На какви хора разглеждате интернет албумите?

  • 8 293
  • 202
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 622
Хихи, Верги, голям майтап. Май трябваше да я пусна тая тема преди да сложа снимки в подписа  Laughing  Joy

Пък и мисля, че много хора са наясно с моите предишни снимки и албуми и само някой, който не е наясно би помислил, че съм сложила сега снимки за да се фукам, още по-малко като се има предвид, че до съвсем скоро всичките албуми бяха съвсем достъпни  Wink

П.С. Ако шсъ фукам, ще сложа линкче към снимките, които са подобни на аватарската, но в пълен размер  Whistling  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 5 468
Разглеждам албуми на който ми падне:). Май на повечето съм ги гледала newsm78.
А като се скарам с някой, веднага му отварям албума, да знам на кой джафкам Mr. Green.

# 77
  • Мнения: 7 837
И защо го приемате като реклама  newsm78 Мен например не ме поблазни да отворя албума  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 390
Гледам снимки, когато се пускат линкове из темите - от срещи предимно или, когато някоя
форумна дружка ми пусне линк към нови свои албуми.
Не се ровя в албумите на хората, нито свалям чужди снимки на компа си.

# 79
  • Мнения: 9 990
И защо го приемате като реклама  newsm78 Мен например не ме поблазни да отворя албума  Mr. Green

И аз не съм го отваряла, но днес, колегата ми е видял, седнал на компа и се точеше на Буба съвсем открито, даже се опитваше да сваля, ама е бос и не може... ooooh!Може и да сънува мокри сънища, незнам, малко е перко наумов той... TiredТа да не излезне, че от мен е сваляно-аз ще проверя, и ще излизам вече от профила си, че ще ме нарочи някой така... ooooh!

# 80
  • Мнения: 7 837
Aуууу, пенелопа, недей така...
Следете си мъжете, ей, не е шега работа...

# 81
  • София
  • Мнения: 1 654
Разглеждам снимките от форумски срещи, много рядко албуми- на Малена- страхотен е, на Дидка, защото е от Сливен, а аз също съм родена там, както и на Дуци, защото ми е много симпатична. Бубе възползвах се от промоцията и на вашите Коледни снимки smile3503

# 82
Хихи, Верги, голям майтап. Май трябваше да я пусна тая тема преди да сложа снимки в подписа  Laughing  Joy

Пък и мисля, че много хора са наясно с моите предишни снимки и албуми и само някой, който не е наясно би помислил, че съм сложила сега снимки за да се фукам, още по-малко като се има предвид, че до съвсем скоро всичките албуми бяха съвсем достъпни  Wink

П.С. Ако шсъ фукам, ще сложа линкче към снимките, които са подобни на аватарската, но в пълен размер  Whistling  Mr. Green
Предполагам като аватарската,но без главата! Laughing

# 83
  • Мнения: 9 990
Aуууу, пенелопа, недей така...
Следете си мъжете, ей, не е шега работа...

Абе не моят мъж бееее  ooooh!умрял той за мамешки форум, ни ме знае къде влизам, ни нищо...за колегата в работата говоря-излизам за обяд-намирам го седнал на компа и точи лиги по розовият сутиен на Буба.... ooooh!Принципно, когато ме е нямало-веднага виждам и къде е ровил-все по сексове разни, та редовно чистя от вируси, но не съм предполагала, че по мамешкия форум ще бърка.Говорила съм, забранявала съм, ама с Пор не мога на глава да излезна...ще паролирам на финала, ама шефа пък не дава... ooooh!

# 84
  • Мнения: 5 622
Тая аватарската и да я изтегли, за да я види голЕма, требе да я зуумне. А тогава ще се размаже и пак нищо като хората няма да се види  Laughing

Пък и в тая снимка няма нищо чекиджийско  Thinking (и сутиен и пола, са си на мястото  Crazy)

# 85
  • Мнения: 9 990
Ти не виждаш чекиджийско, ама други виждат...
Аз ти казвам-малък е и не може и не знае даже как да свали снимка, та не вярвам, ама знае ли човек.Ти се чудеше кой може да тегли твои лични снимки-аз ти отговарям.Някои имат въображение и с 5 ката дрехи да си отгоре...пък ти както искаш го приемай! Peace

# 86
  • Мнения: 5 647
След като прочетох заглавието на темата разгледах твоят албум, Бубе. Иначе рядко разглеждам снимки, напоследък нямам време. На Малена съм гледала дневника, много е оригинален.

# 87
  • Мнения: 2 849
Току що разгледах твоето албумче, Бубе!

# 88
  • Мнения: 5 622
Хаха, верно тая тема ще излезе като реклама на новите ни снимки  Joy

# 89
  • Мнения: 3 423
Хаха, верно тая тема ще излезе като реклама на новите ни снимки  Joy

Айде, и от мен едно браво, хубав албум имаш.
И мъжът ти, и той хубав. И кротък изглежда.
И гримът ти ми харесва, сигурно не се размазва.
Или не топиш главата, като плуваш.
И коя е църната маца в дядомразовски костюм?
И защо Снежанка е тъжна и има уморен поглед?

Общи условия

Активация на акаунт