Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!
Честита Коледа- бъдете все така активни и отзивчиви!
Имам въпрос:  Имате ли познати с тремор на ръцете( треперене)?
Знаете ли дали се лекуват с нещо?
Ако знаете координати на добър невролог, моля напишете ги!
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

въй, въй... аз мисля, че това заболяване не подлежи на лечение. Дано греша, де  Rolling Eyes
Цитирай

София

Обикновено треморът е един от симптомите на Паркинсона, който сам по себе си е нелечим - може само да му се забави развитието. Трябва ти задължителна консултация с невролог.
Цитирай

БУРГАС

opi6i to4no kvo te interesuva,kogato biah v depresia sled silen sttres sum polu4avala tremori no ne na rusete a sialoto mi tialo podska4a6e na sun dokato spiah tova pak e tremor,pi6i po konkretno kvo ti se slu4va????
Цитирай

Искам и аз да се вклю4а в темата:бившия ми мъж страда от тремор на ръцете.Сега му трепери цялото тяло.Прави си изследвания и ми казва че всичко му е в нормите.А тялото му продължава да се тресе.яде супа-ръцете му треперят,затяга нещо с отверката-трудно уцелва винта....
Казва ми 4е няма страшно,но аз немисля така.На 31 години е.Кажете ми нещо пове4е
Цитирай
След посещение при невролог,ми беше препоръчано лекарсвтото Primidon.Казвам препоръчано,а не предписано,тъй като не се внася в България.Българският аналог не дава никакво подобрение.Ако някой има начин с познати в чужбина,моля за връзка! newsm10
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.