Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора
Боже,не съм се усетила как съм станала на 29 години и хич не ми е дошло на акъла да взема да си купя крем за след 25 години,преди да са излезнали бръчките.Вие ползвате ли и дайте идея каква марка е добра.
Цитирай

Варна

Не съм, но ми е време.  По-скоро бих се насочила към медицинската козметика в аптеките. Така че по-опитните да споделят, че изборът и там не е малък.Ще следя темата.  Wink
Цитирай

И аз чакам да видя препоръки  Laughing

Виж тук, може да ти е от полза http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149700.0
« Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 22:20 от Leo* »
Цитирай

Свищов

Да, в темата, дадена от Лео има полезна информация. Ще ти кажа аз какво ползвам за първи бръчки - серията Инозитол Вегетал на Ив Роше. Засега чудеса не съм видяла от употребата на крема и не очаквам такива, но се надявам поне фините ми линии около очите (засега само това са ми бръчките) да не се увеличават.
Можеш да се разровиш в сайтовете на различни козметични марки и да проучиш кой крем ще е най-подходящ за теб - в повечето има онлайн тестове, които да те ориентират в избора. Лореал имат серия за предотвратяване на първите бръчки - Визибъл резулт, ако се не лъжа, предназначена е за жените, наближаващи 30-те. За други марки не се сещам - аз съм вече на вълна "първи фини линии" и проучвам точно кремове, борещи се с първите признаци на стареене, та не мога да съм ти много полезна.
Цитирай

Варна

Боже,не съм се усетила как съм станала на 29 години и хич не ми е дошло на акъла да взема да си купя крем за след 25 години,преди да са излезнали бръчките.Вие ползвате ли и дайте идея каква марка е добра.

здравей  Peace
Не пренебрегвай все пак типа кожа! Wink Какъв тип е кожата?
Цитирай

Аз на тази възраст ползвах козметика на Лореал. Много бях доволна.
Цитирай

аз ползвам фон дьо тен с колаген, нищо, че съм на 25. а иначе в тези теми рано или късно се стига до козметиката на шисейдо, така че ако някой знае къде я има в Бг, моля да сподели
Цитирай

Варна

няма я в България тази козметика, така че само по интернет, ама аз смятам, че, като се помисли от по- рано за " профилактика" на бръчките, после няма нужда от агресивни методи и скъпа козметика Peace
Цитирай

София

Отиваш в един специализиран магазин, казваш какъв тип ти е кожата и ще ти препоръчат най-доброто за теб!
Цитирай
Благодаря ви за мненията!Някои кремове не можах да ги намеря и си купих на Vichy за около очите.Може би ще изпробвам няколко вида докато разбера кое ми действа най-добре.Иначе кожата ми е нормална,нито мазна нито суха.
Цитирай

BABYLAND

В крайна сметка някоя ползвала ли е козметика, която да даде видим резултат? Да намалеят бръчките, да се стегне кожата...? Или всички сме доволни само заради това, че не сме се изринали и кожата ни е мека?
Цитирай

Gorna Orqhovica

В крайна сметка някоя ползвала ли е козметика, която да даде видим резултат? Да намалеят бръчките, да се стегне кожата...? Или всички сме доволни само заради това, че не сме се изринали и кожата ни е мека?
LaughingПо-точно няма как да се зададе въпроса Peace
Цитирай

в зоната на здрача

Благодаря ви за мненията!Някои кремове не можах да ги намеря и си купих на Vichy за около очите.Може би ще изпробвам няколко вида докато разбера кое ми действа най-добре.Иначе кожата ми е нормална,нито мазна нито суха.
Ооох,от това Vishi за около очите такива екземи ми излязоха, че с триста зора се отървах  #Crazyлуда полудях.
Цитирай

София-Лагера

Koзмети4ката,при която ходя,казва ,4е кожата ще ни бъде благодарна след 40г. Mr. Green
Демек тогава ще се види резултата  bouquet
Аз ползвам кремове купени от нея.
Цитирай

На небето

аз ползвам фон дьо тен с колаген, нищо, че съм на 25. а иначе в тези теми рано или късно се стига до козметиката на шисейдо, така че ако някой знае къде я има в Бг, моля да сподели

А какъв е този фон дьо тен с колаген? И колко струва?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора