Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 дек. 2006, 16:09 ч.

СЪС какво почиствате

• 1 902
  • 10
  •   1
Отговори
  • pazardjik
здавейте искам да ви попитам със какво почиствате инокса печката и хладилника ми са иноксови и като ги почиствам стават на петна ще съм ви много благодарна ако ми помогнете  baby_neutral

# 1
  • Някъде на път....
Има препарати за почистване на инокс, аз ползвам този:

# 2
  • в зоната на здрача
Ако е нещо мазно с Меглио,иначе с препарат за стъкло и микрофибърна кърпа.

# 3
  • София
Само препарат за стъкло и микрофибър, ей май се повтарям ама е истина Peace

# 4
  • София
Става и с Пронто - спрей и с микрофибърна кърпа . Аз лично не съм доволна от препаратите за инокс .

# 5
аз пък само с микрофибърна кърпа, леко навлажнена

# 6
  • Бургас
И на мен иноксът ми е болна тема. Все на петна си стои, но явно вече взе да не ми дреме, та не му обръщам много-много внимание.
Какво представляват тези микрофибърни гъби, ако някой може нека да покаже.

# 7
  • Варна
аз откакто открих микрофибърната кърпа, така си улесних живота, много от препаратите за дърво например не ги ползвам, защото кърпата почиства страхотно и няма наелектризиране, предполагам че ако почистваш и инокса, няма да има петна Peace

# 8
  • София
И аз с микрофибърна кърпа - препарати изобщо не позлвам.

# 9
  • Някъде на път....
аз откакто открих микрофибърната кърпа, така си улесних живота...............
И аз с микрофибърна кърпа - препарати изобщо не позлвам.
Може ли снимка на тия кърпи, заинтересувахте ме!

# 10
  • под тепетата
И аз откакто си купих микрофибърна кърпа, почти не ползвам препарати. Прозорци, ал. дограма, мебелите -всичко става супер! Моята е обикновена(май беше 36 на 36см, 1.80лв), щото видях и специално за кухня, за баня, но около 4-5лв. Пишеше, че е хубаво да се вари за 5-10мин, а аз като я забравих я варих ...2часа.Сигурно затова бърше толкова добре.Имаше ги в Метро, в картонена  синя опаковка. От фирмата трябва да ми дадат процент Mr. Green, накупих на сестра ми, майка ми, приятелките ми, свеки....

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт