Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Осиновители и осиновени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

Анкета

въпросът е към имащите собствени деца: склонни ли сте да осиновите детенце?

Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас

Brossard, QC, Canada

Здравейте отново на всички, задавам този въпрос защото лично аз съм с много позитивно отношение към осиновяването. Тъй като искам да имам повече деца, но съм раждала със секцио и едва ли ще ми препоръчат да ме режат примерно 5 пъти, сериозно съм се замислила за осиновяване. Вие какво мислите по въпроса?
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

аз също бих осиновила. Лошоо е , че е сложна май процедурата.
Цитирай

В полите на Пирин планина

Аз също съм позитивно настроена към осиновяването, дори родителите да могат да имат и имат свои деца. Естествено значение има и възможността да се гледат повече деца - финансова страна, наличие на жилищна площ и т.н.

Здравейте отново на всички, задавам този въпрос защото лично аз съм с много позитивно отношение към осиновяването. Тъй като искам да имам повече деца, но съм раждала със секцио и едва ли ще ми препоръчат да ме режат примерно 5 пъти, сериозно съм се замислила за осиновяване. Вие какво мислите по въпроса?

Това, че имаш едно секцио не означава задължително последващи раждания със секцио, освен ако причината за операцията не е перманентна. Ако потърсиш има една великолепна тема за вагинално раждане след секцио на Emem. Струва си да се прочете  Very Happy
Цитирай

Brossard, QC, Canada

Това, че имаш едно секцио не означава задължително последващи раждания със секцио, освен ако причината за операцията не е перманентна. Ако потърсиш има една великолепна тема за вагинално раждане след секцио на Emem. Струва си да се прочете  Very Happy
[/quote]
не можах да се ориентирам за тази статия. търсих я с търсачката, но нищо не излезе. ако случайно се сещаш как се казва точно или..някакво допълнително инфо зе нея, моля пиши...
Цитирай

Мислила съм по този въпрос,но се притеснявам,че ще ги деля...Но като цяло съм за!
Цитирай

Прага/Чехия

Бих осиновила ако имам добър доход и нямам никакви лишения Thinking
Цитирай

София

Аз също бих осиновила! Peace
Цитирай

Шумен

Бих осиновила Peace
Цитирай

под голямата лоза

Не само бих осиновила, а съм сигурна, че ще го направя  Peace
Цитирай

София/Сандански

След като загубихме първото бебче мислехме за осиновяване, но съпруга ми май се притесни от факта какво ще кажат родителите му. Затова помоли първо да опитаме с наше си бебче още веднъж и тогава да осиновим. Сега отново съм бременна, но го уговарям, след като родя да си осиновим едно. Не мисля, че ще ги деля или, че няма да обичам осиновеното като свое собствено. Всичко е въпрос на нагласа.
Цитирай

София

Бих и още как. И при мен ситуацията е подобна - няколко месеца ръчках мъжлето да осиновим . Той обаче се дърпаше накрая взе че направи още едно да мирясам  Laughing  След някоя и друга годинка обаче пак ще заръчкам.
Цитирай

някьде

Не бих осиновила, имам си едно да ми е живо и здраво Praynig и искаме още едно като му дойде времето! baby_neutral
Цитирай

Велико Търново

Ще осиновим,при нас е въпрос на време!
Цитирай

Бургас

бих осиновила детенце, но мисля че ако немога да имам собствени. Иначе при наличие на възможност да си имам незнам ..мисля че не.
Цитирай

София

Мисля, че не!
По-принцип съм широко скроен човек, обичам децата, мъчно ми е за тези, които живеят в кофти семейство или пък въобще нямат такова, но не мисля, че бих направила толкова сериозна постъпка. Страхувам се от това, че ще деля своето и чуждото, те ще го усещат и от там ще се получат конфликти между тях.
Може би всъщност не съм толкова широко скорен човек  Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора