Дете се роди с зъбче?!

  • 2 436
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Здравейте,искам да попитам дали на някоя мама и се е родило детенцето със зъбче и това проблем ли е?.Една моя приятелка е силно притенсена защото детенцето и се роди със зъбче.В началото беше само подуто на венеца и оформено като зъб,и сле месец се разкъса кожичката и зъбчето излезна.Ходила при един зъболекар и той и казал че трябвало да се извади защото не било хубаво.Някой да е имал подобно премеждие  baby_neutral

# 1
  • Мнения: 4 915
Чувала съм за такива случаи, но каква е логиката да се вади зъбчето?!... Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 245
Не съм чувала за такъв случай, но не виждам смисъл зъбчето да се вади  newsm78

# 3
  • Мнения: 875
аз също съм чела, че е възможно да се роди бебе със зъбче и макар и странно, не трябва да се приема като нещо ненормално. и аз не виждам логика в това да се извади.  newsm78 дано се включат мами с опит от първа ръка!

# 4
  • Мнения: 522
И аз съм,чувала за такива случеи,колкото и рядки да са.В никакъв случей не виждам смисъл да се вади,и не си и представям как ще му извадят зъб на това едномесечно бебче Crazy.Тия луди ли са?

# 5
  • Мнения: 101
И аз така мисля,дори и казах да си направи консултация с друг зъболекар.А и имаше една приказка,дете със зъб се ражда,но без зъб не остава:)Може пък да му е късметче това.

# 6
  • Мнения: 2 015
И аз съм,чувала за такива случеи,колкото и рядки да са.В никакъв случей не виждам смисъл да се вади,и не си и представям как ще му извадят зъб на това едномесечно бебче Crazy.Тия луди ли са?
newsm10

# 7
  • Мнения: 8 505
Чувала съм за родени със зъб/и деца,лично не познавам.Не мисля,че зъбът трябва да се вади.Най-добре е приятелката ти да се консултира с детски стоматолог,а не просто със стоматолог.

# 8
  • Мнения: 6 164
Ееее, браво!  Grinning Да е живо и здраво детенцето! Hug Има такива случаи, чувала съм, лично не съм виждала. Абсолютно безумие е да се вади, единствения проблем, който виждам е за мама, че ще я боцка, докато кърми. Whistling

# 9
  • София
  • Мнения: 8 932
Как ще му вади зъбчето, после докато му поникнат постоянните ще ходи щърбаво. Иначе има случаи, когато бебета се раждат даже с поникнали зъби, въпрос на развитие.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 199
А този зъболекар не е ли изказал по- смислени доводи в полза на ваденето на зъбчето, отколкото, че не е хубаво  #Crazy

# 11
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
И аз съм,чувала за такива случеи,колкото и рядки да са.В никакъв случей не виждам смисъл да се вади,и не си и представям как ще му извадят зъб на това едномесечно бебче Crazy.Тия луди ли са?
  ooooh!този зъболекар да не се е побъркал. Как мисли горкото бебче да го мъчи с клещите?!  newsm78

# 12
  • Мнения: 6 461
Чувала съм за бебчета които са се раждали със зъбче.
Но не виждам къде е логиката да се вади.Това е лудост.Как този стоматолог ще изкара зъбчето на това бебче .
Той в ред ли е newsm78

# 13
  • Мнения: 1 058
Как ще му се вади зъбчето. Във всички книги пише, че може да се роди дете със зъбче, а както пише на него му е излязло на първия мсец. Моя юнак чак сега започна да ги реди като хората, а на бебо да му го извадят. По-голяма глупост не бях чувала.
Да и е живо и здраво и още много зъбчета да излязат.

# 14
  • Мнения: 506
С моя приятелка родихме в 1 и същи ден.Нейният син се роди със зъбче.Казаха й че може само да падне преди да порастне млечно зъбче или да си остане.Сега малкото човече си има вече 5 зъба в устата и няма никакви проблеми.
Така че не мисля че е нещо обезпокоително и да трябва да се мъчи детето да му се вади зъбчето.

Общи условия

Активация на акаунт