Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 дек. 2006, 09:10 ч.

Уростин за кърмачки? спешно

• 480
  • 2
  •   1
Отговори
  • където си пожелая...даааа...
Много моля, ако някой знае, да каже дали може да се пие Уростим 50мг от кърмачка? Лекарството ми е изписано за цистит, неуспешно лекуван с антибиотика Аугментин, след това хомеопатия и билков чай Мурсалски и таблетки Неоренал.
Питането ми е спешно, понеже е доста неприятно като усещане цистита, а ми е изписано от вчера Уростина. Да поясня, че когато казах на доктора, че кърмя, той каза ако трябва да отбия малката. А хич не ми се иска, затова моля вас за помощ Praynig.
П.П. Уростима трябва да го пия ТРИ МЕСЕЦА НЕПРЕКЪСНАТО Shocked, защото цистита е станал хроничен.
Много мерси за отговорите

# 1
  • Baрна
   Не се препоръчва да се прилага през първите три месеца на бременността.В листовката не пише това,което те вълнува-не пише нищо за нежелани реакции по време на кърмене.Може би трябва да се консултираш и с друг лекар.Успех!

# 2
  • Бургас
zdravei mila s teb 6te spodelya moya opit s zistita.Kogato bjah bremenna polu4ih strahotno vaspalenie i nali se se6ta6 ni6to ne moge da se pie, togava sestra mi mi kaza da si sloga top4e tvard med vav vlagali6teto ve4er kato si legna i taka go napravih tri dni mina mi. Dori da te oblek4i vremenno pak si struva ne otbivai deteto. Uspeh Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт