Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 дек. 2006, 10:18 ч.

Пречила ли ви е бременността?

• 2 758
  • 103
  •   1
Отговори
  • София
Вече съм в началото на 7ми месец, но просто вече не издържам ooooh! Тежко ми е, едвам дишам, като слон съм - дебела и тромава, но най-неприятното е, че броя, буквално броя дните до края Sick Имам чувството, че накрая ще съм загубила до такава степен търпение, че ще се изпокарам с всички наоколо. Само пъшкам и охкам, а да кажеш че съм качила прекалено много - не ThinkingДо сега съм качила 9 кг, но коремът ми е доста голям, за дупето да не говорим... ooooh!
Имали ли сте чувството, че този ад няма да свърши?

Не знам защо, но с първата бременност не съм се чувствала така, вярно чувствах се ужасно грозна, но чак пък да нямам търпение да родя - не. Тогава се чувтвах горда с бременността си, а сега чевствам само бреме и нетърпение да се освободя от него Sick

# 1
  • някъде
Било ми е тежко, но чак да го нарека ад не бих казала! Naughty

# 2
  • В детски очи и мъжко сърце!
Ох, скъпа, и аз така се чувствах по едно време Wink Даже като влязох в болницата (около 20 дена преди термин) съвсем нямап търпение Crazy
Обаче, колкото повече наближаваше, толково по-не ми се искаше да се ражда Joy, а като почна раждането - съвсем не исках да раждам Joy hahaha
Успокой се, мисли позитивно, мисли за тези два месеца като за време, което да прекараш интензивно с по-голямото си детенце, нали после ще имаш повече ангажименти към бебчето Peace
Нали знаеш, че безкрайна бременност няма, подари си някакви глезотийки исе успокой!
Весело посрещане на 2007 и леко раждане на здрав бебок!!!

# 3
На мен изобщо не ми пречеше, карах много лека бременност.Можех да правя всичко-да шофирам, да си връзвам сама връзките на обувките, горещината(родих края на Август) също не ми пречеше.
Всяка бременност е различна.Опитай се да се разсейваш от тези мисли по някакъв начин.Ходиш ли на работа? Това е добър начин за разсейване, разхождай се също, срещай се с приятели.Ако се чувстваш грозна, прекарай известно време в грижи за себе си.9кг наистина не са никак много.Аз напълнях 16кг.
Успех, пожелавам ти да се почувстваш по-добре и да изкараш спокойно и приятно цялата си бременност.  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
Засега не ми тежи и не ми пречи по никакъв начин, но ще видим от другия месец как ще е  Wink

# 5
  • Burgas
И аз изкарах лека бременност. Е, последния триместър има известен дискомфорт, но няма как. Confused
Небременна си ми е най- добре. Simple Smile

# 6
  • Sf
Чувствах се прекрасно, особено последните месеци /защото първите деня ми протичаше в повръщане/.Не знам как ще ми е с втора бременност.Имам една приятелка, която беше бременна заедно с мен /термина ни беше на една и съща дата/ дето беше бременна за 2-ри път и постоянно повтаряше "Ох, писна ми да съм бременна", а първия път направо се чувстваше супер, така че може би е нормално.

# 7
  • UK/София
Не ми пречеше, единствения дискомфорт ми беше притаискането на ребрата от бебето.Качих 12кг, но до последно си се движих нормално.Имаш още малко мъчения, успех!

# 8
Не ми пречеше, единствения дискомфорт ми беше притаискането на ребрата от бебето.Качих 12кг, но до последно си се движих нормално.Имаш още малко мъчения, успех!
И при мен беше точно така. Леко раждане!

# 9
Аз съм в началото на осми месец-не съм много голяма,ама честно да ти кажа само пуфтя Whistlingвсе нещо не ми е наред.Ето и сега мъника е много активен в корема ми и започвам да се изнервям,но няма как-ще стискаме зъби да са живи и здрави. baby_neutral

# 10
  • София
Стискам, стискам, ама то пък не се издържа... Sick А като си представя колко още ще кача до края и лошо ми става #Cussing out

# 11
  • Пазарджик
Аз качих около 10-11 кг. и само накрая жегите малко повече ме моряха - родих Август.Иначе до последно си бях много активна - ходих на работа,пътувах и обще взето не се спирах.Така че - не, не ми е пречила.
Леко раждане ти пожелавам! Simple Smile

# 12
  • Варна
Въобще не ми пречила, все едно не бях бременна Simple Smile

# 13
Струва ми се крайно да наричаш една бременност - ад!!! Още повече,когато е желана!
Никога не ми е тежало,дори бих искала да бременея всяка фертилна година Wink

# 14
  • София
Не.Карах много лека бременност-почти без гадене, не съм повръщала, почти без киселини.Е, само ми беше малко тудно да спя в последните месеци.Дори работех до последно и непрекъснато бях на крак.Пожелавам на всеки такава бременност.Въпреки постоянното ми движение преносих(не ще да излиза мързелана на мама) бебка две седмици.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт