Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
На 05 август родих момче, натурално раждане без упойка без нищо,поизмачих се и засатото бебето се беше обърнало и трябваше да го обръща доктора {нали знаете как /вкарва си ръката в теб и го обръща}.След тази, никак не безболезнена, интервенция нямах сили да го изродя докрая сама ,бях умопомрачена от болка .А за капак раждах в Испания и никой не ме разбираше какво говорех ,а и само ми повтаряха че няма защо да викам не съм била първата дето ражда.Както и да е стигна се до влизане в операционна да гоизкарат докторите.Дотук добре ама не знам какво са ми правили вътре в операционната ,два месеца след раждането не можех да седна или да стана от стол без да пищя от болка и без чужда помощ .Беше изтински кошмар ,постепенно болката взе да отминава .Минаха около 3 или 4 месеца и с приятела ми започнахме да мислим за някакъв физически контакт .Уви това ни беше грешката опита беше ужасяващ и за двама ни не постигнахме нищо ,БОЛЕШЕ МЕ МНОГО.Отидох на гинеколог и той ми каза ,че имам инфекция и за това ме боли .Лекува ме един месец и каза, че вече всичко е наред и можем да опитаме пак.НО МЕ БОЛИ ужасяващо много и вече не знам какво да правя.Напипвам нещо като раб ,които имам чувството ,че не трябва да е там и които ме боли много.Казах го на лекаря ,а тоими каз че не е възможно да ме боли този раб и че си въобразявам,но ви казвам БОЛИ МЕ МНОГО.Не знам какво са ми правили в операционната ,как са ме шили ,но ми иде да отида в матерното{родилния дом}и да заколя някои.Така се чувствам аз ,все едно ме колят.Кажетми какво да правя,за капак приятела ми започва да се изнервя с мен защото постоянно се оплаквам че ме боли и той се чувства като садист.ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ!И ВЪПРЕКИ ВСИ4КО ОБИ4АМ СИНА СИ ПОВЕ4Е ОТ ВСИ4КО НА СВЕТА newsm70

Цитирай

под голямата лоза

За това, че обичаш сина си, едва ли някой се съмнява  Peace
Според мен трябва да се консултираш и с друг доктор newsm78
Цитирай

Скьпа Таня,точно там кьдето си в Испания е иzвестният Др.Хамер,може би си чувала.Ако има време да те види,Знам че пак Ще ми пиШеШ с хубава новина.Ryke Geerd Hamer.Потьрси в гугл zа координатите му.Мисля,4е пари не вzима.
Цитирай
[/img]Лошото е че сега на 30 си пътуваме за бг и най вероятно сте се приберем в Испания чек към началото на февруари за да могат всички да се нарадват на бебето.А като капак на всичко отивам в чужд град ,където не познавам никой.Приятелят ми е от Лом,а аз сам от Пловдив.Знаете ли за някои добър гинеколог в бг ,към които мога да се обърна за помощ.ПИШЕТЕ МИ !!!!!!!!!!!!!!!!!
smile3523 newsm70 newsm12
Цитирай

София

Непременно отиди на гинеколог и тук в Бг. Аз не мога да кажа нищо за Пловдив, но при твоя проблем ако имаш време не е зле да скокнеш и до Сф (но в държавна болница).   
Цитирай

Непременно отиди на гинеколог и тук в Бг. Аз не мога да кажа нищо за Пловдив, но при твоя проблем ако имаш време не е зле да скокнеш и до Сф (но в държавна болница).   
Да, непременно се прегледай при някой наш добър специалист!!! Peace Мамите от София и Пловдив сигурно ще те насочат към такъв!!! Не отлагай!!!  Peace Стискам палци всичко да е наред!!!  Praynig
Цитирай

Пловдив

Препоръчвам ти д-р Даскалов от клиника "Торакс" В Пловдив, или д-р Крумов от хирургиите на Пещерско шосе.  Peace
Цитирай

София

Ако идваш в София мога да ти препоръчам моя доктор.
Непременно се прегледай, че некадърните доктори са навсякъде.
Цитирай

София

А кърмиш ли? Ако да- болката е обяснима. Не че не може да има и друга причина при теб.
Е, аз родих преди тебе /секцио/, физическите ми контакти са болезнени, и както е тръгнало- ще е така, докато кърмя.
Цитирай

Цитат
Казах го на лекаря ,а той ми каз че не е възможно да ме боли този раб и че си въобразявам
- Абе и испанците, като наште лекари, като че ли една майка ги е раждала?!

- Пиши ми на лични, мога да ти помогна.  Hug

Цитирай

далече от Златото на леля ;(

стискам палци да се оправиш!  Peace непременно се консултирай с бг. лекар - поне ще можеш да му обясниш всичко като хората и да те разбере!

те европейските лекари не винаги са по-добри от нашите!
Цитирай

Sofia

Според мен са те третирали грубо, като чужденка  Crying or Very sad
Какви са тези лекари, които знаейки, че бебето не е обърнато както трябва, за да се роди нормално, ще те измъчват по този начин???  Shocked
Тук още преди термина биха забелязаби това и биха назначили планово секцио, без да се мъчиш....
Но като видях и как третираха циганките в нашата болница, предполагам не е по-различно и с чужденките в чужбина....
Цитирай

Розовата долина

А аз си мислех,че на запад не е така.Но явно навсякъде го има това.....
Аз също съм много доволна от д-р Крумов,ако имаш интерес пиши ми на лични ще ти дам телефон.
Дано се оправиш!!
Цитирай
не са ме третирали като чужденка защото там никoй не може да те третира така при положение че плащаш осигуровки защото можеш да пуснеш оплакване и да ги осъдиш за милиони евро така една мароканка осъди страната и те и платиха обезщетение около 30000 евро,не става въпрос за това,защото се държаха добре смисъл знам как се държат тук с циганките.Въпросът е че ме боли много може би защото местото е такова а или защото имам много шевове ,около 30.А за плановото секцио ще ти го направят ако го знаят но ако до последно е било всичко наред до 15 минути преди да влеза в родилна зала всичко беше наред защото ме гледаха на видеозон ,разбираш ли бебето се обърна впоследствие като започна раждането защото аз го усетих заболя ме много и аз казах на докторите че много ме е зболяло и те докараха на ново видеозон и се вида че се е обърнало а вече бях започнала така и бях с 8 santa разкритие разбираш ли не е било недоглеждане защото не ме израждаше друг лекар и да е недовидял,бешеси мойта лекарка ,която беше следила цялата ми бременност Confused
Цитирай

Таня, и аз те съветвам да се посъветваш с добър БГ специалист. Забрави високомерието, поне докато си тук, и извлечи максимална полза от престоя си в БГ. явно и в Испания има много неща за оправяне
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.