склад ТСМ

  • 4 116
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 344
Здравейте, мами! Някоя скоро да се е опитвала да се свърже по тел. със склада на ТСМ в "Младост 2" и да е успяла? Старият им номер е 974 04 46, но е сменен - от справки ми дават 887 45 98, който три дни казва, че има техн. проблем (което пък от "Повреди" отрекоха Sad ). Много ми трябва лятната им количка (по магазините е 49-59 лв., а там, като получат - 18 лв.), пък живея чак в "Люлин"... Миналата седмица ходихме до там и нямаше, но те зареждат почти всеки ден и никога не знаят предварително какво ще им докарат... Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 573
Вчера бях в склада, нямаше колички. Тел. не мога да ти дам, но със сигурност нямаше. Видях на Екзарха, но ми се стори, че бяха 45 лв. newsm78

# 2
  • Мнения: 1 344
Благодаря! Тъкмо се чудех дали все пак да не се "разходим" до "Младост" Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 455
Момичета,а знаете ли работното им време.Интересува ме най-вече до колко часа работи склада и в неделя дали работи.Благодаря!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 344
Мисля, че раб. време на склада в Младост 2 е всеки ден (вкл. неделя) от 9 до 19 ч., но информацията не ми е безкрайно нова, пък тел. им нали не работи... Sad

# 5
  • Мнения: 295
здравейте.
може ли някой да ми обясни (може и на лични да не товарим темата) къде точно се намира този склад в Младост 2. благодаря предварително bouquet

# 6
  • Мнения: 126
И аз исках да попитам за адреса Hug

# 7
  • Мнения: 834
Пробвай с 878 отпред, а не с 887. Повечето нови тел. в Младост започват с 878.

# 8
  • София
  • Мнения: 281
напълно възможно е това да е верния телефон, но просто да има някаква голяма повреда, защото леля ми живее в блока до склада и също ми дава - че телефона не работи! нейния телефон започва с 88.
мисля, че до ден-два ще отстранят повредата и ще можеш да питаш дали са докарали съответните колички или не. и няма да има нужда да се разкарваш!
успех!   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 344
Много благодаря на всички ви. За питащите за адреса - складът се намира на последната спирка на авт. 306, на 200-300 м. от РУМ-а. Май до бл. 235, но за това последното не съм 100 % сигурна. Успешни покупки и весели празници! Hug

# 10
  • Мнения: 1 344
а, и малка поправка, работното им време е до 18.30, не до 19 ч.

# 11
  • Мнения: 1 455
а, и малка поправка, работното им време е до 18.30, не до 19 ч.
   Мерси много Hug И едно последно въпросче-В неделя бачкат ли? И пак ли са до 18,30?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Още едно уточнение имат обедна почивка от 13,30ч до 14,30ч мисля,че беше.

# 13
Zdraveite momi4eta i 4estita nova 2007godina.Daa pitam dali znaete za tozi sklad koito e v Gorublqne,na poslednata spika na 305 dali sa6testvuva o6te.Do minaloto lqto rabote6e,no sega mi e dale4e i nqma kak da proverq.

# 14
  • Мнения: 2 849
Zdraveite momi4eta i 4estita nova 2007godina.Daa pitam dali znaete za tozi sklad koito e v Gorublqne,na poslednata spika na 305 dali sa6testvuva o6te.Do minaloto lqto rabote6e,no sega mi e dale4e i nqma kak da proverq.
Не работи вече . Peace

Общи условия

Активация на акаунт