Добре, че си отива гадната 2006-та година!

  • 3 031
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 448
Как мина за вас 2006-та година?Гадна ли беше, с много проблеми и трудности или нормално мина, като другите години?Аз загубих бебето си миналия месец.Една приятелка преживя доста трудни моменти-откраднаха й колата, след два дни племеника й беше в Пирогов,хиляди проблеми с гаджето й.Сина ни доста ни изплаши една вечер вдигна висока темп. ходихме частно на преглед, защото моята докторка си беше изключила тел. и още си е болно детето.Майка ми преживя ужасни моменти и в личен и в служебен план.На мъжа ми му откраднаха телефона.Разбиваха ни многократно вилата, въпреки че няма какво да откраднат.Бравата ни се развали една вечер и викахме спешна ключарска помощ, изръсиха ни доста и сега всеки момент може пак да блокира.Удариха ми колата.Абе хиляди простотии за които мога да се оплаквам цял ден...Е, имаше и хубави моменти, но като цяло беше гадна 2006та година.А при вас как беше?

Сега като се замисля и самия месец декември ми върви каръшки.Всяка година декември ми се случва нещо лошо.Добре, че си отиваааааааа тая годинаааа.

# 1
  • Мнения: 1 205
Да и аз съм като теб!
Дано новата година е по-късметлийска Grinning

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не се оплаквам. Имаше и хубави, и лоши моменти, но като цяло съм доволна.

# 3
  • Мнения: 4 324
Тази година трябваше да я запомня с нещо хубаво, трябваше да бъде зашематяваща краисва и запомняща се. Стана само последното - никога няма да я забравя.
За всяка идваща година съм си мислила, че ще е много по-добра, а за сега се случва точно обратното. Но не губя надежда, че предстоящата ще е различна.

Половинката отказа цигарите Simple Smile
Началото на годината, започнахме да плануваме сватбата си - дати, ресторанти, приготовления и трепети Simple Smile Имаше малко стресови моменти на работното място, ама на кой му пука - ще се омъжвам Simple Smile
Дойде май, и аз имах стрхотно настроение - вече бях планувала изненадите за сватбеният ден и с нетърпение чаках да дойд Денят Simple Smile Милото все още не пуши, чудесно Simple Smile
Дойде юни - роклята, обуквките, гримът, подробностите, денят Simple Smile всичко на 6 и аз готова Simple Smile
В края на юни и точно на 29.06 (на именния ден на вече съпруга ми) и по време на меденият ни месец, направихме тест. Подаръка - две чертички Simple Smile
На 15.08, ме приеха в инфекциозна с диагноза хепатит Sad На 20.08 се наложи абразио Sad Плода вече го нямаше в матката. На 23.08 - отхвърлиха диагнозата хепатит Sad И от тук нататък следват само неприятности, включително и смотаната хламидия.

За съжаление всеки път когато видя снимки от сватбата ще се сещам първо за загубеното бебе. Била съм бременна ..... Sad  

Онзи ден видях чехличките които си бях купила специално за сватбата (ниски челхли за уморените ми крака от многото танци Wink) и вместо да си спомня за хубавото събитие, първиат спомен който нахлу в главата ми беше как те стоят до леглото ми в болницата Sad

Ужасна година, дано си ходи по-бързо Sad

# 4
  • Мнения: 1 100
Гадна година. Не ми хареса изобщо. Е, винаги може и по-зле да бъде. Но тази година нищо не ми даде, само ми взе много.  Sad

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не се оплаквам, даже по-скоро ми се иска да не свършва - и в личен, и в професионален план съм удовлетворена.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 999
На мъжа ми му откраднаха телефона.Разбиваха ни многократно вилата, въпреки че няма какво да откраднат.Бравата ни се развали една вечер и викахме спешна ключарска помощ, изръсиха ни доста и сега всеки момент може пак да блокира.Удариха ми колата.

Хех... че ти това а гадории ли го смяташ? Слушай тогава: Колата - мисля около 5 инцидента от паркиране в центъра на София, 1 лек удар от майка ми. Един голям обир - около 3 хил. лева от чантата ми  Embarassed Наводнения - 3. Две на моя апартамент и едно от спукана тръба от моя към съседа - това големите. Още 2 мини такива от пералнята.  Mr. Green

И въпреки това - мисля, че беше добра година  Laughing Забравих да спомена - раздяла с мъжа ми, нова къща, нова работа, нова кола - но това са събития с двойно значение и не бих казала лоши.


# 7
  • Мнения: 520
На 14.03.2006 се роди Катерина
На 31.10.2006 почина татко...това са двете дати белязали живота ми през тази година
Искам да свърши Tired

# 8
  • Мнения: 2 309
За мен беше страхотна година, макар и трудна...родих дъщеря ми и с много неспане и дондуркане го докарахме до 9 месеца, взех изключително важен изпит, мъжа ми си скъсва гъза от работа , но го повишиха и му качиха заплатата, и той взе много тежък и важен изпит...макар и с много усилия постигнахме големи неща...баба ми почина, но от филосфска гледна точка се отърва, понеже от 6 години беше прикована на легло...кумата ми ще се омъжва...кумът ми започна собствен бизнес...родителите ни са здрави...ние сме здрави, какво повече да искам.

# 9
  • Мнения: 448
Гадно е като ти се съберат всички тези дребни неща едно след друго.Гадно е, когато тъкмо се усмихваш за нещо хубаво да ти се случи нещо, което ти срива настроението до основи.

# 10
  • Мнения: 2 553
През Януари'2006-та се роди дъщеря ми  Heart Eyes

През Февруари влязохме с нея в болница  Sad

През Април - племенницата ми се разболя от диабет  Cry

Май - изгониха ни от квартирата  ooooh!

Ми ... не беше най-добрата година.Единственото важно за мен и най-прекрасното събитие е раждането на бебка  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 732
Бях бременна. Таткото на Вяра ни остави. Два месеца на системи и лекарства в болницата. После преждевременно раждане. Само 1.700. Борба за живот. Още два месеца в болницата. Усложнения след секцио. Антибиотици. Антидепресанти. Купища. Ново, нежелано жилище. Баща ми се разболя от грижи по мен. Взеха ми колата. И...сърцето. Сама с детенце на всички празници. Станах на 30. През август.
Само едно хубаво нещо имаше през 2006 - роди се дъщеря ми!
И изненадващо ме подкрепиха хора, които почти не познавам  Grinning

Да се маха тази година, да си ходи...

# 12
  • в Низината
  • Мнения: 705
През тази година имаше и трудни и приятни моменти за мен - синът ни изкара един бронхит, после бронхопневмония, фарингит;с мъжа ми имахме няколко проблемни месеца, но сега всичко е наред.През лятото отидохме на почивка, от есента се върнах на работата, която много обичам.Сега всички сме здрави и се разбираме - правим планове за следващата година, която се надявам да е по-добра и по-успешна от тази!

# 13
  • Мнения: 809


На 15.08, ме приеха в инфекциозна с диагноза хепатит Sad На 20.08 се наложи абразио Sad Плода вече го нямаше в матката. На 23.08 - отхвърлиха диагнозата хепатит Sad И от тук нататък следват само неприятности, включително и смотаната хламидия.


И на мен във втория месец ми казаха, че изследванията сочат хепати Просто сърцето ми спря. Предния ден бях на видеозон и докторът ми показа сърчицето на малкото човече. Гледах го как тупти. И на сутринта ме събудиха с диагноза хепатит.
Отидох на други изследвания в инфекциозна болница - изобщо нямах хепатит, просто раздвижване на ензимните телца вследствие на бременността. Рядко се случвало в толкова ранна бременност. Било характерно за по-напреднала.
Но докато чуя тези думи, само аз си знам какво изживях.

Много съжалявам, че при теб се е получило така. Sad

Дано идващите години донесат на всички ни щастие!

# 14
  • Мнения: 2 069
За мен и моето семейство тази година беше ужасна - чак не искам да пиша и да се оплаквам. Да си отива по-скоро.
Искам догодина да сме здрави, другото ще си го купим Grinning

# 15
  • Мнения: 2 700
В емоционален план годината беше ужасна, но пък отметнах неща и ми се случиха такива, за които не съм и мечтала. Като цяло съм имала и по-добри и по-лоши. Дано поне другата да не е лоша Praynig

# 16
  • Мнения: 353
По-скоро лоша и за мен беше. Единственото хубаво беше раждането на сина ми.
Иначе в началото на годината баща ми се разболя със симптоми грип, февруари уж почнаха да търсят от какво точно е болен и на 23.02.2006 почина. Точно 3 седмици преди да родя. Точно 5 часа след като пред нас, най-близките си, се превиваше от болка и молеше някой нещо да направи, да му даде обезболяващо, да му чуе сърцето, че е получил втори инфаркт. Не му повярваха, не поискаха и нашите молби да чуят. Аутопсията показа - причина за смъртта инфаркт. Никога, никога няма да си простя, че не настоях, че не се развиках, че не знам, нещо не направих... дори трябваше да използвам големия си корем, може би, за да му обърнат внимание. Никога няма да спра да се чудя дали нямаше да може да го спясят. Поне да си види внучето, за което направо летеше от щастие. Чак сега 9 месеца по-късно спрях да плача като чуя думите "дядо" и "татко" и то пак не винаги, ето пак ми тръгнаха сълзи... спирам, да се маха по-бързо!

# 17
  • Мнения: 6 472
Беше година, като всяка друга, със своите хубави и лоши моменти. Децата ни и най- близките ни хора са здрави, а по- важно от това не мисля че има. Откраднаха ни колата, но за сметка на това си купихме друга по- хубава Grinning Откраднаха и на мъжа ми телефона, но за мен и колата и телефона попадат в графата дребни неприятности.
Единственото непоправимо лошо нещо, което се случи е че загубихме Чичо след много тежко боледуване и мъки Cry

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
и за мен не беше много добра година........

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... загубихме Чичо след много тежко боледуване и мъки Cry

същото + едно бебе ненавършило и 2 месеца...  Cry

ами това е... то и подписът ми си го казва...

# 20
  • Мнения: 934
И аз искам тази гадна година да си ходи вече. Миналата нова година не празнувахме, нямахме елха, нищичко си нямахме, чакахме си бебто, а тя милата не дишаше сама, беше в критични състояние.
Взехме си я треперих доста и трудно беше, ужасно трудно. Навръх 30 -я ми рожден ден си счупих кракът, бях на два пъти мнго болна, а трябваше сама да се оправям с детето. Баща и се спуква от работа и то за нищо и аз също работя нон стоп. И още много други гадости.
Искам да свърши тази година, а другата да е 100 пъти по добра от тази да се порадвам истински на детето.

# 21
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Това беше наистина отвратителна година за мен! Cry

Починаха в рамките на 5 месеца любимите ми баба и дядо, които са ме отгледали! Cry

На майка ми й правиха тежка операция!

Откриха ми болест, с която, ако скапаната ни държава не ми отпусне лечение, ще си живея с нея докато ..... Sad

И още, и още куп дребни неприятности! Sad

Надявам се Новата Година наистина да е моного по-добра! Пожелавам го на всички и най-важното е да сме ЗДРАВИ! Вече не ми изглежда банално пожелание от празничните картички, а най-важното пожелание!




# 22
  • Мнения: 569
 
   За мен тази година беше успешна както в личен, така и в професионален план,единствените трудни месеци бяха в началото на 2006, но те отдавна са забравени.

# 23
  • Мнения: 5 468
Тази година ми отне майка ми  и не мога да я понасям.
Оф, колко мъка изживях и още изживявам в тази година. Нищо друго няма смисъл. То не че и се е случвало де.
Ще вляза със страх в следващата година, защото очаквам пак да съсипе някой.

# 24
  • Мнения: 4 473
Изключителна откъм емоции беше моята 2006-та г. Твърде много нерви ми костваше, твърде много сълзи, разочарования и изобщо болка. И хубави моменти имах, но имам чувството, че всеки един миг щастие съм заплатила с хиляди такива противоположни. Не вярвам някога да забравя който и да е от тези мигове, но искрено се надявам да не бележат живота ми и в следващата и след нея години от живота ми. Каквото се е случило - да си остане в тази година!
На себе си, на семейството си, на близките си, на всички хора желая преди всичко здраве, мир и любов!

# 25
  • на село
  • Мнения: 1 028
Баба ми почина, а аз не успях да отида на погребението, защото бебка беше на 3 месеца и нямаше как да пътувам с нея Sad Още не мога да си го простя Cry А тя беше със тежък инсулт и така и не разбра че и ма правнуче.
Да си ходи 2006!

# 26
  • Мнения: 1 233
Тежка година...най-хубавото нещо беше раждането на дъщеря ми. И след раждането всичко тръгна надолу. Откриха ми камъни в жлъчния мехур, започнаха криза след криза, лекар след лекар, диагноза след диагноза. Хепатит вседствие на запушване на жлъчния път, увреждане на черния дроб, и накрая операцията. Разболя се и вуйчоми, операция на гръбначния стълб, братовчедка ми с исчупи ръката - във ВМА ни научиха вече цялото семейство и родословие Simple Smile И з акапак се изпокарах с мъжа ми точно на Коледа и се изнесох заедно с детето. Дано вече тоя кофти период да премине. След всяко зло следва добро!

# 27
  • Мнения: 14
Добре,че си отива!Не ми се обяснява,но повярвайте беше наистина ужасна!Дано 2007 да бъде много по-спокойна,изпълнена със здраве и разбирателство за всички ни!

# 28
  • Мнения: 1 629
И гадна и хубава...като всяка година. Отидоха си близки, но пък други се родиха. Срещнах нови приятели. Детето ми порасна. Отслабнах  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 455
Нетърпелива съм да изпратя 2006-та - отвратителна година. То не бяха проблеми с децата, болести, раздели с мъжа ми и какво ли още не  Confused.

# 30
  • Мнения: 7 430
За мен бе хубава година Peace
Роди се малкия ни син  Heart Eyes и се прибрахме в Родината Wink

Пожелавам на всички Ви само хубави, красиви и радостни мигове през новата 2007г Praynig
Бъдете здрави Peace

# 31
  • Мнения: 131
Точно така,нека си отива гадната 2006г.Мъжът ми през април катастрофира много тежко.Хубавото е,че е жив и здрав.

# 32
  • Мнения: 3 394
присъединявам се към гадориите на 2006 - Стела доста боледува, като за капак и от шарка точно на мъжа на рождения ден, удариха ми старата кола, а новата доста ни одруса като цена, с мъжа не се разбирахме, 3 дена преди отпуската за Коледа получих предизвестие за съкращяване поради намаляване обема на работа.........баси ,кво да добявя............а на мъжа ми първо му откраднаха телефона, а после цялата чанта барбар с всички дебитни, кредитни карти, шоф. книжка, ключове от вкъщи.............................абе да се маха тази 2006 че откачам вече

# 33
  • Мнения: 2 407
За мен беше добра година.Някой приятели се бракуваха, родиха се бебчета ,дъщеря ми навърши годинка.За мен беше хубава година, надявам се и следващата да е такава.Благодаря на Господ!

# 34
  • София
  • Мнения: 797
 И за мен беше гадна година - оперираха майка ми и баба ми почина изненадващо преди Коледа.  Sad

# 35
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
В личен план - гадна, в служебен също, за семейството горе-долу.

# 36
  • Мнения: 2 013
Разплаках се, четейки какво са преживели някои от вас, момичета. Мислех да се оплаквам, но няма много.
2006-а ми е най-гадната година в живота ми (ако е имало по-гадни, забравила съм ги), не че нещо голямо гадно се е случило, но всички по-малки неща са ми кофти. Да се маха!!!!!

Някой попадал ли е в нета на готин хороскоп за 2007-а?

# 37
  • София
  • Мнения: 572
Аз  съм доволна от годината! И на мен ми откраднаха телефон, едно возене в такси ми струваше 80 лв(изпуснала съм ги без да усетя),има и болести около мен,но това е живота. Положителните неща са, че имам прекрасно дете и страхотен мъж,най-накрая си купихме нова кухня, започнах работа.....и ред дребни нешица, които ме радват.

# 38
  • Мнения: 550
Не беше много добра тази година за мен, но аз и не съм очаквала нещо кой знае какво. А най-лошото е, че и следващите ще са същите.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 423
Роди се Джули - какво по -хубаво от това Hug
Иначе не много добра, притесненията в болницата за нея, лъжи и измама около мен....

# 40
  • Мнения: 528
За мене тази година ми беше най скучната,защото си гледам детенце,но тя ми изпълва деня с радост.Лоши неща не ми се случиха,виж добри колкото искаш.Все ми е тая да ли скоро ще свърши тази година

# 41
  • София
  • Мнения: 1 244
И на мен са ми се случвали разни гадни дреболии през годината, но повечето сигурно не ги помня вече.
Ще си остане годината на сватбата ни и на новината, че и аз ще ставам мама.  Crazy Flutter
И предпочитам точно с това да я запомня.

# 42
  • Мнения: 8 459
Отвратителна година.Влачене по болници-с месеци.
Баба ми почина.
Майка ми се скапа от грижи по нея.
Чакам да свърши!

# 43
Сина ми(2г.7м)се скъса да боледува-2 гнойни отита,1 остър бронхит,1 пневмония,другите боледувания даже не ги броя.Може би защото е в най-боледуващата възраст,но тая година все с това ми са свързани притесненията Cry

# 44
  • Варна
  • Мнения: 684
Не забравям,че има още 3 дни до края на годината,така,че може и по-лошо да стане.
За мен е отвратителна година и в личен и в служебен план,няма да товаря никого с подробности.
Провалих всичко около себе си.
Дано новата е хубава за всички ви,пожелавам ви го от сърце!

# 45
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Моята започна уж обнадеждаващо, но много скоро разбрах, че светлината в края на тунела е от идващ насреща влак Confused, който профучавайки покрай нас естествено остави следи... Stop
Едновременно с това отбелязах и немалки успехи...

Изключителна откъм емоции беше моята 2006-та г. Твърде много нерви ми костваше, твърде много сълзи, разочарования и изобщо болка. И хубави моменти имах, но имам чувството, че всеки един миг щастие съм заплатила с хиляди такива противоположни. Не вярвам някога да забравя който и да е от тези мигове, но искрено се надявам да не бележат живота ми и в следващата и след нея години от живота ми. Каквото се е случило - да си остане в тази година!
На себе си, на семейството си, на близките си, на всички хора желая преди всичко здраве, мир и любов!
Май най-добре да те цитирам, по-добре едва ли ще го кажа Peace.

# 46
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Когато затворих вратата след 2005-та, която ми отне татко, си казах,
дано 2006 не е толкова лоша към нас...
Но не стана - на 26 май загина нашия кум - само на 29 години, 
бебенцето им тогава беше само на три месеца.
Вече не смея на нищо да се надявам. Sad

# 47
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За мен също годината не беше особено добра. Открихме че детето ми има тежка вродена аномалия и личната ми лекарка се потруди да ми създаде всякакви проблеми около операцията. Хубавото е че сме хванали навреме проблема и го оперира най-страхотния лекар който съм срещала. Лошото е че лекаря почина още преди да ни изпишат. На 44 години остави близначета на 3 години. Поклон пред паметта му! Във финансово отношение определено беше по-добра от 2005, дано да не е по-добра от 2007. Аз пак по вина на лекарите не можах да преборя нищо и никакъв тендовагинит и новата година ще започне с операция за мен. Дай боже 2007 да ни донесе повече здраве и спокойствие от старата.

# 48
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
От много месеци повтарям колко много искам да свърши тази ужасна година.Понякога имам чувството, че от проблеми и неприятности ще си се пръсне главата.Вярно са казали хората, че като тръгне едно наопаки и повлича всичко останало.Дано следващата година е много успешна за всички, пожелавам ви го от сърце Heart Eyes Praynig

# 49
  • Мнения: 11 607
Съфорумки, дами, съжалявам и ви съчувствам за всичкото лошо, което сте преживели!!!!!  Дано новата ви донесе повече усмивки, повече добро, а лошото - да е малко и бързо да минава и да е поносимо!!!! Плаках с вас и ми стана тъжно!

И четейки тук написаното се присъединявам към заглавието на темата - Добре, че си отива гадната 2006-та година!

# 50
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
ТРУДНА И ГАДНА ГОДИНА!
Най-големите загуби в живота си ги получих в тази година, също и най-тежките провали в служебен аспект. smile3511 smile3511       Живея с надежда следващата година да е по-милостива и да няма поне част от тазгодишните черни страни  newsm17   . Не мога да я запомня с нищо добро!  smile3518

# 51
  • някъде
  • Мнения: 4 955
За мен е най-хубавата година, защото си имам едно сладко съкровище до мен! Heart Eyes baby_neutral

# 52
  • Мнения: 1 058
Мина ми като миг. Не мога с нищо да я запомня освен с грижи за детето.
 Надявам се следващата да е по-добра и щастлива.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 381
И за мен годината беше отвратителна. Моля се 2006 г. да е най-гадната в живота ми. Имах гинекологични проблеми, които ме съсипаха за няколко месеца, но ги разреших след дълги усилия (писала съм за тях в други теми). Надявам се повече да няма проблеми! Инфаркти на близки, загуба на много пари, сгрешени диагнози пак на близки хора, уволниха ме, но веднага си намерих друга работа и така... Човек не трябва да се предава, каквото и да му се случва.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ И ДАНО ПРЕЗ 2007 г. НИ СЕ СЛУЧВАТ САМО ХУБАВИ НЕЩА И ПЛАЧЕМ ОТ РАДОСТ, А НЕ ОТ МЪКА!!!

# 54
  • София
  • Мнения: 344
Най-лошата година в живота ми досега.Няма да изреждам фактите.Никога не съм се чувствала по-уморена,по-тъжна и разочарована.
Радва ме единствено това,че дъщеря ми расте здрава и красива и нямаше никакви проблеми с нея.
Присъединявам се към пожеланията (в червено)  Hugна kia.

# 55
  • Мнения: 2 495
Хубава и щастлива беше тази година за мен WinkСмених си работата с по-хубава, нещо което съм искала цял живот да работя и да се развивам.Завърших успешно 2 курс.Заживяхме с любимия заедно...какво му трябва повече на човек LaughingНадявам се новата година да е още по-успешна от тази Hug

# 56
  • Мнения: 3 634
2006 е с милиони пъти по- добра и успешна от моята 2005.
Тогава (2005) бях зарязана от мъжа ми, бременна с второто ни дете. Преместих се в нов град, родих бебчето си, преминахме през много неприятности, болести и проблеми. откриха, че синът ми страда от дисфазия. Очаквах 2006 с голямо нетърпение.

През тази година дъщеричката ми навърши 1 годинка, проходи, каза първите си думи (и не спира да говори). Синът ми започна предучилищна в специализирано училище за деца с неговите нужди. Аз се явих на изпит и ме приеха да уча за медицинска сестра, вече половин година се бъхтя, но ми е хубаво.

Също и на краят на юни срещнах любовта която не мислех, че ще намеря след като бившият ни заряза. С един самотен татко от съседният блок се разговорихме и вече 6 месеца (ДНЕС ТОЧНО) живеем заедно ту у тях, ту у нас. Плануваме собствено жилище, може би февруари месец ще се местим.

Децата ни са щастливи и що годе здрави (тук чукам на дърво). Аз обичам и съм обичана. Гледам на 2006 година като на успяла година. Очаквам от 2007 година още по- големи успехи и много много щастие.

# 57
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
За мен чак гадна не беше, но много много трудна! Родих второто си дете - добрата новина и след това развих страшна следродилна депресия - лошата новина. Голямата щерка тръгна на ясла и все боледува - вкъщи не можем да се отървем от вируси. Но се справихме, цялото семейство, и сега чакаме новата година с надежда за много здраве - уверих се, че само това има значение, всичко останало или сам ще си го изкараш или ще си го купиш. И все пак имаше и хубави моменти - кумата ми, най-добрата ми приятелка, роди леко второто си дете, другата ми добра приятелка пък най-после се сдоби със страхотно момченце - радвам се за тях!

# 58
  • София
  • Мнения: 276
2005 година отне дядо ми и си мислех, че е най- гадната, но 2006 беше още по-гадна. Безкрайните ангини на детето, ходене по болници. Тъкмо всичко поутихна и дойде декември, който отне едно малко момченце на наши познати, а от 23.12.2006 детето ми е с температура 39- 40 градуса. Вече 7 дни ходя по болници и всеки лекар казва различни неща. Накрая се оказа , че има страшна гнойна ангина, третата за месец и половина. От 7 дни не зная къде съм. Моля се детето да се възстанови бързо и новата 2007 да е успешна и най- вече да носи здраве на зсички.

# 59
  • Мнения: 5 577
 Hug Пожелавам много хубави емоции и само положителни случки пред 2007 за всички.

# 60
  • Русе
  • Мнения: 90
За мен 2006 е годината на възходите и паденията в моя живот.
В началото и най-после си намерих мечтаната работа и бях много щастлива. Срещнах много готини хора и със сигурност спечелих един истински приятел.
После един човек много ме нарани и огорчи - до днес не съм простила.
Но....Получих много житейски уроци и порастнах. Разбрах, че човек не може да има всичко - важното е да бъде здрав.
Затова ви пожелавам да бъдете преди всичко много, много здрави, а всичко останало ...то ще се нареди!!!!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Може да се каже, че беше добра година. Повишиха ме, преместихме се в нов град - доста ми е трудно в момента, но всичко ще се подреди.

Желая на всички нас успешна 2007 година, изпълнена само със щастливи моменти!

Общи условия

Активация на акаунт