Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Спортуващи
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
чудя се с кое да се заема по-интензивно, тъй като искам да си стегна краката и корема,
имам диск с 30 минутна тренировка по тае бо и още два диска по 1 час belly dance, а също така и aerobic streptease на Кармен Електра, и с този богат избор се чудя с какво да се захвана, защото здраво съм се отпуснала и след празниците трябва да сваля поне няколко см от крачетата   Rolling Eyes
таа, хмм, какво ще ми препоръчате да предпочета
или да ги редувам през ден
Цитирай

далече от морето

по-добре комбинирай тай-бо с ориенталските танци
а стриптизът на електра не мисля,че върши работа,освен за удоволствие
Цитирай

София

Определено Тае-бо  Peace по-добър резултат няма дапостигнеш с нищо друго от изброените...а и е голямо удоволствие да се играе с Бильо  35
Цитирай

София

И аз съм за редуването.Ще ти е по-интересно Peace
Цитирай

И аз съм за редуването Peace
Според мен ще е много добре да напрвиш и една анкета към темата,весто така да броиш гласовете... Wink
Цитирай

Sofia

Аз съм за Тае-бо Peace,  има много добър стягащ ефект.
Цитирай

Според мен най-добре ще е,ако се запишеш и тръгнеш на тае-бо в някой фитнес,защото поне ще можеш да изпълняваш на 100% вярно упражненията. Wink
Цитирай
е дам, обаче съм странен чешит и не мога да се убедя да ходя някъде далеч, за да тренирам нещо, щом мога да си го тренирам вкъщи
а и като малка съм тренирала тае-куон-до и общо взето ударите с крака и ръце са ми познати
само темпото е малко проблемно, ноо ще се нормализира Smile
Цитирай

На небето

Тае бо  Peace
Цитирай

Варна

тае-бо, вкъщи съм си направила едната стая като мини спортно центърче и от юни игаря тае-бото там, щом имаш желание няма значение къде ще го играеш-в зала или вкъщи
Цитирай

София

Тае-бо   Peace
Цитирай
а да ми препоръчате някоя от касетите на Били Бланкс
всмисъл от сайта на дата, някоя хубава тренировка, че сега съм с get ripped и дам, доволна съм, но е само 30 минути и ми е някакси малко
Цитирай

София

Танци по-добре.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.