Стани богат - 29.12.2006

  • 1 300
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 835
В днешното предаване участваха Мариола и Панайот.

Впечатление ми направи сестрата на Панайот - Камелия.  Sunglasses  Беше перфектно гримирана - лицето й  някак сияеше, гладко, мечта направо. Другото беше прекалено блестящо - гланц, руж, очна линия.

Имате ли идея как точно се постига такъв ефект на лицето?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 013
Не съм гледала предаването, но да попитам - колко изкараха Мариола и Панайот?

А по въпроса за сияйния грим - купих си Макс Фактор, рекламирания фон дьо тен, дето подмладявал с 5 години, има такъв ефект, леко блестящ. Много съм доволна.

# 2
  • Мнения: 3 835
Тя си тръгна с 3 бона - беше много щастлива.  Панидиот другия път продължава.

А този фдт - не е ли много мазен?

# 3
  • Мнения: 2 013
Ха, браво на Мариола.

Не го усещам мазен. Но тези неща са субективни, пробвай го в някой магазин. Струва 25 лева. Но наистина има много готин ефект, казаха ми го куп хора.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
А покривен ли е?

Гледах предаването, но не обърнах чак такова внимание на грима на Камелия (даже не знаех, че така се казва), но като цяло не изглеждаше зле.

# 5
  • Мнения: 2 013
Според мен добре покрива. Харесва ми повече от True Match на Лореал и от предишния хит на Макс Фактор Colour Adapt, който ползвах 2 години. Но, както вече казах, всичко в козметиката е субективно.

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 19:48 от Divana

# 6
  • Мнения: 113
Аз имам на Макс Фактор - Радианса - много лъщи нещо не ми допада особено вече, по-доволна съм от Буржоа - Хепи Лайт и последната ми придобивка е новият на Римел пак със същият ефект, като че ли по ми допада този на Римел, блясъкът е по дискретен и лицето изглежда сияйно.

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз си взех руж с блестящи частици. На Golden Rose за около 10 лева и съм доволна. Придава блестящ и здрав вид на кожата.  Wink

# 8
  • Мнения: 1 354
На мен чесно казано никак не ми хареса сестрата на Пацо.Ако не беше толкова грозничка може би и грима щеше да хване око.
Относно фдт-Имапала!!!! Wink



(лелееее колко е просто тоя Пацо не е истина,ужас)

Общи условия

Активация на акаунт