Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

В днешното предаване участваха Мариола и Панайот.

Впечатление ми направи сестрата на Панайот - Камелия.  Cool  Беше перфектно гримирана - лицето й  някак сияеше, гладко, мечта направо. Другото беше прекалено блестящо - гланц, руж, очна линия.

Имате ли идея как точно се постига такъв ефект на лицето?  Rolling Eyes
Цитирай

София

Не съм гледала предаването, но да попитам - колко изкараха Мариола и Панайот?

А по въпроса за сияйния грим - купих си Макс Фактор, рекламирания фон дьо тен, дето подмладявал с 5 години, има такъв ефект, леко блестящ. Много съм доволна.
Цитирай

София

Тя си тръгна с 3 бона - беше много щастлива.  Панидиот другия път продължава.

А този фдт - не е ли много мазен?
Цитирай

София

Ха, браво на Мариола.

Не го усещам мазен. Но тези неща са субективни, пробвай го в някой магазин. Струва 25 лева. Но наистина има много готин ефект, казаха ми го куп хора.
Цитирай

Пловдив

А покривен ли е?

Гледах предаването, но не обърнах чак такова внимание на грима на Камелия (даже не знаех, че така се казва), но като цяло не изглеждаше зле.
Цитирай

София

Според мен добре покрива. Харесва ми повече от True Match на Лореал и от предишния хит на Макс Фактор Colour Adapt, който ползвах 2 години. Но, както вече казах, всичко в козметиката е субективно.
« Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 19:48 от Divana »
Цитирай

Бургас

Аз имам на Макс Фактор - Радианса - много лъщи нещо не ми допада особено вече, по-доволна съм от Буржоа - Хепи Лайт и последната ми придобивка е новият на Римел пак със същият ефект, като че ли по ми допада този на Римел, блясъкът е по дискретен и лицето изглежда сияйно.
Цитирай

в ябълковата градина

Аз си взех руж с блестящи частици. На Golden Rose за около 10 лева и съм доволна. Придава блестящ и здрав вид на кожата.  Wink
Цитирай

Венера

На мен чесно казано никак не ми хареса сестрата на Пацо.Ако не беше толкова грозничка може би и грима щеше да хване око.
Относно фдт-Имапала!!!! Wink

(лелееее колко е просто тоя Пацо не е истина,ужас)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.