Пречила ли ви е бременността?

  • 3 789
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 119
В осми месец съм и с нетърпение чакам да дойде момента на раждането- станала съм като слон, а предстоящото раждане допълнително ме изнервя. Обща взето и на мен много взе да ми тежи, но в крайна сметка ще трябва да се заредя с търпение, защото резултата си заслужава повече от всичко.

# 46
  • Мнения: 1 186
Единственните пъти когато съм попадала на тези моменти или момент са били когато вече не можех да се бръсна заради големия корем Peace, иначе за мен бременноста ми беше най-великото и нежно изживяване в живото ми и никога не ми е тежала с нещо(въпреки че качих 25кг. които на фона на моите попринцип 42кг.,изглеждаха много)
Бременността е нещо много прекрасно Peace

# 47
  • Мнения: 1 294
Не ми е пречила, напротив, макар че качих 25 килограма Shocked.Беше дълго чакана бременност, на която се насладих на макс Peace
Забелязала съм обаче, че много често при втора бременност на жените по-трудно им  понася.
Голяма част от мои познати с втората си бременност, споделяха това което споделяш и ти.

# 48
  • Мнения: 167
И моята бременност може да се нарече приятна до 7 месец.После започнаха едни болежки тук и там - много ми тежеше,чувствах се 1/2 човек ooooh!
Полудявах от нерви и вече нямах търпение да родя!Мъжо ме побутваше,за да стана от леглото Mr. Green

# 49
  • Мнения: 740
Napylnqh s nad 30 kg.4uvsvah se ujasno.Iv momenta kato gledam snimkite da je ot izpisvaneto vijdam kakyv slon sym bila.No moga da ti kaja edno v momenta koyto vidi6 tova malko angel4e samata ti 6te se smee6 na vsi4ko koeto v momenta ti e!ot dr strana znam 4e tova koeto ti kazvam e bezsmisleno!

# 50
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
При мен третата бременност, особено в края беше наистина като бреме. Бях получила разширени вени долу и ме боляха ужасно, не можех да стоя дълго време права. Не можех да спя нормално заради болки в кръста, като се изправях бяха истински мъки, краката ми изтръпваха и ужасно ме боляха, не можех да ги помръдна за известно време и това всяка нощ по няколко пъти, защото по толкова ми се налагаше да ставам. Изобщо не можех да си почина, движех се с мъка и накрая едва изкачвах стълбите до петия етаж,където живеем. Благодарна съм, че издържах до края, през цялото време имах много динамичен и активен живот с грижи покрай баткото и "каката" - още едно бебе на година и половина. Дори в деня, когато родих се закарах сама на зъболекар, с две думи продължих обичайните си занимания въпреки тежестта. Накрая обаче просто ми писна и наистина исках да родя възможно най-скоро. Взех си багажа и отидох до Варна решена да родя, каквото и да става. Бебка още не беше на път, но предизвикаха раждане 12 дни преди термина ми. Деси е перектното бебе, всеки ден благодаря на Бога, че ми я подари. Още на другия ден след раждането се почувствах като нов човек. Възстановяването е бързо и безпроблемно (за сега) и всеки ден се радвам на лекотата, с която мога да ходя, да лежа, да се обръщам в леглото, да ставам - такива прости неща, които като бременна ми бяха особено мъчителни. Нямам никакво съмнение, че неудобството и мъките си струваха, но сега много се замислям дали бих издържала още една подобна бременност (а аз исках поне още едно детенце).

# 51
  • Мнения: 2 952
Аз  се  чувствам някак си по-уморена вторя път, някак си уморена от  бременеене. Simple Smile Пък и бременея   почти без прекъсване  Wink  Но и това  скоро ще  свърши....поне съм спокойна....и  хич не  ми  дреме , че  се оголемявам , да не е малка работа или лесна работа ....

# 52
  • Мнения: 817
Тежеше ми към края на 9-тия месец. До тогава нямах проблеми. Но в края вече нямах търпение да излезе вече от мен .

# 53
  • Мнения: 817
И аз съм в началото на 7-ми с първа бременност.Чуствам се като младо яре,красива,винаги гледам да си покажа тумбака-чуствам се страхотно.корема не ми пречи изобщо.И аз броя дните до края,но за да гушна бебо newsm30

# 54
  • Мнения: 1 008
Самата дума бременност идва от бреме... затова според мен дори и най-леката бременност създава неудобства... Не е болестно състояние, но не си си и в нормалното състояние. все пак всичко зависи и от настройката.
4,5,6 месец са наистина страхотно изживяване - започва да ти расте коремчето, да се чувстваш по-енергична и осъзнаваш, че създаваш нов живот...
Последните месеци не са ми от най-приятните, но си заслужава....

# 55
  • Мнения: 891
Корема въобще не ми е пречил. Изкарах много лека бременност.
Чувствах се много добре  Peace Абе, все едно не бях бременна.  Laughing

# 56
  • Мнения: 3 092
Вивиан успокой се!
Знаеш как е , минала си по този път не са ти необходими такива емоции и ти го знаеш.
Представи си се например бремена в една 40 градусова жега +25 кила отгоре и ...може и да ти олекне че си бременна в един такъв чудесен сезон  Wink
Мила , просто се питвам да те развеселя , дори и да е нескопосано .
Вярвам че ти е период и ще ти мине.Всичко е от хормоните! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 204
И аз досега съм качила 10 кг, а съм в 8 месец. Но коремът ми с тази бременност е много голям и на моменти определено ми пречи.
Опитвай се да мислиш за нещо хубаво и весело, излез на разходка, купи си нещо за настроение   bouquet

# 58
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Корема въобще не ми е пречил. Изкарах много лека бременност.
Чувствах се много добре  Peace Абе, все едно не бях бременна.  Laughing

и а3 така Peace

# 59
  • Мнения: 857
Аз до преди 1мес. мислех,че имам най-хубавата бременност,нито съм повръщала,нито ми е било лошо,нито киселини имам, мога все още да си обувам сама обувките,всичко беше наред,......но след като преди няколко дни се погледнах в огледалото и се замислих за това,че кантара показва 100кг ,качила съм повече от 30кг и цялата съм в стрий, не мога да спра да плача и се чувствам ужасно....Но иначе освен гледката в огледалото друго не пречи.

Общи условия

Активация на акаунт