Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

http://www.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=984998
Странни фобии обзеха интернет потребителите

Май тези фобии не  подминават и нас - великите потребители на Форума.
Аз лично забелязвам у себе си склонности към Гугъл детектив и леки форми на Киберхондрия.
А вие ще си признаете ли?
Цитирай

София

Освен малко фотовоайорство, друго нямам май  newsm78
Цитирай

Русе

Хехе, признавам, че гледам албумите на хора които не познавам, и то по много пъти.  Blush
Сега чакам Буба да ми пусне от новата фотосесия снежанка Сикрет  Love, ама нещо се мота.

Офф: - наскоро ми носиха една анкета, да попълня - от тези проучвания. И трябва една седмица да водя дневник по часове - колко време съм прекарала в интернет, колко часа съм гледала ТВ, такива ...

И аз попълних за един ден - ТВ - 0 минути (беше в минути), Интернет - 400 минути  Shocked И така всеки ден, човека като дойде да си вземе дневника не вярваше на очите си, мисли, че се бъзикам.
"400 мин. в интернет на ден? 7 часа"  #Crazy - "дори са повече, аз позакръглих" -  му отговорих.
Много се смя.
Цитирай

Фото воайарство от време на време. Mr. Green
Цитирай

Хехе, признавам, че гледам албумите на хора които не познавам, и то по много пъти.  Blush
Сега чакам Буба да ми пусне от новата фотосесия снежанка Сикрет  Love, ама нещо се мота.

Моля  newsm78
Цитирай

Разглеждам албуми, обичам да гледам снимки на щастливи хора.
От другите изброени не страдам, затова пък си имам интернет параноя - никъде и при никакви обстоятелства не споделям публично име, занимание, приблизителен адрес, телефони, имейл, ICQ на непознати. За всеки форум имам отделна самоличност, а навремето си играех и всяка самоличност да е с различна биография.
Цитирай

Springfield, VA

Сега чакам Буба да ми пусне от новата фотосесия снежанка Сикрет  Love, ама нещо се мота.

Повече от тези като на аватара, няма да видиш. Не и в публичен албум, със снимки в пълен размер  Cool

По темата- фобии имам, но на последно място са интернетските  Peace
Цитирай

Fight club

Нито една интернет фобия нямам...  Smile
Цитирай

София

Гугъл детектив от време на време. И уикипедиахолик от време на време. Уважавам уикипедия, отвсякъде! Снимки гледам много рядко, и то, ако някой във форума ми е станал интересен и си е постнал албума на видно място.
Цитирай

София

От изброените мании имам изразени в известна степен - фото-воайорство и гугъл-детективство (последното май е доста изразено) Embarassed
Цитирай

София

Не се разпознах в изброените категории. Thinking Но пък до себе си имам човек, който страда от Уикипедихолизъм! Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.