Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля ви дайте ми координати на детска кухня, които са с доставка? Една позната ми спомена, но колкото и да търсих по нета нищо не откривам.
За района на София става въпрос.
Thanx Very Happy
Цитирай

София

Аз знам че Хер Бебе работят с детска кухня някъде в Редута, която предлага доставки по домовете. Скоро проверявах и ето цени: 33 лв за месец от Понеделник до Петък, 39 лв от Понеделник до Събота, Доставка по домовете + 20 лв. Децата трябва да са минимум на 10 месеца. Можеш да провериш в магазина им на бул. Мадрид (близо до Черковна)
Цитирай

Sofia

http://www.bg-mamma.com/categories.php?category_no=75
  там има инфо...Но и на мен в ХЕР бебе ми се стори най-добре.....
Цитирай

Цитат на: bg_paint
http://www.bg-mamma.com/categories.php?category_no=75
  там има инфо...Но и на мен в ХЕР бебе ми се стори най-добре.....

Те доставят само в няколко квартала Sad
Цитирай
Иска ми се, да ви се опла4а от управителката на Детска кухня
ж.к. Западен парк, ул. Сава Михайлов 57. Не знам дали някоя от вас, ползва услугите й.
Прибираме се в Бг с детето за около 5 месеца и казах на майка ми да провери дали можем да го запишем там за храна. Тя ходи 2 дни подред и освен ругатни и невъзпитано държание от въпросната докрор Първанова не е полу4ила нищо друго. Първият ден е казала, 4е же4е е затворено и не може да говори. На следващия ден оправданието е било, 4е приема стока, а пък и не и се занимава с малоумни жени. И накрая така е треснала прозореца под носа й, 4е го е спукала.
Знаете ли къде мога да се опла4а? Майка ми не иска, но аз не мога да се примиря и ще го направя.  
Моля ви мили мами помогнете ми!  Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.