Проблемните мустачки

  • 2 734
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 383
Аз си ги махам от 15-16 годишна, въпреки че не съм от най-мустакатите. Никакъв проблем досега. Ще пораснат, но по-големи няма да станат. Сега се продават специални лентички, с които може  да се научи да си ги маха и сама. Ако искаш траен ефект, заложи на разните му там модерни епилации, не ги разбирам. Но не го дръж горкото мустакато! 

# 16
  • София
  • Мнения: 1 914
опитайте това:
1к.лъжица перхидрол / фризьорски - мисля, че е 15% /
1 к.л. вода
2-3 капки амоняк
 крем за бръснене
 разбърква се добре с четка за бръснене докато стане както са разбити белтъци на сняг. мажете проблемния участък и стои докато почне да позасъхва.
 тази маска я знам от козметик, трябва да го прави веднъж в седмицата.

ако не съм обяснила нещо добре питайте.
успех! Peace

И какво става с тази маска? Космите падат?

# 17
  • Мнения: 2 673
От лазерната и фото епилацията не съм доволна. Правих ги лазерната в салона на небезизвестна докторка.А фотото в "Престиж".Освен че доста боли е много скъпо и \там поне,в тези салони,при мен\- безрезултатно! Оттогава съм на електро пинсета и съм много доволна!!!

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 10:39 от karil

# 18
  • Мнения: 57
И на мен ми стана интересно какъв е резултата от цитираната маска.

П.С. За много години, мамчета!

# 19
  • Мнения: 4 053
Няма смисъл от изрусяване - стават повече и е по-грозно!!
Заведи я да й ги махнат с лентичка на козметик, на 15 не е толкова малка. Simple Smile

ЗА Peace

# 20
ами значи колебая се от всичките тези предложения  Wink е мерси все пак за отговорите
ами значи тя като използваше кислородната вода нали и се изсветриха,е тя преди не и се виждаха толкова много,но напоследък е чела някъде и иска да си ги маха
тя като се гледа в огледалото само тях търси нещо като фих идея й е станало
и незна вече какво да правя тя като се науми нещо го прави и мисълта ми е да не направи някоя глупост и да съжалява после
и мисля първо на козметик да я водя така ми се струва по добре, а после да и купувал тези лентички дето казахте,а те колко струват

# 21
  • Мнения: 2 673
Не си прави труда за лентичките..Най-добре е да я отведеш на козметик, но засега не мога да ти препоръчам. Електропинсетата е доста добър и евтин вариант, не е болезнен и пр. Струва между 4 и 10 лв на процедура. По около 1.50 лв на минута

# 22
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз си мислех, че става въпрос за ел. пинсета, която си имате вкъщи  ooooh!

# 23
  • Мнения: 804
 И аз имах този проблем и доста ме комплексираше. Мисля че точно в тази възраст започнах да птемахвам мустачките, ходех на козметик, където ги премахваха с кола маска, пробвах и с електо нещо си(не помня вече), но станах цялата на пъпки Sick След това си купих кола маска и сама се оправях доста време. Сега вече ги махам само с пинсета, защото са оредели и ми е доста по-лесно.

# 24
еми сигурно ще ходиме на козметик последно
ами аз до сега никога не съм си махала мъхчетата е при мен не си личи, но имали такъв вариан тази козметичката да ги махне и повече да не се появят?

# 25
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...имали такъв вариан тази козметичката да ги махне и повече да не се появят?

  С кола маска такъв вариант няма, за съжаление.

# 26
добре мн благодаря  Wink на всички за отговорите

# 27
  • Мнения: 6 958
Кислородна вода, изрусяване, лентички, козметик - твърдо НЕ !!! Най - ефикасния начин е фотоепилация - 1 импулс е 4 или 5 лв. зависи къде се прави. А за горна устна е около 5 импулса на сеанс. С 3 сеанса се махат от 3 до 5 години, а когато са естествени без каквато и да е намеса преди това, с фотоепилацията се махат много по-лесно и е много по-дълготрайно, безболезнено и ефективно !!! Но това е само мое мнение... Но го казавам не защото съм чула къде ли не, а защото знам какво е и на теб да ти се случи Hug Успех

# 28
  • Мнения: 7 723
опитайте това:
1к.лъжица перхидрол / фризьорски - мисля, че е 15% /
1 к.л. вода
2-3 капки амоняк
 крем за бръснене
 разбърква се добре с четка за бръснене докато стане както са разбити белтъци на сняг. мажете проблемния участък и стои докато почне да позасъхва.
 тази маска я знам от козметик, трябва да го прави веднъж в седмицата.

ако не съм обяснила нещо добре питайте.
успех! Peace

И какво става с тази маска? Космите падат?

Питаме-  какъв е резултатът  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 069
Децата в тази възраст не са особено тактични, правят злобни коментари и само търсят на кого да се подиграват,затова махнете мустаците и да си е спокойна госпожицата.

Общи условия

Активация на акаунт