Мнение за два модела колички на чиполино

  • 791
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Здравейте ! Ще съм много благодарна на всички , които изкажат мнението си коя марка на чиполино е по - добра - лола или маргарита . Колебая се между двете . Благодаря Ви !

# 1
  • София
  • Мнения: 44 024
 аз съм мн доволна от лола, а и е доста по-лека...щом не ге притеснява че бебето не гледа към теб - това е единтвения и "минус", а да и чанта няма....но за мен си е мгото, много добър избор...

# 2
  • Мнения: 3 356
Ние бяхме със Маргарита-страхотна количка,особено за зимния сезон.Всички възможни екстри за удобство на майката и детето.Единствен кусур (не толкова за през зимата,ако има сняг,според мен е удобство)-тежичка е.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
На мен повече ми харесва Лолата, а и тя е с двойни предни колела което си е голямо предимство, по маневрени са двойните колела, а и като дизаин повече ми харесва на мен де  Peace

# 4
  • Мнения: 3 457
ние сме с аналогичната на лола на чико-пикъпът-много доволна съм,страшно маневрена количка Peace

# 5
  • Мнения: 8 242
Гледай най-вече да е лека.. Препоръчвам ти Пуки или Елеганца..

# 6
  • София
  • Мнения: 44 024
че лола беше 11-12 кг, това си е доста леки за комб количка и то на чиполино....

# 7
  • София
  • Мнения: 1 528
И ние сме с Лола. Гумите й и като движение е много добра. и въобще като цяло е добра.
Има и много дълбок сенник. и хубав кош за покупки.
наистина е 12 кг., но на мен са ми много, никога не съм я вдигала цялата. Слизаме и се качваме на задните гуми. Но така е с повечето комбинирани колички.

# 8
  • Мнения: 2 498
Цитат
Препоръчвам ти Пуки или Елеганца..
Още един глас за Елеганца-тежи 10 кг. и е комбинирана-невероятно маневрена е-много съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт