Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 дек. 2006, 15:02 ч.

Гледат ли децата Ви много филми?

• 1 782
  • 43
  •   1
Отговори
  • sofia
Моето детенце е на 3 годинки и мисля,че имам проблем с гледането на филмчета.Нормално ли е да казва,че иска да си седи в къщи и да гледа,вместо да излезе на разходка?Имаме цяла колекция от филмчета и се въртят постоянно?Как да го убедя детето,че не е правилно?Все пак е на 3 Thinkingа после..??

# 1
Мисля, че "нормалното" е около 1.5 часа на ден макс. Синът ми също много обича да гледа, дъщеря ми - не толкова. Обичайно гледат по нещо късо след вечеря (1-2 серии за Франклин) и преди лягане, но през почивните дни имаме повече време да играем заедно и да ходим навън. Предполагам и твоето би се съгласило да излизате или да играете на нещо заедно, а филмчето да остане "за по-късно" особено ако имате предварителна уговорка, че може да гледа само 1 филмче днес (определи дължината спрямо времето и другите ви занимания).
Успех!

# 2
  • UK/София
Моето дете е на 2г.3м., но категорично отказва да гледа филми.Пусна ли ТВ-то започва да казва"Кака-пе", което значи да му пусна музика.Единствено рекламите са му интересни, но отказва дори и анимационни филми да гледа.

# 3
Моят син ( на 3г.) иска по цял ден да гледа детски,но вече му слагаме забрани или му казваме ,че героите на дадено филмче са грозни и той гледа само тези с хубави анимации

# 4
  • Карлово
Да, гледа и ако я оставя и цял ден ще гледа от детските ще се прехвърли на  музикалния канал,докато гледа може и идруги неща да прави,но аз разбира се не позволявам това Grinningдве до 3 детски филмчета на ден и то късички.Мен страшно ме дразни детския евроком ,въртят се едни и същи серии на 3-4 филма нон -стоп,ако я оставя обаче ще гледа като хипнотизирана

# 5
  • Zlatograd
И моето детенце не обича да гледа филмчета, но затова пък "умира" да гледа Планета, макар, че съм против.

# 6
  • София
моята дъщеря ( на 3 г и 7 месеца) не обича да гледа филмчета. Много рядко се сеща да гледа детско и обикновено гледа не повече от половин час и й омръзва. Но това може би е, защото аз не съм й давала да гледа филмчета като по-малка ( с цел да не се пристрасти към тях)  и тя просто не  е свикнала. Надявам се  да не  привиква и в бъдеще. Simple Smile

# 7
  • ВАРНА
А моето гледа доста-предиобед и вечер , общо 2-3 филма дневно.Не мога 12 часа дневно да й измислям игри,да чета книжки и др. забавления,затова,за да минава по- бързо времето/НЕ СПИ ПРЕЗ ДЕНЯ!/,пускам филмче.Така си осигурявам време за домак.работа.Налага ми се,иначе предпочитам разходките навън!

# 8
За искане - иска, но не му давам повече от 2 филмчета на ден, даже и това му е много.

По-лошото е, че си е зациклил на едни детски и само тях иска да си гледа.
Първо беше луд на тема Чикън Литъл, сега сме на Колите.
Ей тва ме дразни, че не разнообразява, а му е кеф едно и също да гледа....  Rolling Eyes

# 9
  • Sofia
Да, много обича да гледа, особено едно и също по мноооого пъти. Аз гледам да ограничавам до едно - две филмчета на ден, но събота и неделя положението е направо е неконтролируемо. Докато върви филмчето, той играе, прави други неща... не е само втренчен в екрана

# 10
  • София
Амм, по-скоро не е голям любител. Сеги и гледа около 15-20 минути и после вече не го свърта. Имахме периоди, когато беше се запалил по Денис Белята и Франклин, но и тогава повече от 30-40 минути не се застояваше. За сега не го ограничавам, защото смятам че това не му е много,при все като прибавя и че не е всеки ден.
 Peace

# 11
Болна тема, много обича  ooooh! и аз и давах повече от необходимото, за което сега съжалявам. Tired

# 12
  • София
Гледа, но не се заседява за дълго...А когато става въпрос за разходка, много не се противи... Mr. Green

# 13
  • sofia
Поли не проявява никакъв интерес към филмчетата , гледа около две-три минути и т`ва е  Thinking ... чак ми е чудно

# 14
  • София
Моето детенце е на 3 годинки и мисля,че имам проблем с гледането на филмчета.Нормално ли е да казва,че иска да си седи в къщи и да гледа,вместо да излезе на разходка?Имаме цяла колекция от филмчета и се въртят постоянно?Как да го убедя детето,че не е правилно?Все пак е на 3 Thinkingа после..??

и моя беше така сега е или пред компютъра ли пред ДВДто но вече слагам ограничения.Итой не искаше да излиза.Не че сега много иска де ooooh!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт