Баба Зима вънка вие, а в коремчето на мама АВГУСТОВСКО сърчице бие

  • 12 079
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Напоследък много ме мори мисълта как ще кажа на шефовете. Преди 2 седмици едната ми колежка излезе по майчинство, сега пък аз съм бременна. Иска ми се да знам предварително как ще реагират, за да съм подготвена. Някак не намирам подходящо време да кажа. При вас как е?

# 76
  • Мнения: 564
Здравейте момичета   bouquet!!!! Smily добре дошла  Hug!!! Наистна вие мамите които ще имате вече второ бебче, ще сте ни много полезни  smile3521, лично на мен не ми говори нищо абсолютно нито едно от изследванията  newsm78...Може би трябва да направим и списък за задължителните изследвания по седмици...ако някое доки забрави (‌което е често срещано  ooooh!) да му напомним ние...Лека вечер на всички   bouquet!

# 77
  • Мнения: 257
Здравейте момичета. newsm51Вече официално и аз мога да се присъединя към вас.Ходихме на лекар и вече имаме пулс.Радвам се че ще бременеем заедно.С някой от вас се познаваме от Искам бебе а с други тепърва ще се запознаваме.Живот и здраве всичко да е наред и аз ще ставам мама към 20.08..Това ми е първа бременност и много ще се радвам на мамите със втора бременност които ще ни помагат със съвети.Лека нощ!

# 78
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Къде стееееееее?

# 79
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте момичета. newsm51Вече официално и аз мога да се присъединя към вас.Ходихме на лекар и вече имаме пулс.Радвам се че ще бременеем заедно.С някой от вас се познаваме от Искам бебе а с други тепърва ще се запознаваме.Живот и здраве всичко да е наред и аз ще ставам мама към 20.08..Това ми е първа бременност и много ще се радвам на мамите със втора бременност които ще ни помагат със съвети.Лека нощ!

 Лелееее  newsm44 newsm44 newsm44 много се радваммммм  Hug вчера минах покрай Трия и мислех да намина ама не посмях  Hug
 Момичета аз ходех на доки на 29-ти и видяхме само точица... ехографа ми изчислява точицата не в 6г.с. и 2 дена а 5г.с. и 3 дена и малко се притесних но пак ще съм на доки към средата на месеца за да видим как се развиваме и дали всичко е наред... мен ме хвана един страхотен запек и не знам на какво се дължи но ме мъчи ужасно много  Sad...
 Весело посрещане на новата година и да не пиетееееее ей  Hug  bouquet

# 80
  • Враца
  • Мнения: 173

Здраввей, аз съм тук но ми е постянно лошо и за това само чета и не съм писала от доста дни. Имам постоянни болки в корема и вече не знам на какво се дължат.
Искам да ви пожелая весело посрещане на новата година.
Аз ще я изкарам в леглото Wink

Megita за запека ще ти помогне тиква иииии честита точица   bouquet

# 81
  • Мнения: 3 595
Добре дошли на новите мамчета  Hug

Аз все още не мога да разбера какво ми се случва  hahaha Днес за първи път ми премаля сериозно в банята...успях да седна и изчаках да ми отмине.... Ще си имаме бебетааааааааа  Joy

Честити сърчица  Heart Eyes

А за запек не мога да помогна и преди и сега аз съм наобратно  Embarassed

# 82
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Мегита, мисля, че ако положението със запека се закучи, можеш да пиеш Дуфалак.

# 83
  • Мнения: 6
Още едно мамче се присъединява към отбора на месец Август.
Няма как,ще прилича на тати.Пожелавам много здраве,щастие леко преминаване на бременноста и безпроблемно раждане на всички "колежки".

# 84
  • Мнения: 1 037
Ето ме и мен в последния ден на старата година!Нямам никакво настроение,обземат ме странни състояние,чувствам се нещастна,неразбрана,все по-често плача-пусти хормони!Запека и мен ме е лепнал Мегита,но гледам да пия много течности и да ям плодове.Но ако видя зор ще пия дуфалак.И не се притеснявай за точицата,всичко ще е наред,просто е станало по- късно!
Добре дошли на новите момичета,да се радвате на здрави бебчета през лятото!  bouquet
Весело изкарване на празника и догодина пак на линия! Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 941
ето и аз да се запиша в края на годината
добре дошли на новите бременлийки, лека и безпроблемна бременност ви желая
аз съм толкова изморена, цял ден не съм седнала, спи ми се, малката вилнее, и нямам търпение да я сложа в 8 да спи и аз да се опъна на някое диванче, а като почнат да гърмят явно ще я успокоявам, това е нова година в къщи с детенце, нещо хич не ми е празнично, а точно обратното,
желая на всички весело посрещане на новата година,

# 86
  • Мнения: 564
Здравейте момичета  Hug!!!! Пожелавам ви много весело посрещане на новата година   bigdance2!!! Пожелавам ви също много здраве, щастие и всичко онова за което си мечтаете...А аз знам поне една от вашите мечти   smile3521: ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЧЕ АВГУСТ МЕСЕЦ !!!! Пожелавам го на всички нас от все сърце:   bouquet   bouquet   bouquet!!!!!!!!!! Също така по-малко гадене за всички нас през 2007!!!!

# 87
  • Мнения: 2 663
Chestita Nova Godina,mili momicheta!Pozelavam na vsichki vi naj-veche zdrave, mnogo shtastie, kasmet i neka 2007 da e izpalnena samo s polozitelni emocii!Neka vsiaka ot nas stane majka bilo za parvi ili vtori pat,da se radva na leka bremennost i zdravo beb4e!

Az sega se pribrah ot kupona, mnogo me boli ot liavata strana nisko dolu i reshih da si legna.Ina4e izkarah strahotno, sabrahme se v drugata kashta(ziveem vav vilna zona i na maza mi kashtata e na 200m ot nashata) blizki priateli,napravihme si mnogo jako piro show napravo nebeto nad nas svetna...ot vsichki kashti na okolo sashto imashe mnogo foerverki,a be beshe strahotno!

Men sashto me obzemat stranni misli, stavam adski revliva i santimentalna...kato si vleznah minah prez stajata na deteto da go vidia kak spinka i se razplakah,stana mi edno takova milo,iskah da go gushna,no mi beshe zal da go budia.Zenata,kojato go gleda kato ni niama mi kaza ze ne e mradnal vapreki adskite garmezi i sam mnogo dovolna,che ne se e izplashil dokato ne sme vkashti,zashtoto bi plakal mnogo samichak bez mama ili tati.
 
Mislia da zaspitam veche...

p.p. Izvinete me za latinicata,pisha ot gsm v legloto, zashtoto iskah da si legna a kompa e na parvia etaz

# 88
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Честита Нова Година мили момичета  Hug бъдете много здрави, щастливи и да има много усмивки на лицата ви   bouquet. През новата година ви пожелава много красиви моменти и Август месец да сме много щастливи с още един човек на този свят  smile3541
 Аз снощи едвам успях да дочакам новата година... почти на легло я изкарах, че много ми се спеше а и имаше ужасно много хора тук в къщи и направо се задушавах  #Silly. и в 12:30 вече бях заспала  smile3524 иначе беше приятно... Не знам за вас ама аз си позволих 2-3 глъдки Шампанско  Mr. Green и веднага ме замая  Drunk. Сега да ви се оплача малко  Sad мъжете ни си отидоха  Sad брат ми и баща ми ще пътуват утре за Англия с колата а сега тръгнаха за да могат да отидат да видят свекър ми че баща ми май няма да се прибира скоро и ми взеха мъжлето с тях  Cry и сега сме тук аз, майка ми и снаха ми сам самички и само се дразня на снаха ми изобщо не се съобразява със състоянието ми ама ще я подредя след малко ама дано да си замини и да не се налага  Naughty... айде аз бягам да лягам, че много ми се спи  Mr. Green Heart Eyes И да пишете как сте прикарали ей  Laughing Hug  bouquet

# 89
  • Враца
  • Мнения: 173
Честита Нова Година, мили мами, 
Да сте живи и здрави и мнооооого щастливи!
Лека и безпроблемна бременност и повече положителни емоций
 Hug  Heart Eyes   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт