Отговори
  • Мнения: 5 577
Другарчета, моля ви!
Не може от толкова потребители никой да не знае нещо.

 Cry Cry Cry

Позакъсах я с дипломната работа - трябват ми някакви маретиали по топлотехника, техническа литература - всичко за отопление на помещение, формули за относителна мощност, алгоритми, видове радиатори ... ей такива.

Моля ако някой е учил подобно или има познат да пита, може да се намери нещо - курсови работи, теми, задачи.
Изобщо всичко ще ми е от полза, т.к. в интернет няма много информация.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Мама е учила. И нещо такова преподава.
Ще питам какво може да ти помогне.

# 2
  • Мнения: 5 577
 Hug

Знаех си, че трябва да пусна тема!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
Имам едно малко учебниче на доцент от ХТМУ София! Има най-важните неща. Може и да ти свърши работа!  newsm78

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Hug

Знаех си, че трябва да пусна тема!

А можеше само да чукнеш на Кю

# 5
  • Мнения: 1 113
Предполагам, че ДЕ ВАня вече ти е ударила едно рамо и все пак - имам учебник по топлотехника от ВИХВП. Ако имаш нужда, мога да ти го пратя. Сигурно някъде си пазя и тетрадките със задачите, които сме решавали в института.

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сафо, аз ще и изпратя нормите за проектиране на отоплителни инсталации. Предполагам, че твоят учебник ще и свърши работа, за да и даде основата. Ние имаме стажанти при нас, ама не си ги дават, питах ги вече.

# 7
  • Мнения: 5 577
 Blush Много ви благодаря за отзивчивостта момичета, много сте мили.

Сафо - аз говорих с джуджанка, и тя спомена за такъв учебник. Довечера като ми даде повече инфо ще видим дали става дума за един и същ, и ако не ще искам копие и от твоя (не смея да вземам оригинални, защото детето може да ги скъса, пък и аз като уча подчертавам много, иначе не мога). Ще ти пиша при всички положения.

 Hug Супер сте.

Общи условия

Активация на акаунт