За Аптамил - RA ?

  • 2 188
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Препоръчаха ни го ,защото синчето връща доста след ядене...Та, значи докторката вика така: слагаш две лъжички от Аптамил 1 и две такива от Аптамил RA.
Добре обаче гледам ,че мерителните лъжички са различни в двете кутии, затова моля ви, кажете ми как да приготвям необходимото количество за бебока, което е от 130 мл Confused:  Rolling Eyes
Поздрави на всички Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 754
Ние също сме на Аптамил А.Р., защото и Лори много връща.
Значи за всяко мляко си използваш определената за него лъжичка. Обикновено от 4 лъжички + съответното количество вода за тях (1 лъжичка=5г. се прави с 30г вода и се получава 35г мляко) се получава 140г мляко. Прави го, както ти е казала лекарката - по 2 лъжички от двата Аптамил-а.

# 2
  • Мнения: 255
О.К.мерси много Laughing

# 3
  • Мнения: 3 927
здравей!
аз давах Аптамил AR чисто, не съм го смесвала с нормалното. Но за съжаление повръщането не се повлия положително. При нас беше рефлукс. При вас какво е??
После смених още две млека против повръщане и понеже то не намаля, им теглих една на производителите и минах на нормално мляко....Така с времето бебка спря да повръща и към 8-я месец вече беше чистичка и ухаеше на бебе Wink , а не на кисели краставички Wink
Успех и търпение с бебчо!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 549
Аз давах Нан А.R.почти месец - но самостоятелно-  определено имаше ефект върху връщането - то изчезна  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт