Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Дом
Дом
15 551 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Burgas

Момичета много се нуждая от помощта ви. Майка ми и сестра ми са в София т.к. баща ми го приеха в болница Токуда. Търся хотел или квартира на приемлива цена в Лозенец или някъде наблизо.
Цитирай

при моите любими

В Лозенец хотелите са на космически цени, а квартира за няколко дни няма да намериш (по мое мнение), казаха ми за един хотел който може да ти свърши работа, до колкото знам двойна стая е 40лв. и се намира до НДК. Ако цената ви устрийва това е сайта http://www.hotel-tzar-asen.hit.bg/breservations.html
Цитирай

Burgas

Намерих един хотел до Лъвов мост-казва се Ени. Цената на двойна стоя е 30 лв. Незнам обаче доколко е близо до Лозенец? Някой може ли да ми каже с какво се пътува от Лозенец / бул. Н. Вапцаров / до Лъвов мост?
Цитирай

Намерих един хотел до Лъвов мост-казва се Ени. Цената на двойна стоя е 30 лв. Незнам обаче доколко е близо до Лозенец? Някой може ли да ми каже с какво се пътува от Лозенец / бул. Н. Вапцаров / до Лъвов мост?

Не е далече, ама точно край Лъвов мост са курвите. "Хотелите" около него са си откровени публични домове. Потърсете нещо по протежение на Вапцаров - около Румънското посолство, кв. Яворов, Гео Милев, Подуяне...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.