За големите "бомби"

  • 82 873
  • 662
  •   1
Отговори
Имам нужда о съвет. След две деца и дъъъъъъълго кърмене от гърдите ми не остана почти нищо. МОЛЯ ВИ, ако знаете някакъв начин освен силикона, с който да ги оправя кажете ми.

# 1
  • Мнения: 1 120
може би с подходящо физическо натоварване за тази област ще има ефект,но след мноооого време.сега се мажи с подходящ гел или крем,но не изключвай и повдигането с хирургическа намеса(няма силикон,чиста работа-пак са си твойте)  Peace

# 2
  • Мнения: 5 622
Eдва ли ще можеш да направиш "големи бомби" от твоите, след като сама казваш, че не е останало почти нищо. Не и без хорургическа намеса.

Иначе може да се подобри малко положението с времето, но не очаквай чудеса. До голяма степен, състоянието на гърдите след бременност и раждане и с напредване на възрастта, зависи и от гена.

# 3
О,  Плоска , и аз съм Плоска- адаши сме  Peace
Всичко, което си написала се отнася и за мен  Embarassed
Аз, обаче събирам кураж да легна под ножа, понеже, май няма друг начин  newsm78

# 4
  • Мнения: 7 186
За уголемяване на бюста освен силикон друг начин няма. Ако искаш само повдигане, може и това да се направи оперативно.
Упражнения могат да стегнат бюста до известна степен, но в никакъв случай не очаквай чудеса.
Изчакай все пак да мине поне една година след кърменето, да се възстанови бюста и тогава евентуално мисли за пластична хирургия. Ако положението е толкова отчайващо, защо пък не?
Само не се връзвай на разни глупости като хапчетата за уголемяване на бюст, които рекламират.

# 5
  • Мнения: 7 723
Мене пък не ме е срам да споделя, че малкият ми бюст ми е комплекс Embarassed
С нетърпение очаквам малката ми дъщеричка да порастне още малко, че да не ми се налага да я нося и с удовоствие ще си лепна едни прекрасни, не много големи цицки.  bombs

# 6
  • Мнения: 463
Мене пък не ме е срам да споделя, че малкият ми бюст ми е комплекс Embarassed

щом може да го споделиш, значи не ти е комплекс Peace
всеки иска това, което няма - аз пък винаги съм искала малък бюст и съм много нещастна, че природата ми е дала такива пищни форми.
по-добре да се харесваме такива, каквито сме. независимо дали с малки или големи "бомби". по-добре така, отколкото да се кълцаме под влияние на неясното чувство за неудовлетвореност от външния вид

# 7
  • Мнения: 5 362
За уголемяване на бюста освен силикон друг начин няма. Ако искаш само повдигане, може и това да се направи оперативно.
Упражнения могат да стегнат бюста до известна степен, но в никакъв случай не очаквай чудеса.
Изчакай все пак да мине поне една година след кърменето, да се възстанови бюста и тогава евентуално мисли за пластична хирургия. Ако положението е толкова отчайващо, защо пък не?
Само не се връзвай на разни глупости като хапчетата за уголемяване на бюст, които рекламират.
И аз съм ЗА.
Ако имам възможност бих коригирала бюста си,защото също не го харесвам.

# 8
  • Мнения: 7 723
Мене пък не ме е срам да споделя, че малкият ми бюст ми е комплекс Embarassed

щом може да го споделиш, значи не ти е комплекс Peace
 

Май си права- не ми е комплекс, а по- скоро ми влияе зле на самочувствието  33uu

# 9
  • Мнения: 677
Че кво му е на силикона?!

# 10
  • Мнения: 2 152
Само силикон - няма друг начин Simple Smile

Аз пък си харесвам много малкия бюст - стегнат и красив smile3534 Големите цици винаги увисват и е адски грозно Sick
Преди да забременея бях чашка B, сега си останах на C и никога не бих ги уголемила.Смятам, че един малък , стегнат бюст, е много по-красив от големи бомби Wink

# 11
  • Мнения: 5 622
Не мисля, че чашка С е малък бюст  Thinking И аз нося чашка С. Нито е малък, нито голям според мен. И все пак зависи от цялостното телосложение.

# 12
  • Мнения: 2 152
Бубе, ами права си май Simple SmileПо принцип бюст чашка C не е малък, но не е и голям. Аз съм си дългичка и на фона на цялото ми тяло не са големи, поне така казва и съпруга ми

# 13
  • Мнения: 9 685
И аз имам подобен проблем. Преди месец спрях да кърмя вече, но сега бюста ми е по-малък отпреди. Надявам се да се възстанови поне малко. Върнах си старите кг., но отслабнах не там където исках.

# 14
  • Мнения: 7 723
............Върнах си старите кг., но отслабнах не там където исках.

Това е положението- като слабеем, първо бюста ни се опразва  Sick
Като дебелеем, обаче, трупаме на задник  Rage

Общи условия

Активация на акаунт