Мебели Neoset

  • 7 511
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 550
Днес им пуснах размерите на стаята за да мислят проекта. Това, което аз исках няма да стане (леглата да са като на ДесиХ2, но при нас вратата е в другия ъгъл на стената), защото нямам достатъчно място от стената до вратата за дължината на едно легло, но да видим какво ще измислят, дано ми хареса. Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 6 550
С две думи - на втората среща съм хипер разочарована и май ще се откажем.
1. Не ми предложиха гъвкаво решение. "Проектът" беше скициран за 3 мин. докато влязохме от вратата и разглеждахме изложените неща, защото мъжът ми не ги беше виждал(размерите на стаята се изпратени в сряда. Решението - стандартно, от татово време с две легла под ъгъл (бяхме говорили съвсем други неща), ама стаята не позволявала, че аз дето съм абсолютен лаик надрасках 2 решения ей така без много да му мисля.
2. Кофти отнешение - на пръвата среща ми бе спестено инфото, че имат и друг магазин на 1 км от блока ми,който мога да посетя и вечер след бач, а не да си губя съботата. Аз го разбрах естествено, обадих им се и за да съм коректна им казах с вас говорихме ще дойда при вас. Тогава ми обясниха, че всеки магазин си имал план - бла, бла, бла - тези неща мен не ме интересуват. Отиваме днес  (шофьорите знаят как се паркира на Гурко и Раковска на ъгъла). Поканиха ме да заповядам на тротоара(между две кашпи), като дам заден на кръстовището  Shocked Shocked Shocked(така правел техният бус). Както и да е паркирах, ама по средата на обсъждането с "дизайнерката" идва шефката и започва да крещи каква е тая кола там. Момичето се панира и вика ама на ей тия хора, да хора сме ама в момента сме клиенти (единстваните при това). Тука вече ми преля чашата и им казах довиждане. Не считам, че при тази конкуренция могат да си позволяват такова отношение. Да качествени саим мебелите, в това вече се убедих, ама не ми решават проблема и не са добри търговци.

# 17
  • Мнения: 7 640
биби, страшна одисея ooooh!

Сетих се, че май бяха гръцка фирма, т.е. малко специфично си въртят бизнеса.

# 18
  • София
  • Мнения: 193
Здравейте! Аз отдавна гледам тези мебели ,много ми харесват като цвят и качество -то се вижда, гледам и по другите мебелни магазини и сравнявам /ох много обичам да гледам мебели / Оня ден влязох в магазина на цариградско /младост 1 / много ми хареса детската с леглата едно под друго ,долното като се дръпне и има механизъм който позволява да стане на нормална височино .Магазинерката беше много любезна .И ние трябва да правим детска която е с размери 3,70 на 2,70  Thinking. имаме малко време още докато малкия стане 1 клас /след год./ Тогава сме решили да го отделим в отдална стая ,сега всички спим в една стая.Само където наистина са малко скъпички Sad.Ето сайта им/ дадоха ми брошурка там го има/    www.neoset.bg

# 19
  • Мнения: 152
Bibi напълно съм съгласна с теб, че в магазина на Раковска магазинерките не са от най-предразполагащите. С мен се случи същото отношение, след като прочетох тук за промоцията отскочих до въпросният магазин и получих ...... 0% внимание, разбира се се отказах и забравих. Но случайно минавайки по Витошка видях, че и там имат магазин и влязох просто да покажа на мъжа ми какво съм гледала. За моя изненада там магазинерките седнаха и подробно ми казаха цени и варианти, в резултат на което направих и поръчка. Наистина не разбирам как може да си позволяват подобно лошо отмошение при условие, че човек им е отишъл на крака очевидно заинтересуван!

# 20
  • София
  • Мнения: 6 550
Наистина не разбирам как може да си позволяват подобно лошо отмошение при условие, че човек им е отишъл на крака очевидно заинтересуван!
губят - сега ще дам 3 бона в друга фирма. За ДесиХ2 - все още нямат стопери на колелетата на долното легло и не могат да сложат  Shocked Shocked Shocked. Егати правата линия са - никаква гъвкавост.

# 21
  • Мнения: 463
и аз мога да ги похваля - с добро качество. и по моите представи държат много добри цени

# 22
  • Мнения: 3 576
губят - сега ще дам 3 бона в друга фирма. За ДесиХ2 - все още нямат стопери на колелетата на долното легло и не могат да сложат  Shocked Shocked Shocked. Егати правата линия са - никаква гъвкавост.
Би ли споделила коя е фирмата?
На мен може да ми е от полза като започнем да обзавеждаме детската....
Надявам се и да се похвалиш със снимки, когато всичко стане готово Wink

# 23
  • Мнения: 261
Наистина са много добри тия Неосет-скъпи, но си заслужава.Нашите мебели са на 8 години и не са мръднали,красиви и здрави .Само,че тогава правих с едно легло и ми казаха,че после може да се разглабят и да се разчупват ,и да се вкара и друго.И когато порасна втория ми син и ги извиках за промяна се оказа,че вече не произвеждат от тези плоскости и тези цветове.Обърнах София да намеря подобни и с триста зора открих почти същото оранжево ,та един майстор ми я преправя.Аз съм доволна от резултата.
Съвета,които мога да дам е ,като правите мебели по поръчка да избирате по-дебели плоскости.И канта да е от дебелия.Слушайте патилата!
Ще ви кажа ,къде има хубави и качествени плоскости- в НЮМАН.Намира се  във Военна рампа.
Аз обиколих всички и там намерих.Имаше страхотни цветове.

Баи!Успех!
И не забравяйте -канта е много важен!И най-хубавата мебел с тънък кант простее!

# 24
  • София
  • Мнения: 6 550
Мамо Краси - по две точки сме на абсолютно едно мнение - дебелината на плоскостите и канта. Фирмата, на която се спряхме е Голд Аполо (запалих се от снимките на апартамента и особено то детската на Isa и от нея взех контактите). Работят предимно по проекти, с дебели плоскости и с дебел антишок кант. Не смея да ги хвала преди да съм видяла разултата, ама след 1-2 месеца ще покажа  Grinning

# 25
  • Мнения: 261
Браво bibi!Наслаждавай се на вълнението,нетърпението и тръпката по обзавеждането,че сега ти е паднало smile3521!Аз обожвам такива моменти.По цели нощи мечтаех и чертаех проекти  newsm12smile3523 newsm44.В къщи всичко е по мои проекти,с изключение на секцията,ама сме и вдигнали мерника с мъжлето ми!Това беше преди 7 години,но апартамента  още е актуален и който влезе казва,че е дома ни грабва с уют и душа.
А тия Неосет ги побърках миналото лято,когато преправях детската smile3511 .И накрая се отказах от тях и взех нещата в свой ръце smile3508.Мъжо ме предопреди,че за 2000лв дъски няма да изхвърли,та каквото ще да става. bashТогава ги разглобих,чертах с един молив върху тях,казах как да ги нарежат и да ги вкарат в другите мебели.Добре ,че майсторчето ме изтърпя! smile3555Слава богу получи се,че иначе-семеен скандал!
Хайде успех и много щастие и любов да изпълва дома ви!  bouquet

# 26
  • Мнения: 934
Фирмата, на която се спряхме е Голд Аполо (запалих се от снимките на апартамента и особено то детската на Isa и от нея взех контактите). Работят предимно по проекти, с дебели плоскости и с дебел антишок кант.

A имат ли сайТ? Какви са цените? Аз съм на тема спалня все още...но ще го докараме и до детската стая... Wink
Благодаря!

# 27
  • Мнения: 22 784
Наистина не разбирам как може да си позволяват подобно лошо отмошение при условие, че човек им е отишъл на крака очевидно заинтересуван!
губят - сега ще дам 3 бона в друга фирма. За ДесиХ2 - все още нямат стопери на колелетата на долното легло и не могат да сложат  Shocked Shocked Shocked. Егати правата линия са - никаква гъвкавост.
Щом си склонна да дадеш повече пари,защо не разгледаш детските мебели в магазин CUCINE.Намира се до завод Фурнир в Дианабад,точно зад басейна до парка.
http://www.bulphoto.com/events/6634/
http://www.recksmobili.com/sitorecks/camerette.html
http://application.mm-one.com/junior4/index2.htm
http://www.mobilrecord.it/sitorecordmobili/camerette.html
http://www.grupposetten.com/indexen.html
.Наши приятели си правиха детска при Стилян Дичев във Форма С и стана много сладка,не помнха точно колко е излязла,защото имаха цялостен проект на жилището.Ние също имаме правени неща от Форма С и сме доволни.Работят по проект,ако не са натоварени с поръчки става за месец.

Последна редакция: ср, 17 яну 2007, 12:02 от ДесиХ2

# 28
  • Мнения: 138
привет мами,
има ли някоя от вас по прясно инфо за мебелите от Неосет - качество- цена.Също така ме интересуват и приблизителни цени на сайта им няма.Става дума за цялостно обзавеждане на къща.
Благодаря ви.

# 29
  • Мнения: 794
Имаме Неосет от 4 години - за спалнята и дневната. Ужасно са качествени.

Подкрепям - магазина на Витошка е ок! Казахме от какво се интересуваме и консултантката започна да скицира и да ни обяснява...

Посетихме ги в събота, защото имаме нужда от  един скрин за спалнята: при височина 150 см/широчина 90см  - цената е около 450лв... Но всичко е индивидуално. Те работят на модулен принцип и могат да ви предложат различни варианти...

Също така ни трябва гардероб и нещо като шкаф/тоалетка  Mr. Green
Смятаме от тях да поръчаме, но ако се поръча сега - пристигат чак септември заради задължителна августовска ваканция...


А да и още нещо - мебелите са много тежки, нещо което не съм забелязала при тези, които са изработени от пдч.

Общи условия

Активация на акаунт