Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Моля мамите с повече стаж, като такива, минали по пътя на барутния ад, топовните салюти  Laughing и пукотевицата в стил Босна и Херцеговина  ooooh!, да споделят някакъв "трик" за успокояване и ПРИСПИВАНЕ на малко бебче в Новогодишната нощ...  #Cussing out
От Коледа се гърми при нас, като на война, малкият е свикнал да си ляга в 7 часа с кокошките, понякога не "чува" бомбандировките, въпреки, че пиратки падат буквално под главата му  ooooh! (легълцето му е близо до прозореца...), само проскимтява насън и пак заспива. Или аз го гушкам и успокоявам. Но на Нова година, къде ще ходим и какво ще правим, отсега ми се изправя косата, то ще е нещо страшно и жестоко спрямо него...  Confused За сведение, кучето ми от страх миналата година се беше завряло в ... шкафа за обувки.  Crazy
Ще съм благодарна на всяко мнение и съвет.  Praynig Praynig Praynig
Цитирай

София

На по-малките, за късмет тези гърмежи май не им правят много голямо впечатление. Нашата ги проспа и двете Нови Години досега. Но сега, когато е на 2 години, Габи много я е страх, трепери чак и се налага да я успокоявам като се събуди или през деня като ги чуе.
Цитирай

София/Варна/Стокхолм

И при нас е точно като при Дилянка. На няколко дни не разбра какво става, на една годинка не му пукаше кой знае колко, но сега много го е страх дори само пробно в махалата ако гръмне някой. Не знам къде ще се крием.
Цитирай

София

баткото проспа първата и втората нова година,след това различно,но едва миналата година я дочака новата година,дано и бебо да не се буди Praynig
Цитирай

София

Сложете го да спи на най-тихото място в апартамента ви, ако има такова разбира се.
За друго не се сещам засега.  Peace
Цитирай

Gabrowo->Sofia

На миналата Нова година Иван беше на месец и пет дена. Вечрта беше при нас в хола в коша на количката си. Като наближи време за гърмежите покрихме количката с пухеното яке на татко му за да шумоизолираме за няколко минути. На дребосъка изобщо не му направи впечетление, при все, че и татко му пускаше фоерверки-ракети от балкона. За тази година имам притеснения, че ще чуе гърмежите и ще се стресне, но ..... каквото - такова.
Цитирай

София

Миналата НГ Ивко беше на 2месеца и гърмежите не му направиха впечатление. Спа си като къпан. Тази година очаквам да се събуди и аз се чудя какво да предприема.
Цитирай

Mediterraneo

Моята беше на седем месеца миналата НГ. Бях много притеснена. Посъбуди се по едно време, но бързо заспа. Общо взето само притесненията ми бяха много Very Happy
Цитирай

Старата столица

Моля мамите с повече стаж, като такива, минали по пътя на барутния ад, топовните салюти  Laughing и пукотевицата в стил Босна и Херцеговина  ooooh!, да споделят някакъв "трик" за успокояване и ПРИСПИВАНЕ на малко бебче в Новогодишната нощ...  #Cussing out
От Коледа се гърми при нас, като на война, малкият е свикнал да си ляга в 7 часа с кокошките, понякога не "чува" бомбандировките, въпреки, че пиратки падат буквално под главата му  ooooh! (легълцето му е близо до прозореца...), само проскимтява насън и пак заспива. Или аз го гушкам и успокоявам. Но на Нова година, къде ще ходим и какво ще правим, отсега ми се изправя косата, то ще е нещо страшно и жестоко спрямо него...  Confused За сведение, кучето ми от страх миналата година се беше завряло в ... шкафа за обувки.  Crazy
Ще съм благодарна на всяко мнение и съвет.  Praynig Praynig Praynig
Така се бях шашнала и аз миналата година-Кали беше на 6 мес. тогава.
Спи леко и много ме беше страх да не се събуди,все се въртях покрай нея,и въобще ми беше адски притеснено.
Но в крайна сметка детето си спа,не помръдна даже от пиратките и страховитите бомбички,които се чуваха,а аз бях крайно доволна.
Така че,не се притеснявай излишно и предварително!
Цитирай

софия

миналата година- бяха на 4 мес- въобще не реагираха.
Тази не нам как ще е- опасявам се, че ще се събудят.
Макар че децата имат учудващо дълбок сън.
Цитирай

В детски очи и мъжко сърце!

Миналата година Кали беше на 6 месеца и въобще не се събуди, макар че на мен ми се искаше Mr. Green Very Happy
Сега също не се впечатлява от шумотевицата навън, но според мен ако се събди и е тровожно детето, можете да се опитате лицата ви да изразяват радост, да се смеете и да му покажете някак си, че това е радостно събитие, че вас не ви е страх. Thinking
Имаше период при нас, в който Кали копираше точно мойте емоции, щом видех, че я е страх (премирно от една реклама по тв) започвах да соча към тв-то и да се кикотя, и тя започваше да прави същото  Crazy
Пробвайте  Laughing
Цитирай

София

Много ви благодаря за отговорите!!! Hug Love Hug
Цитирай

Децата ми не  са се будили от пиратки и гърмежи по празниците.
Този момент го проспиват Mr. Green
Цитирай

Atlanta ,USA

И мен това ме притеснява ,само като ги чуе през деня ,такъв рев настава . ooooh!
Цитирай

София

Сложете го да спи на най-тихото място в апартамента ви, ако има такова разбира се.
Първата Нова година на синът ми  беше когато той бе на 7 месеца. Гърмежите при нас са меко казано невероятни #Cussing out, той се събуди, при което ние тримата с баща му посрещнахме Новата година на приглушена светлина, джаз музика и шампанско в спалнята Smile Следващите Нови години ги посрещахме на други места и не сме имали проблеми с невъобразимото гърмене. Тази година отново ще сме си в къщи, но той е вече по-голям и се надявам да ги "понесе" по добре.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора