на градина, ще трябва да правите пак...Тези за чревните паразити май стават готови за 3-5 раб. дни. За това не ги правете първо тях, а първо си подайте молбата и разберете дали ще има свободни места.
Цитирай

А вярно ли е, че от 1-ви януари има нови процедури за молбите до детски ясли, и всички подали преди 1-ви 2007г. се отменят, следователно трябва да започнем търсенето наново? ooooh! #Crazy
Цитирай

София

при нас директорката беше прехвърлила молбите подадени миналата  година тази и така нямаше тази паника, но това си е до организация на самото детско заведение
Цитирай

На мен директорката ми каза, че трябва с навършването на 1г да се запишем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.