Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Накратко. Дъщеря ми е на девет месеца. Нямам сключен брак. Бащата отказа да припознае детето си. Вяра носи моето фамилно име. Интересува ме каква е процедурата, чрез която да го осъдя за бащинство. Трябва ми консултация с адвокат относно срокове и хонорари. Но ми се иска да е "проверен", а не да стрелям на случайно. Предварително ви благодаря.
Цитирай

Свищов

Накратко. Дъщеря ми е на девет месеца. Нямам сключен брак. Бащата отказа да припознае детето си. Вяра носи моето фамилно име. Интересува ме каква е процедурата, чрез която да го осъдя за бащинство. Трябва ми консултация с адвокат относно срокове и хонорари. Но ми се иска да е "проверен", а не да стрелям на случайно. Предварително ви благодаря.

Съвсем накратко.
Произходът от бащата може да се търси с иск, предявен от детето до изтичане на три години от навършване на пълнолетието, и от майката - в тригодишен срок от раждането на детето.
За хонорара ще се разберете с адвоката ,колко ще се проточи делото не мога да ви отговоря по простатат причина ,че решението подлежи на обжалване ,а ще обжалва или не бащата не мога да предполагам.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.