Отново баналната тема за изневярата?

  • 2 750
  • 23
  •   1
Отговори
Умишлено пиша анонимна!
Искам да споделя историята си и да чуя вашите мнения.....
Женени сме от 9 г. От около 1 година съпругът ми се побърка. Постоянно говори за жени и за секс и колко бил харесван. Принципно промени и начина си на обличане, изживява се малко като тинейджър / а все пак е на 39г./ Цитира ми имена на жени с които уж е бил, колко е търсен и харесван от жените. Много пъти като сме си говорили с него за изневярата и аз съм му казвала / ходи само аз да не разбера/. Онази вечер обаче се разплаках и му казах че това което прави и говори не ми е никак приятно и много ме боли. И наистина ако иска да ходи с други жени просто аз да не разбирам. Той ми излезе с аргумента / нали все пак съм твой. Каза че повечето неща които говори са лъжа, и просто по този начин си вдига самочуствието. И за да си измие ръцете ми казва ходи и ти с други мъже , искам да ти е добре. Казва че много харесва в мен това че му разрешавам да ходи, излиза с други жени и че ако го ревнувам това го отегчава. При нас чувства почти не са останали ...Но въпреки това ме боли.. Незнам защо, но откакто ме дразни така, го искам по – силно за себе си. Не е от чувство за собственост. Не искам да се разделям с него, а и той с мен, но не съм много сигурна че мога да живея така. Постоянно се измъчвам..... Мисля си че това е някаква криза на средната възраст и че ще отмине .... май просто ми се иска да е така... нали надеждата умира последна. Струва ми се някакво себедоказване че още е търсен , способен и т.н.
Моля Ви споделете мненията си.....
Надявам се като споделя с вас да ми олекне малко..... просто страшно много мъка се е събрала в душата ми...

Извинявам се че е доста объркано и дълго, наистина ми е трудно да събера мислите си

Пожелавам на Всички ви Весели празници и прекрасна Нова година!!!!!

# 1
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Не смяташ ли че го прави за да засили интереса ти към него. Ти сама казваш, че сега го искаш повече. Не че това е начина.

И аз ти пожелавам щастлива Нова Година.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967
Сигрно е криза на средната възраст, иначе едва ли щеше да е толково открит и да парадира така..... Поне аз така мисля, но пък ти си го познаваш най-добре. А сигурно са останали чувства, щом не се развила чувство за собственост  Simple Smile

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вероятно е криза... Ти хем му даваш зелен светофар, хем се измъчваш... той наясно ли е, че те наранява? Поне от уважение към теб не би трябвало да плямпа толкова. Така ли се вдига самочувствие- като унижаваш човека с когото живееш?!
Ако моя започне да се държи така ще... абе не, не би посмял  Twisted Evil На твое място не бих го допуснала Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 2 220
Това поведение лично за мен означава пълна липса не само на любов, но и на просто уважение към теб!  #Crazy

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз не бих била съгласна да излиза с други жени. Какво означава това?
И теб не разбирам, защо само му повтаряш да ходи да ти изневерява, ма само ти да не узнаваш.
Има някакво самосъжаление в това, което е отблъскващо за мъжете.

А и че мъжът ти не е съвсем приемлив образ съдя от това, че си споделя колко е харесван, как му се лепят жените, какъв е младеж, малко комплексарска работа.

# 6
  • Мнения: 703
39 години си е вече доста стабилна,но и доста лабилна възраст за един мъж.Впечатленията ми са,че точно по това време почват да изкукват мъжете-комплексират се,че остаряват и го избиват на "тийн-вълна",изживяват свои детски и пубер-мечти,свалят момиченца и се гордеят,че са харесвани от тях,изобщо куп безумни неща,които обаче могат да те побъркат,ако се струпат върху теб!Да,смятам,че е криза на годинките,нещо критическо ми намирисва,но не винаги минава без последствия и не всеки може да го изтърпи.Ти,явно,въпреки че си поела риска на "ходи,само да не разбирам аз!",сега страдаш!Поздравявам те за смелият опит да поговорите очи в очи,но мисля,че резултат все още няма кой знае какъв!Пробвай да си по-ясна и категорична,мъжете не зацепват много лесно!И си мисля,че щом те боли-още обичаш!Моля се и за мъжа ти да е така-тогава ще се справите и с тия глупости!Само после тебе да не те гепи критическата и да му го върнеш тъпкано...Това в кръга на шегата!

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Само едно ще ти кажа - куче, което лае, не хапе Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Злато ти го е казала много добре Peace.
Не е нормално това да се случва и ти да търпиш,да стискаш зъби и да се измъчваш.Бъди по директна просто и не позволявай да те наранява.Успех!

# 9
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Анонимна, като чета това, незнам колко чувства са останали, но несигурност има в изобилие, даже можеш да се удавиш в него. Незнам какъв му е проблема на мъжлето ти, защото не е само той на 39, и други мъже "случайно" минават през тази възраст. Но не всички ги избиват лудите. И преди мен го казаха - бъди кратка, точна и ясна. Щом се чувстваш зле, щом те боли и страдаш, най-малкото от уважение трябва да си налегне з...ка и да млъкне. На 39 той не е пубертет, а мъж, и трябва да се държи като такъв. Да прояви уважение към теб и брака ви, защото не това е начина, по който трябва да общувате след толкова години заедно.
Успех, и се успокой - ще мислиш по-трезво  Wink

# 10
Анонимна, като чета това, незнам колко чувства са останали, но несигурност има в изобилие, даже можеш да се удавиш в него. Незнам какъв му е проблема на мъжлето ти, защото не е само той на 39, и други мъже "случайно" минават през тази възраст. Но не всички ги избиват лудите. И преди мен го казаха - бъди кратка, точна и ясна. Щом се чувстваш зле, щом те боли и страдаш, най-малкото от уважение трябва да си налегне з...ка и да млъкне. На 39 той не е пубертет, а мъж, и трябва да се държи като такъв. Да прояви уважение към теб и брака ви, защото не това е начина, по който трябва да общувате след толкова години заедно.
Успех, и се успокой - ще мислиш по-трезво  Wink

съгласна съм с ИнаВ. честно казано и аз си мисля, че е някаква криза. от друга страна си мисля, че е вероятно покрай цялата галимация на ежедневието- деца и т.н. да си позабравила как да му обърнеш внимание и това да е апел към теб за повечко ласки и дори само хубави погледи...де да знам, де... ти си го познаваш най- добре. но както те съветват момичетата- спри да плачеш и ПАК поговори с него. измисли някакъв начин на диалог, в който няма да се чувстваш унизена и не му казвай повече, че може да ходи, само ти да не разбираш, защото явно за него това не е либералност, а отворена врата.

Честно казано на мои близки- мъжът така започна да ходи много след една определена възраст, но после пък се оправи...стискамм палци и при теб да е така!

# 11
  • Мнения: 3 500
Аз не бих била съгласна да излиза с други жени. Какво означава това?
И теб не разбирам, защо само му повтаряш да ходи да ти изневерява, ма само ти да не узнаваш.
Има някакво самосъжаление в това, което е отблъскващо за мъжете.

А и че мъжът ти не е съвсем приемлив образ съдя от това, че си споделя колко е харесван, как му се лепят жените, какъв е младеж, малко комплексарска работа.

     202uu  202uu  202uu

Аз не бих се примирила с такова поведение.

# 12
  • Мнения: 420
   Щом като не ти харесва подобно поведение, не се примирявай, а му го покажи ясно и категорично. Ако има достатъчно акъл, въпреки повторния пубертет, който изживява, ще те разбере.  Не вземе ли отношение, не си струва да се хабиш да го търпиш и вземи по-сурови мерки. Но първо пробвай с благост. На повечето им идва акъла.

# 13
Ti ako 4ye6 moq kvi gi dr1nka,6te otka4i6.xi4 ne mi dreme dori omiram ot smqx s negovite fantazii.tvoq dali ne pravi naro4no ili 4yvstvatavi sa se izparili s vremeto.

# 14
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Само едно ще ти кажа - куче, което лае, не хапе Wink
Гаранция няма никога Naughty
Ами накарай го и ти да ревнува, щом се държи така с теб, но определено не е нормално поведение това неговото! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт