Ползвате ли стол4е за хранене?

  • 3 313
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
Ползвам все още, но вече в разглобеният му вариант - столче и масичка. На Злати столчето е от дървените, който могат да се ползват и така.

# 16
  • Мнения: 1 555
Ползваме стол4е за хранене още от момента, в който започна да седи самостоятелно(6м) Според мен е много полезна вещ и още дълго ще го ползваме, особено като започна да се храни сам, което предполага голямо мазане  Joy
Купихме столче с регулираща се облегалка и височина с няколко степени !
Страшно удобно е !!!

# 17
  • Мнения: 7 803
и двете ползват такива стол4ета. мога да кажа, 4е това е една от най-успе6ните покупки

# 18
  • Мнения: 361
Понякога ми се налага да я храня без стол и си е жива мъка. Много удобно нещо е това столче feeding Препоръчвам Чико - има няколко степени на седалката, таблата е голяма и удобна и също на степени. Купихме го когато беше на  5 месеца и половина и оттогава го ползваме всеки ден по няколко пъти Hug

# 19
  • Мнения: 429
 На столче се храни от 5-тия месец, със свалящи се табли, облегалката има три степени, височината също е на степени. Препоръчвам столче с подобни екстри, защото така бебчето може и да си почива в него, дори леко да подремне, а като порасне - столчето се сваля ниско, за да може сама да си сяда и става.

# 20
Да, винаги съм ползвала. Сега купих Chipolino Примера, това е и люлка освен столче за хранене и съм много доволна от него, макар за сега да го ползвам само като люлка Simple Smile Цената му е от средните.

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 00:53 от Чудатка

# 21
  • Мнения: 1 284
ползвам на ТСМ и съм много доволна от него голямо удобство си е  Peace

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
да,все още го ползваме-на чиполино е и е с табла,която се сваля.слагам на таблата парченца храна и така постепенно тя започна да се учи да яде сама. Flutterза мен си е удобство столчето-не мога да си представя как ще се храним без него-да я гоня из стаята с лъжичката или пък с едната ръка да я придържам на обикновен стол ,а с другата ръка да я храня .голямо мацане ще е  Tired

# 23
  • Мнения: 2 587
Имам столче,но не съм го използвала.Да задържа детето на едно място за цяло едно хранене откакто проходи ми е мисия невъзможна.

# 24
  • Мнения: 545
Да, STOKKE..еволюира с детето от 6 месеца до 99 години..
екстра е!

# 25
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Така и не купих столче. Но ако бях купила съм сигурна, че щеше да ми върши чудесна работа и до днес  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 103
И аз тези дни мисля да купувам Peace

# 27
  • Мнения: 948
Ползвам го и сега-ако се храни сама-слагам чинията/купата и приборите и на таблата.Ако се храним тримата-махам таблата и придърпвам стола до масата.
Същото важи и при нас. Wink

# 28
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Ние ползваме столче,от както седи стабилно.Винаги се храни в него и е доста удобно.Взехме дървено на Бертони,доволна съм.

# 29
  • Мнения: 84
И ние имаме стол4е от скоро,с тенденцията да го ползваме по 4есто-DISNEY.Но не е нищо особено,като за 80-те си лева.

Общи условия

Активация на акаунт