За кашите и пюретата

  • 620
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 273
здравейте, ние сме захранени с зеленчуково и плодово пюре на Ганчев,
сега ме интересува могали да давам като десерт плодово пюре искам да кажа веднага след млякото, могали да дам плодово пюре.
а за кашите ме интересува могали да захраня с каша Слънчо.
а готовите каши на Ганчев кога се изолзват

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Щом сте захранени значи може,но веднага след млякото няма ли да стане много.Поне 1,5 -2 часа да минат ми се струва по-добре.
Кашата Слънчо май е със сухо мляко/не съм ползвала/.Вземи такава с адаптирано.А готовите каши на Ганчев мисля че съдържат глутен,но не съм сигурна.Чети съдържанието и ако си захранила с всичко което съдържат значи може.

# 2
  • Мнения: 962
Ние след като на обяд ядем зел.пюрему даваме десерт-плодово пюре/малко/или нещо друго.
Мони е захранен със каша на Слънчо и за сега нямаме проблем.Само кашите на Слънчо ядем.

# 3
  • Мнения: 273
blagodarq  за отговорите,, отивам да си купя бананова каша ,, а кога е хубаво да се измести с кашата едно ядене, за сутрин или за вечеря

# 4
  • София
  • Мнения: 1 457
blagodarq  за отговорите,, отивам да си купя бананова каша ,, а кога е хубаво да се измести с кашата едно ядене, за сутрин или за вечеря
Аз заместих с кашата храненето следобед  Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 488
Ние също ядем на Ганчев и давам каша за следобед така е най добре тези готови каши даже и не съм ги заглеждала взимам си други но лично си прецени
Защо искаш веднага да даваш плодово пюре трябва да има пауза и то поне 30мин и мисля си че е по добре да е след мляко а не след зеленчука на обед

# 6
  • Мнения: 6 461


ние сме захранени с зеленчуково и плодово пюре на Ганчев,
сега ме интересува могали да давам като десерт плодово пюре искам да кажа веднага след млякото, могали да дам плодово пюре.
Аз плодовото пюре го разпределях между храненията сутрин и след обяд.
а за кашите ме интересува могали да захраня с каша Слънчо.
Когато започнете захранването ,разбира се че можеш да захраниш с каша на "Слънчо".След като преминете на цяла доза ,кашата я даваш като следобедна закуска.

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Плодовото пюре се дава между храненията, раздели едно пюре на два приема сутрин и след обяд например. И да, можеш да захраниш с каша "Слънчо", безглутенова. Готовите каши на "Ганчев" най-добре да дадеш след 8 месец.

# 8
  • Мнения: 273
ами по принцип ядем в 10ч АМ и след това в 11:30ч давам плодово пюре, но в същото време на нея и се доспива и ревем и ядем пюре и реших че така неможе трябва да и го дам по рано, но въпроса беше аде кога тя да го яде и да не и се е доспало.
И не е ли много 190гр бурканче делено на две.
мялко яде 140гр
злеленчуковото пюре го ядем 80гр и след него изпива 100гр мялко, и аз се шашкам
за сега плодово ядем 5чаени лъжички сутрин и следобед ако не е заспала следобед, защото има случай като хапне мялкото в 5ч и моментално заспива и пюрето остава за коша.

# 9
  • в джунглата
  • Мнения: 916
аз давам плодовото в 10ч около 120-130мл. и после давам 60мл. АМ, а кашите ще ги почна след 1 седмица и ще заместя храненето в 17ч

# 10
  • Мнения: 4 970
Снежко, аз давам по половин буркан4е  на харанене-  сутрин и половин следобед- абе- междинни похапки Grinning.НО за грамажа-  по около 50-60 гр,така 4е  говорим за буркан4ета от типа  на хип и нестле,които не са 190 , а 1250-130гр.

# 11
  • Мнения: 5 362


ние сме захранени с зеленчуково и плодово пюре на Ганчев,
сега ме интересува могали да давам като десерт плодово пюре искам да кажа веднага след млякото, могали да дам плодово пюре.
Аз плодовото пюре го разпределях между храненията сутрин и след обяд.
а за кашите ме интересува могали да захраня с каша Слънчо.
Когато започнете захранването ,разбира се че можеш да захраниш с каша на "Слънчо".След като преминете на цяла доза ,кашата я даваш като следобедна закуска.
Peace
И аз така ги давах пюретата и кашата.Също бяхме предимно на Слънчо.

# 12
  • Мнения: 3 499
Давам плодово пюре между храненията /сутрин в 10 ч., между закуската в 8 и обяда в 12 ч./.Може да захраниш със Слънчо, знам, че са хубави.Аз лично давам каши на Милупа.

# 13
  • Мнения: 273
благодаря
ами сега стана интересно направих малко повече пюре смесено с Ам и го разделих на две и едната част пребрах хладилника, и интересуваме утре можели да дам останалото количество или да го изхвърля а утре да и дам ново.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 488
АМ по принцип трае 1 час така пише поне на кутиите прецени си сама

Общи условия

Активация на акаунт