Някой знае ли нещо за обезцветяване на косата?

  • 3 849
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Чух от една позната, че имало някакво мазило ,с което те мажели във фризьорския салон и боята на косата падала,т.е. става си пак естествения цвят на косата ти.Явно не е много разпространено още,защото други фризьори,които попитах не знаеха за съществуването на това мазило.Някой чул ли е за подобно нещо?Или опитвал ли е този метод?Какви са впечатленията ви?

# 1
  • Мнения: 648
Да, има Peace
   Но е много млад продукт и все още не напълно надежден!

# 2
  • Мнения: 9 074
При мен не подейства.
Цветът ми беше тъмно кафяв, дори с един тон не се изсветли.
Няма такова нещо като връщане на естествения цвят с падане на боя Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 38 395
Преди около два месеца тука имаше такава тема - тръгна се от кисело мляко и се стигна да професионални продукти. Ама ме мързи да я търся сега.

# 4
  • Мнения: 503
Имаше преди време една боя ,мисля че на wella беше,
която беше с две тубички,едината с цвета,който си избрала,
а другата с с някаква помада,която ти го маха тотално цвета ,след това. Wink
Предполагам ,че все-още е в обръщение боята newsm78

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Абе няма такива филми.

Преди години исках да си махна тициан блонд-а, и след обезцветяването станах като канадска лисица в главата, циклама, демек, светофар и половина.

Не само, че не се обезцвети, ами стана 100 пъти по-зле. Ама добре, че имам коса за 10-има.

# 6
  • Мнения: 4 053
ами аз съм се обезцветявала,но съм забравила с какво,
беше преди 5-6 години,
бях черна а исках да стана светло кестенява,
и стана,много е бавна процедурата на има ефект,
а и мисля,че нямах кой знае какви поражения с косата си Peace

# 7
  • Мнения: 5 362
Да, има Peace
   Но е много млад продукт и все още не напълно надежден!
Какъв е този продукт,и как се казва ако знаеш?
Аз освен боите-обезцветители друго незнам да има.

# 8
  • Мнения: 2 114
има един продукт казва се Remover,пада малко боята от него,но не ти става естествения цвят,няма как  Naughty примерно ако си червена с remover-a ще станеш рижа да падне малко червеното ако искаш да си сменяш цвета например.

# 9
  • Мнения: 2 229
Естественият цвят няма как да се върне напълно...

# 10
  • Мнения: 1 455
Аз исках миналата година да си изпера косата,почти във всеки салон ще ти обяснят за тази процедура.Ефекта не е толкова добър,но за сметка на това скапва доста косата.

# 11
  • София
  • Мнения: 38 395
Вчера видях този продукт - Remover-  в Базар София НДК. Но продавачката мi каза че трябва да се нанесе от фризьор , кичур по кичур и изсветлява боята с 1-2 тона.

# 12
  • Мнения: 154
pove4eto profesionalni firmi za kozmetika za kosa imat takuv prodykt-vodi se remover za kosa i v zavisimost ot cveta na kosata i podatlivostta i moje das e svaliat 1-2 tona,no da se vuzvurne estestvenia cvait-niama kak da stane.no i tazi procedyra se pravi izrishno i samo v salon.

# 13
  • Мнения: 327
Преди 1 месец точно с такова нещо ме обезцветяваха. От черна с червени кичури исках да стана червена, 3 пъти ме мазаха с този обезцветител, седях 3 часа и ефекта беше почти незабележим.

# 14
аз работя в склад за козметика но не предлагаме такова нещо

Общи условия

Активация на акаунт